PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر شما درباره آپلودسنتر

amin.haddadi
November 12th, 2014, 13:17
سلام دوستان عزیز
در حال حاظر زدن آپلودسنتر خوبه؟
درآمد داره ؟ یا خیر ؟

98M!zban
November 12th, 2014, 13:20
بیکارید ؟

نجاری یاد بگیر

خیاطی یاد بگیر

بنایی یاد بگیر

فردا از اینکه هنری داری به خودت میبالی

درس بخون

یا حداقل دوست داری تو اینترنت کار کنی برو سمت مدیریت سرور و امنیت شبکه و اینطور بحث ها

زدن آپلود سنتر نون آب میشه برای شما جز اینکه هزینه کنید ؟

artuore
November 12th, 2014, 13:24
سلام دوستان عزیز
در حال حاظر زدن آپلودسنتر خوبه؟
درآمد داره ؟ یا خیر ؟

دوست عزیز بستگی داره شما بخوای صرف چه کاری راه اندازی کنید ؟!

amin.haddadi
November 12th, 2014, 13:31
دوست عزیز بستگی داره شما بخوای صرف چه کاری راه اندازی کنید ؟!

دوست عزیز آپلودسنتر عکس مثه آپلود 7 میخوام بزنم

sssoheil
November 12th, 2014, 13:31
سلام

سرمایه گذاری بلند ملت نیاز است.زیر 1 سال نمیتوان انتظار سود دهی داشت.ضمن اینکه آپلود سنتر نیازمند سرورهای حجیم و قدرتمند است که هزینه های ماهیانه بالایی دارد.حساب شده باید عمل کرد و با برنامه ریزی دقیق.

artuore
November 12th, 2014, 13:35
تنها بخوای واسه عکس راه اندازی کنی کار راحتی هست و میتونه سود دهی هم داشته باشه . با پیغام خصوصی در ارتباط باش

Riko
November 12th, 2014, 13:38
سلام

خوبه نظر بدین دوستان - من هم می خواهم بعد با یکی شریک بشم خوبه ؟

artuore
November 12th, 2014, 13:40
سلام

خوبه نظر بدین دوستان - من هم می خواهم بعد با یکی شریک بشم خوبه ؟

سلام دوست عزیز اسم آشنایی داری !! آره چیز خوبیه اما بستگی به شرایط کار داره بهم توضیح بدید بدونم قصد انجام چه کاری رو دارید دقیقا

Riko
November 12th, 2014, 13:50
سلام دوست عزیز اسم آشنایی داری !! آره چیز خوبیه اما بستگی به شرایط کار داره بهم توضیح بدید بدونم قصد انجام چه کاری رو دارید دقیقا

آپلود سریع فایل ها از سیستم خود با سرعت بالا ، تا ی حجمی رایگان بعدش تعرفه ، دادن بک آپ برای هر سایت پذیرنده برای اطمینان وبمستر و ...

-------------

amin.haddadi (http://www.webhostingtalk.ir/member/97820/) جان اگه کارت درست باشه و اطمینان به کاربرت بدی کارت میگیره.

artuore
November 12th, 2014, 13:52
آپلود سریع فایل ها از سیستم خود با سرعت بالا ، تا ی حجمی رایگان بعدش تعرفه و...

خب بستگی به توازن سرعت سرور و اینترنت داره نمونه کار رو از طریق پیام خصوصی دریافت کنید از اونجا در ارتباط باشید

f.saadat
November 12th, 2014, 13:52
درآمد که شدید داره فقط مشکلش اینه که درامدش منفی هست! یعنی ضرر حسابی!

artuore
November 12th, 2014, 13:54
درآمد که شدید داره فقط مشکلش اینه که درامدش منفی هست! یعنی ضرر حسابی!

خیر دوست عزیز شما اگر سئو مناسب با آمار بالا داشته باشی با کمترین هزینه بیشترین سود رو از تبلیغات خواهی داشت . با توجه به تجربه فردی که دارم با نظر شما موافق نیستم

f.saadat
November 12th, 2014, 14:38
خیر دوست عزیز شما اگر سئو مناسب با آمار بالا داشته باشی با کمترین هزینه بیشترین سود رو از تبلیغات خواهی داشت . با توجه به تجربه فردی که دارم با نظر شما موافق نیستم
با توجه به تجربه شخصیتون ماهی چقدر درامد داشتین؟

artuore
November 12th, 2014, 14:47
ماهی 150 هزار تومن تا 200 تا البته نه الان 3 سال پیش . هزینه آنچنانی هم واسه راه اندازی نکردم.

abbas141
November 13th, 2014, 13:11
خوبه ، اما آپلود سنتر معمولا در طولانی مدت سود دهی داره

artuore
November 13th, 2014, 21:58
دوستان الان آپلود سنتر مخصوصا سرور های ایرانی مثل همین expressleech چطور هزینه هاشونو در میارن ؟ این همه پول پهنای باند و اسکریپت و دیزاین و .. میدن آخرش هم باید کلی هزینه کنن برای سخت افزار سرور و بعدش هم پهناباند مصرفیشون ..
مگه 4 تا تبلیغ و pop-up ای که میخوان بذارن تو سایتشون چقدر هزینه هاشونو جبران میکنه ؟!
یکی توضیح بده لطفا .

خب دوست عزیز درآمدشون همین تبلیغات هست دیگه ! الان خود شما میشناسیشون ! همین واسشون بسه

Maysam.M
November 27th, 2014, 16:31
من آپلودسنتر عکس دارم کلا کار بدون سودیه! من شخصا بدون سود و با ضرر دارم سایت رو نگهداری میکنم! دلیلشم اینه که بعدا یه سری برنامه های ویژه دارم .
در کل وقت تلف کردنه

artuore
November 27th, 2014, 16:50
من آپلودسنتر عکس دارم کلا کار بدون سودیه! من شخصا بدون سود و با ضرر دارم سایت رو نگهداری میکنم! دلیلشم اینه که بعدا یه سری برنامه های ویژه دارم .
در کل وقت تلف کردنه

خیر دوست عزیز با بنده در تماس باشید تا من راههای در آمد زایی این بخش رو خدمت شما دوست عزیز توضیح بدم !

f.saadat
November 27th, 2014, 16:58
دوستان الان آپلود سنتر مخصوصا سرور های ایرانی مثل همین expressleech چطور هزینه هاشونو در میارن ؟ این همه پول پهنای باند و اسکریپت و دیزاین و .. میدن آخرش هم باید کلی هزینه کنن برای سخت افزار سرور و بعدش هم پهناباند مصرفیشون ..
مگه 4 تا تبلیغ و pop-up ای که میخوان بذارن تو سایتشون چقدر هزینه هاشونو جبران میکنه ؟!
یکی توضیح بده لطفا .
یک صحبت کوتاهی تونستم با مدیر یکی از اپلودسنتر های بزرگ داشته باشم . گفتن که حدود 20 الی 25درصد سودشون تبلیغات هست.. سود اصلیشون از اکانت های ویژه که خریداری میشه هست

Maysam.M
November 27th, 2014, 20:35
خیر دوست عزیز با بنده در تماس باشید تا من راههای در آمد زایی این بخش رو خدمت شما دوست عزیز توضیح بدم !

همینجا بفرمایید تا دوستان استفاده کنند

artuore
November 27th, 2014, 20:54
خب آپلود سنتر مجانی در حد 1 مگابایت بله ولی سیستم های فروش اکانت بحثش متفاوت خواهد بود . حال کدوم رو توضیح بدم !؟