PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چگونگی نصب اندروید ؟

dellserver
November 11th, 2014, 19:10
سلام
دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید چگونه با استفاتده از کابل و چه برنامه میتونم رو گوشی که اندروید داره اندروید نصب کنم
گوشیم خیلی خیلی کند شده و میخوام اندروید دوباره نصب کنم

sitetheme
November 11th, 2014, 19:37
سلام
دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید چگونه با استفاتده از کابل و چه برنامه میتونم رو گوشی که اندروید داره اندروید نصب کنم
گوشیم خیلی خیلی کند شده و میخوام اندروید دوباره نصب کنم

سلام .ابتدا پیشنهاد میکنم این موضوع رو در انجمن دیگری پیگیری کنید اما برای اینکه شروع تحقیقتون باشه :لفظ نصب دوباره اندروید صحیح نیست شما باید بدنبال رام رسمی مخصوص گوشی خودتون باشید و اقدام به نصب مجدد رام رسمی کنید(البته این مورد در زمانی هست که گوشی شما بطور مثال بالا نیاد) اگر از کندی ناراضی هستید ریست فکتوری کنید؟؟

dellserver
November 11th, 2014, 19:51
اره گوشی خیلی کند شده و هنگ میکنه ئنبال ریست گشتم نیست فقط تنظیمات کارخانه داره که اونم جواب گو نیست

sitetheme
November 11th, 2014, 19:57
اره گوشی خیلی کند شده و هنگ میکنه ئنبال ریست گشتم نیست فقط تنظیمات کارخانه داره که اونم جواب گو نیست

در این صورت اگ با ریست فکتوری مشکل حل نشده از نظر بنده مشکل با تعویض رامتون هم حل نمیشه .ولی جهت اطمینان میتونید امتحان کنید دنبال آخرین آپدیت رام رسمی مخصوص به گوشی خودتون بگردید و از طریق آموزش ها فلش بزنیدش

da6276
November 11th, 2014, 20:31
درود
دوست عزیز اینجا انجمن تخصصی هاستینگ هست ، سوالتون رو باید در انجمن های تخصصی اندروید مطرح کنید.
انجمن تخصصی اندروید ایران (http://forum.and-roid.ir/)