PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با nic و ارسال مدارک برای ثبت دامنه

psfa
November 12th, 2014, 12:07
سلام دوستان نیک من مال چند سال پیشه و الان برای ثبت یک دامین متوجه شدم که میگه باید مدارک ارسال کنی شامل کارت ملی و تعهد نامه
اما هرچی گشتم تعهد نامه ای نبود که متنش رو ببینم
ممنون میشم راهنمایی کنید

persianboy
November 12th, 2014, 12:21
سلام
ایمیلی برای شما ارسال شده که تعهد نامه به آن ایمیل پیوست شده
بعد از پرینت و امضای تعهدنامه آن را اسکن کنید یا عکس بگیرید و از طریق صفحه زیر ارسال کنید
https://www.nic.ir/Upload_Document

سرزمین
November 12th, 2014, 12:25
سلام

در قسمت پیام ها در خود سایت نیک لینک دانلود تعهد نامه داده شده و یا به ایمیلتون ارسال شده باید دانلود کنید، پرینت بگیرید، امضا و کامل کنید، سپس اسکن کنید و برای نیک در قسمت مربوطه (داخل سایت نیک) ارسال کنید.

psfa
November 12th, 2014, 12:40
اخه ایمیلی که بوده غیر فعاله

- - - Updated - - -

اگه دارین تعهد نامه رو ممنون میشم بدین

سرزمین
November 12th, 2014, 12:41
داخل خود نیک برین قسمت پیام ها الآن من لینکشو ندارم

amin0181
November 12th, 2014, 12:42
در ایمیلی که بهتون دادن نگاه کنید تعهد نامه هم پیوست شده
یه فایل pdf هست
-
متن رو به این شکل دست نویس بنویسید و اسکن کنید بفرستید
لینک هم دوستان قرار دادن

به نام خدا
اینجانب آقا / خانم / شرکت ............................ به شناسه « »
درخواست اصلاح و تکمیل نام، خود را در این شناسه دارم و مسئولیت این تغییرات را به عهده می
گیرم.
نام، :
مهر / امضاء
تاریخ

psfa
November 12th, 2014, 13:01
در ایمیلی که بهتون دادن نگاه کنید تعهد نامه هم پیوست شده
یه فایل pdf هست
-
متن رو به این شکل دست نویس بنویسید و اسکن کنید بفرستید
لینک هم دوستان قرار دادن

به نام خدا
اینجانب آقا / خانم / شرکت ............................ به شناسه « »
درخواست اصلاح و تکمیل نام، خود را در این شناسه دارم و مسئولیت این تغییرات را به عهده می
گیرم.
نام، :
مهر / امضاء
تاریخ

گفتم که اون میل غیر فعال بوده و میلی نمیتونم ببینم
تو مرکز پیام ها یه چیز بود نوشتم حالا میفرستم براشون

سرزمین
November 12th, 2014, 13:13
خوب ایمیلتون رو عوض کنید

psfa
November 12th, 2014, 13:19
خوب ایمیلتون رو عوض کنید

تازه عوض کردم بعد این قضیه

amin0181
November 12th, 2014, 13:29
گفتم که اون میل غیر فعال بوده و میلی نمیتونم ببینم
تو مرکز پیام ها یه چیز بود نوشتم حالا میفرستم براشون
در هر صورتی متنی که باید ارسال بشه همین هست که نوشتم !
وارد پنل بشید و اسکن مداریک و متن رو بدین

psfa
November 13th, 2014, 09:48
اون جا اصلا آدم نشسته یا کلا روباتن؟
مدارکو میفرستم باز میل میاد عدم احراز هویت شناسه بعد میل میدم بعد واسه خودش یه چیز نیگه اعصاب ما رو خورد کردن

amin0181
November 13th, 2014, 11:44
اون جا اصلا آدم نشسته یا کلا روباتن؟
مدارکو میفرستم باز میل میاد عدم احراز هویت شناسه بعد میل میدم بعد واسه خودش یه چیز نیگه اعصاب ما رو خورد کردن
خیر شخص حضور داره
مدارک اسکن کارت ملی - شناسنامه ( صفحه اول ) + متنی که بهتون دادم
رو تو کاغذ a4 بنویشید و مدارکم زیرش بزارین عکس بگیرین یا اسکن کنید ( همه باید در یه صفحه باشه )
بعد بفرستید
تاریخ و امضا فراموش نشه
غیر این انجام بدین تایید نمیشید

سرزمین
November 13th, 2014, 12:06
من خیلی وقت پیشا بود فرستادم قبلاً از من اسکن کارت ملی + اسکت قرارداد رو گرفتن و مشکلی هم نداشتم در ضمن نیازی نیست حتماً بقل هم باشن اصلاً فکر کنم مدارک در یک فایل و اسکن تعهدنامه هم باید در فایل دیگه ای باشه.

