PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل نصب mysql در websitepanel

Dante
November 15th, 2014, 09:25
سلام من هر کاری میکنم MySQL در WensitePanel نصب نمیشه کسی هست من رو راهتنمایی کنه؟

sarwhost
November 15th, 2014, 09:42
چه اروری دریافت میکنید ؟

Milad-H
November 15th, 2014, 09:55
باید علاوه بر MySql نرم افزار MySQL Connector نیز نصب شود

OmidX
November 15th, 2014, 10:44
از Microsoft Web Platform Installer برای نصب MySQL در ویندوز سرور استفاده کنید ، بعد از نصب هم سرویس MySQL رو باید در وب سایت پنل اد کنید ، اینکارو کردید ؟

پورت مربوط ب MySQL هم چک کنید ک در فایروال باز باشه .

arjang66
November 15th, 2014, 11:30
سلام
بهترین روش برای نصب و اتصال آن به websitepanel استفاده از Microsoft Web Platform Installer است .
هنگامی که نصب کردید دی قسمت سرور website panel آن را اضافه کنید

Dante
November 17th, 2014, 22:50
سلام ممنون از پاسختون من با برنامه Microsoft Web Platform Installer نصب کردم MySQL ولی داخل Websitepanel اضافه نشده ! چظور میتونم اضافه اش کنم؟

OmidX
November 19th, 2014, 13:05
سلام ممنون از پاسختون من با برنامه Microsoft Web Platform Installer نصب کردم MySQL ولی داخل Websitepanel اضافه نشده ! چظور میتونم اضافه اش کنم؟

شما باید MySQL 5.5 و MySQL Connector رو Microsoft Web Platform Installer نصب کنید ، بعد داخل Websitepanel تب CONFIGURATION --> Servers برید ، بروی My Server کلیک کنید ، در اینجا باید سرویس MySQL رو از لیست انتخاب و Add کنید .

بعد از اینکه تنظیمات رو وارد کردید ، ب CONFIGURATION --> Virtual Servers برید ، بروی My Server Resources کلیک کنید ، Add Services رو بزنید ، بعد تیک MySQL رو بزنید و تنظمیات رو ذخیره کنید ...

حالا در تنظیمات پکیج هاستینگ ، همه ی تیک های مربوط ب MySQL رو بزنید و OK کنید و یک یوزر جدید بسازید ...

با تشکر ...