PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست معرفی دیتاسنتر های ایرانی

Mr.Pouria
November 14th, 2014, 21:12
سلام دوستان میخواستم دیتاسنتر های ایرانی البته اونایی که تازه تاسیس هستن رو معرفی کنید ...

sssoheil
November 15th, 2014, 13:54
سلام

بنده فرهنگ آزما را تست کردم که فاجعه بود!

zartosht
November 16th, 2014, 15:06
سمت دیتاسنتر های تازه تاسیس نرید ، الان دیتاسنتر های موجود با این همه تجربه و .... توی مشکلات کم میارن اونوقت دیتاسنتر های جدید که .... :)

talait
November 16th, 2014, 15:11
سمت دیتاسنتر های تازه تاسیس نرید ، الان دیتاسنتر های موجود با این همه تجربه و .... توی مشکلات کم میارن اونوقت دیتاسنتر های جدید که .... :)

تازه کار داریم تا تازه کار

zartosht
November 16th, 2014, 15:43

خوب الان نظر شما درباره اسیاتک چیه ؟

Mr.Pouria
November 16th, 2014, 16:15

قصدم استفاده از این دستاسنتر ها نیست زیرا مشکلات زیادی میتونه برامون داشته باشه فقط خواستم دیتاسنتر هایی که جدیدا تو کشور افتتاه شده شناسایی بشه ...

k-h
November 16th, 2014, 16:48
درود
دیتا سنتر های با کیفیت اینها هستند که قیمت های مناسبی دارند
افرانت
شاتل
پارس آنلاین
آسیاتک
اما خیلی از دوستان داخل انجمن هستند که در این دیتا سنتر ها کولو انجام داده اند که کیفیت مناسبی دارند

rules
November 16th, 2014, 17:24
خوب الان نظر شما درباره اسیاتک چیه ؟

من از پارس آنلاین،شاتل، آسیاتک سرور داشتم، بهترین پورت لینکی که تجربه کردم آسیاتک بود که از هاست دی ال تهیه کرده بودم واقعا رقیب نداره.

worldmohammad
November 17th, 2014, 09:46
شتاب هاست هم به دردنمیخوره مخصوصا پشتیبانیش

Mr.Pouria
November 17th, 2014, 10:02
شتاب هاست هم به دردنمیخوره مخصوصا پشتیبانیش

شتاب هاست که دیتاسنتر نیست !

لطفا به عنوان دقت کنید سپس چیزی را مطرح کنید

downloaddl
November 17th, 2014, 12:08
جایگاه
jaygah.ir
بقیه رو هم میدونید دیگه

parsntc
November 19th, 2014, 15:20
سلام دوستان میخواستم دیتاسنتر های ایرانی البته اونایی که تازه تاسیس هستن رو معرفی کنید ...

بنده از دیتاسنتر های پارس انلاین و اسیاتک و جایگاه سرور داشتم که از اسیاتک راضی بودم ولی جایگاه اصلا راضی نبودم زیاد شتیابنی خوبی نداشتند ولی قیمت های ماسبی دارد از اسیاتک بگیری خیلی بهتره که در همین انجمن هم دوستانی هستن افرهای خوبی دارند

Mr.Pouria
November 19th, 2014, 16:18
بنده از دیتاسنتر های پارس انلاین و اسیاتک و جایگاه سرور داشتم که از اسیاتک راضی بودم ولی جایگاه اصلا راضی نبودم زیاد شتیابنی خوبی نداشتند ولی قیمت های ماسبی دارد از اسیاتک بگیری خیلی بهتره که در همین انجمن هم دوستانی هستن افرهای خوبی دارند

دوست عزیز لطفا موضوع رو بخونید بعد چیزی معرفی کنید ...

این پست جهت آشنایی با دیتاسنتر های جدید ایرانی هست نه درخواست معرفی بهترنی دیتاسنتر ایرانی ...

parsntc
November 19th, 2014, 22:32
دوست عزیز لطفا موضوع رو بخونید بعد چیزی معرفی کنید ...

این پست جهت آشنایی با دیتاسنتر های جدید ایرانی هست نه درخواست معرفی بهترنی دیتاسنتر ایرانی ...

دوست عزیز شما اول درست مطلب بنده رو بخون بعد اسپم بفرست بنده چندین دیتاسنتر نام بردم بعد هم گفتم کدوم بهتر هست این ایرادی داره از نظر شما؟
در ضمن میخوای اسپم بدی اینو بگو الکی به پست دیگران ایراد نگیرید
موفق باشید

Mr.Pouria
November 19th, 2014, 23:29
دوست عزیز شما اول درست مطلب بنده رو بخون بعد اسپم بفرست بنده چندین دیتاسنتر نام بردم بعد هم گفتم کدوم بهتر هست این ایرادی داره از نظر شما؟
در ضمن میخوای اسپم بدی اینو بگو الکی به پست دیگران ایراد نگیرید
موفق باشید

چه نیازی به اسپم دارم :d

نه کارم فروشه نه چیزیک هبگم پست زیاد اعتبار داره برام :d

چیزی که شما توی این تایک گفتین دیتاسنتر جدیدی بینشون من نمیبینم ...

پارس انلاین و اسیا تک که قدیمی هستن ...

جایگاه فقط ثابقه کمی داشت که دوستان معرفیش کردن ....

در اصل پست شما اسپم به حساب میاد ...

لطفا برای به حاشیه نرفتن تاپیک این بحث رو در صورت تمایل در خصوصی ادامبه بدید ...

mehrangta
November 20th, 2014, 14:25
نگاهی به اینجا بندازید : Colocation Iran - Data Centers (http://www.datacentermap.com/iran/)

merman
November 24th, 2014, 01:43
سلام
یه دیتاسنتر هم همدان هست ولی نمیدونم اسمش چیه کسی میدونه؟ البته به جز دیتاسنتر دانشگاه بوعلی که قضیه اش جداست
در راستای ایجاد شبکه ملی اطلاعات چهارمین دیتا سنتر استانی کشور در همدان افتتاح شد (http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13920415001186)

mheftekhari
November 25th, 2014, 08:38
http://tebyanidc.com/fa/

mahmoodsoft76
November 26th, 2014, 23:34
صفر و یک پرداز هم هست

1337
December 6th, 2014, 12:00
قبلا یه همچین تاپیکی بود و بحثهایی مثلا سرور روم - دیتاسنتر - هاست هم بود :
http://www.webhostingtalk.ir/f211/82690/

ولی خوبه که یه لیستی داشته باشیم ازشون که دارند زیاد هم میشوند

MersadRezvani
December 6th, 2014, 12:10
دیتاسنتر جایگاه یا آتانت فک نکنم مورد جدید دیگه ای باشه بعد اینا !