PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دامین بین المللی،چی کار کنم؟

alirezaer
July 16th, 2010, 08:55
سلام:
دوستان من چند دامین در سایت ParsiNic ثبت کردم،دامین ها Com. هستند و حالا می خوام خودم یک پنل اختصاصی مثل نیک برای دامین های بین المللی داشته باشم.
یکی از دوستان گفتتد که حدود 240000 تومان هزینه این کار هست.
آیا جایی هست که مطمئن باشه و ارزان تر بشه این کار رو کرد؟
و سوال بعدی من اینکه نمیشه دامین ها رو جایی انتقال بدم که پنل به اسم خودم باشه و هزینه ای نداشته باشه،مثل نیک که پنلش هزینه ای نداره.

1Mizban
July 16th, 2010, 09:25
سلام
به خودشون بگید براتون کنترل پنل جدا بزنند ، اصولا هزینه نداره ولی خوب بعضی شرکت ها میگریند .
اگه هم نمی زندد میتونید درخواست بدید براتون منتقلش کنند که قبلش باید از یکی از بچه های فروم کنترل پنل بگیرید.

alirezaer
July 16th, 2010, 09:37
سلام
به خودشون بگید براتون کنترل پنل جدا بزنند ، اصولا هزینه نداره ولی خوب بعضی شرکت ها میگریند .
اگه هم نمی زندد میتونید درخواست بدید براتون منتقلش کنند که قبلش باید از یکی از بچه های فروم کنترل پنل بگیرید.

اگر کنترل پنل جدا بگیرم از کسی،اونوقت اگر طرف دیگه نخواد کار کنه،دامین های منم میره؟
یعنی عین سروری می مونه که ازش ریسلر گرفتیم و اگه سرور جمع کنه ما هم کارمون تعطیل میشه،برای دامین هم اینطوری هست؟

mohsen1
July 16th, 2010, 09:44
اگر کنترل پنل جدا بگیرم از کسی،اونوقت اگر طرف دیگه نخواد کار کنه،دامین های منم میره؟
یعنی عین سروری می مونه که ازش ریسلر گرفتیم و اگه سرور جمع کنه ما هم کارمون تعطیل میشه،برای دامین هم اینطوری هست؟

تقریبا بله!

1Mizban
July 16th, 2010, 09:45
اگه پنل مسقل داشته باشید تقریبا مشکلی پیش نمی آد ، ولی خوب از یه جای معتبر بگیرید که فردا جمع نکنند .

alirezaer
July 16th, 2010, 09:52
اگه پنل مسقل داشته باشید تقریبا مشکلی پیش نمی آد ، ولی خوب از یه جای معتبر بگیرید که فردا جمع نکنند .

مثلا از کجا؟
لطف کنید اسم و آدرس سایت و هزینه این کار که از یک جای معتبر ریسلری بگیرم رو بگید.

1Mizban
July 16th, 2010, 09:58
مثلا از کجا؟
لطف کنید اسم و آدرس سایت و هزینه این کار که از یک جای معتبر ریسلری بگیرم رو بگید.

اول ببین پارسی نبک کجا ثبت میکنه .
جستجو کنید شرکت زیاد هست .

M-Soltani.ir
July 16th, 2010, 10:07
parsdev
hostiran
1mizban
و ...

1eng.ir
July 16th, 2010, 10:16
parsdev
hostiran
1mizban
و ...
1eng.ir فراموش نشود :دی

mohsen1
July 16th, 2010, 11:10
1eng.ir فراموش نشود :دی

تایید میشه :)

alirezaer
July 16th, 2010, 11:26
هزینه انتقال به هاست ایران یا ParsDev چقدر هست؟
یعنی دیگه نیازی نیست من پنل بخرم و با این ریسلری هزینه ای نمی خواد پرداخت کنم؟

sshiran
July 16th, 2010, 11:37
خب با پشتیبانی فنی شون صحبت کنید.....

shervin114
July 16th, 2010, 11:41
دوست عزیز پارسی نیک شرکت بزرگی هستش
شما میتونی یک پنل ریسلری ازشون یگیرید و دامین هاتون رو به اون پنل انتقال بدید
من خودم پنل های زیادی دارم ولی بهترینش همین ریسلری و ساختن یک مشتری زیر نظر همون ریسلری هست