PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : از نظر seo داشتن ده سایت برای 10 مطلب بهرت هست یا یک سایت برای 10 مطلب؟

ehsansh84
November 11th, 2014, 20:17
سلام دوستان.
من میخوام برای آموزش 10 تا نرم افزار سایت بزنم. میخواستم بدونم برای اینکه سئوی بهتری انجام بشه بهتره که برای هر یک از موارد سایت خودش رو بزنم یا برای همه یک سایت بزنم؟
باتشکر.
(ضمنا امکان پست در انجمن سئو نبود واسه همین اینجا زدم)

hharddy
November 11th, 2014, 20:23
جدا از مسئله سئو بنظرم جدا بزنید کلا بهتر باشه و تخصصی تر

ehsansh84
November 11th, 2014, 20:27
جدا از مسئله سئو بنظرم جدا بزنید کلا بهتر باشه و تخصصی تر

از اون نظر آره، اما وقتی سایتها در گوگل بالانیاد که فایده نداره. میخوام ببینم کدومش بیشتر کمک میکنه که بیاد بالا.

justfilm
November 11th, 2014, 20:38
همشو در یه سایت بزنین خرج کم تری داره و احتمال بالا اومدنم بهتره.

besthosti.com
November 11th, 2014, 20:44
سلام
نظر من هم همین هست که همه رو روی یک سایت بزنید.
اینجور حداقل می تونید یکی از اون ده تا رو بالا بیارید و باعث یه جور معرفی برای نه تای دیگه میشه.

sitetheme
November 11th, 2014, 21:01
سلام دوستان.
من میخوام برای آموزش 10 تا نرم افزار سایت بزنم. میخواستم بدونم برای اینکه سئوی بهتری انجام بشه بهتره که برای هر یک از موارد سایت خودش رو بزنم یا برای همه یک سایت بزنم؟
باتشکر.
(ضمنا امکان پست در انجمن سئو نبود واسه همین اینجا زدم)

اگر میخواین کارتون تخصصی نباشه و فقط مطلب بالا بیاد 10 سایت بهتر جوابگوست ولی راه حل جالبی نیست

ehsansh84
November 11th, 2014, 22:16
دوستان لطفا یه دلیلی هم بیارین که حرفهاتون به درد بخور باشه. آخه مناسب نیست به چه دلیل؟بهتره به چه دلیل؟
ضمن اینکه فقط سئو مد نظرم هست، هزینه و سختی و آسونی و ... اصلا مورد نظرم نیست توی این تاپیک.