psfa
November 13th, 2014, 12:48
من هم عکس از کارت ملی به همراه عکس از تعهد نامه واسشون فرستادم
که این میل رو میدن

سلام،
مدارک ارسالی دریافت شد و به علت عدم تطابق نام خانوادگی، شما در شناسه و مدارک ارسالی، لطفاً جهت اصلاح این موارد پاسخ محرمانه خود را فقط از طریق ایمیل تعریف شده برای این شناسه به نشانی info@nic.ir ارسال نمایید. همچنین خواهشمند است متن پیوست را تکمیل کرده و ارسال نمایید. لازم به توضیح است برای اشخاص حقیقی ارسال درخواست با امضای دستی به همراه رونوشت کارت ملی و برای اشخاص حقوقی ارسال درخواست، در سربرگ شرکت به همراه رونوشت روزنامه رسمی با مهر و امضای صاحب امتیاز با توجه به روزنامه رسمی و با قید اسم و سمت الزامی می‌باشد.
شما می توانید متن تعهد را فاکس کرده یا ترجیحاً با مراجعه به سامانه دریافت مدارک ایرنیک به نشانی http://www.nic.ir/Upload_Document (http://www.nic.ir/Upload_Document) و با انتخاب گزینه شناسه اقدام به ارسال تعهد نمایید.
این نامه بصورت خودکار برای شما ارسال شده است. لطفا به آن پاسخ ندهید.

بعد که به اون میل فرستادم آقا اینجوریه باز یه میل اومد که این ایمیل برای این نیست مدارم رو باید از اون لینک بفرستید ، نوشتم آقا شما آدمی یا روباتی حرف حساب حالیتون نمیشه بگین مشکل چیه میفرستم که اقا کجا تطابق نداره؟ مشکلتون با پسوند فامیلیمه که تو نیکم نزدم؟ چون نام و نام خانوادگی و شماره ملی اینا همه درسته ، دیگه جوابی ندادن

- - - Updated - - -

آخه این همه مسخره بازیا برای چی؟ این مدارک که 1 درصد هم ارزش قانونی نداره
جای دولتی میری میخوای پای تعهدی رو امضا کنی حتما باید ببری دفتر خونه ثبت کنیش
اینا که دیگه ...

amin0181
November 13th, 2014, 12:55
من هم عکس از کارت ملی به همراه عکس از تعهد نامه واسشون فرستادم
که این میل رو میدن

سلام،
مدارک ارسالی دریافت شد و به علت عدم تطابق نام خانوادگی، شما در شناسه و مدارک ارسالی، لطفاً جهت اصلاح این موارد پاسخ محرمانه خود را فقط از طریق ایمیل تعریف شده برای این شناسه به نشانی info@nic.ir ارسال نمایید. همچنین خواهشمند است متن پیوست را تکمیل کرده و ارسال نمایید. لازم به توضیح است برای اشخاص حقیقی ارسال درخواست با امضای دستی به همراه رونوشت کارت ملی و برای اشخاص حقوقی ارسال درخواست، در سربرگ شرکت به همراه رونوشت روزنامه رسمی با مهر و امضای صاحب امتیاز با توجه به روزنامه رسمی و با قید اسم و سمت الزامی می‌باشد.
شما می توانید متن تعهد را فاکس کرده یا ترجیحاً با مراجعه به سامانه دریافت مدارک ایرنیک به نشانی (http://www.nic.ir/Upload_Document)http://www.nic.ir/Upload_Document و با انتخاب گزینه شناسه اقدام به ارسال تعهد نمایید.
این نامه بصورت خودکار برای شما ارسال شده است. لطفا به آن پاسخ ندهید.

بعد که به اون میل فرستادم آقا اینجوریه باز یه میل اومد که این ایمیل برای این نیست مدارم رو باید از اون لینک بفرستید ، نوشتم آقا شما آدمی یا روباتی حرف حساب حالیتون نمیشه بگین مشکل چیه میفرستم که اقا کجا تطابق نداره؟ مشکلتون با پسوند فامیلیمه که تو نیکم نزدم؟ چون نام و نام خانوادگی و شماره ملی اینا همه درسته ، دیگه جوابی ندادن

- - - Updated - - -

آخه این همه مسخره بازیا برای چی؟ این مدارک که 1 درصد هم ارزش قانونی نداره
جای دولتی میری میخوای پای تعهدی رو امضا کنی حتما باید ببری دفتر خونه ثبت کنیش
اینا که دیگه ...
احتمالا نام و نام خانوادگی و درست واردنکردین !
ساعت 11 معمولا صبح پشتیبانی آنلاین هستن
باهاشون صحبت کنید از طریق سایت

Mahdijafarzadeh
November 13th, 2014, 12:57
والا واسه ما که مشکلی پیش نیومد باید تو یه صفحه a4 اینکارو انجام دینتا همش تو یه صفحه باشه

psfa
November 13th, 2014, 14:24
البته من تعهد رو تو یه فایل و تو a4 و کارت ملی رو هم تو یه فایل دیگه بهشون دادم.
اما اینا همون طور که بخونین میگن نام خانوادگیم با نیکم یکی نیست من بهشون میل دادم چرا دقت ندارین اون یه پسوند اضافه تر بود که نبود تو نیک دیگه جوابی ندادن

سرزمین
November 13th, 2014, 14:28
خوب عزیز من خودش گفته دیگه گفته نام خانوادگی که شما در موقع ثبت نام وارد کردی با مدرکی که بهشون دادی برابری نمیکنه مثلآً شا در لیست زدی رضا رضایی اونوقت اسکن کارت ملی دادی که زده رضا قربانی معلومه قبول نمیکنن شما اسم و فامیل درست رو وارد کن بعد دوباره مدارک ارسال کن

M-Sadeghi
November 13th, 2014, 14:50
ایمیلی که ارسال کردن تعهد نامه پیوست شده با فرمت pdf

- - - Updated - - -

این نیک بلا نسبت دهن سرویس می کنه

psfa
November 15th, 2014, 18:08
خوب عزیز من خودش گفته دیگه گفته نام خانوادگی که شما در موقع ثبت نام وارد کردی با مدرکی که بهشون دادی برابری نمیکنه مثلآً شا در لیست زدی رضا رضایی اونوقت اسکن کارت ملی دادی که زده رضا قربانی معلومه قبول نمیکنن شما اسم و فامیل درست رو وارد کن بعد دوباره مدارک ارسال کن

لطف میکنین تاپیک ما رو پیگیری میکنین اما نمیخونین چی نوشتما :d عرض کردم فامیلی یه پسوند اضافه تر داره یعنی اسم و فامیل رو زدم پوریا بابایی تو کارت ملی هست سید پوریا بابایی فلان
بعد که میل زدم باید درست کنن خب دیگه اما دیگه جوابی ندادن

- - - Updated - - -

ایمیلی که ارسال کردن تعهد نامه پیوست شده با فرمت pdf

- - - Updated - - -

این نیک بلا نسبت دهن سرویس می کنه
اونا رو که فرستادم ، تاپیک رو ببینید

- - - Updated - - -

یعنی اینا همشون دیوانه ان دیوانه
مارم دارن روانی میکنن بی نا..سا یعنی دیگه اعصاب نزاشتن
اینا کاره ای بشن تو مملکت خودشونو مارو با هم پاره میکنن

hamid.soltani92
November 15th, 2014, 18:13
من ۵ بار یک دامنه رو ثبت کردم، گفتن مدارک بفرست. فرستادم، گفتن نرسیده!!! دامنه منقضی شده و دوباره روز از نو، روزی از نو...
قبلا هم چند باز خواستم یک دامنه رو انتقال بدم، همین مشکل وجود داشت!! کلا بی در و پیکر شده.

سرزمین
November 15th, 2014, 18:16
یعنی اینا همشون دیوانه ان دیوانه
مارم دارن روانی میکنن بی نا..سا یعنی دیگه اعصاب نزاشتن
اینا کاره ای بشن تو مملکت خودشونو مارو با هم پاره میکنن

شما آخر خودتو به فنا میدی انصافاً من یه بار فرستادم تموم شد و رفت الآن مشکل چیه؟!

psfa
November 15th, 2014, 19:10
من ۵ بار یک دامنه رو ثبت کردم، گفتن مدارک بفرست. فرستادم، گفتن نرسیده!!! دامنه منقضی شده و دوباره روز از نو، روزی از نو...
قبلا هم چند باز خواستم یک دامنه رو انتقال بدم، همین مشکل وجود داشت!! کلا بی در و پیکر شده.

خداییش داغون کردن ما رو حمید

- - - Updated - - -

شما آخر خودتو به فنا میدی انصافاً من یه بار فرستادم تموم شد و رفت الآن مشکل چیه؟!

تا الان 20 بار مدارک فرستادم چند تا آچار نوشتم خستم کردن خداییش
تو کارای اداری تا حالا نشده معطل کنن این قدر اونم با این وضعیت حالا اینا ...