PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال : فهمیدن ادرس سایت یه نفر از طریق آی پیش

miladvajedi
November 11th, 2014, 18:32
سلام
دوستان راهی هم هست از طریق آی پی یه نفر بتونیم بدونیم مالک کدوم سایت هست؟
همانطور که میدونید میشه اطلاعاتی از نظر شرکت ارائه دهنده خدمات اینترنتش و غیره اطلاعات بدست آورد آیا میشه آدرس دقیق طرف را هم بدست آورد یا اینکه مالک کدوم سایته؟

ممنون

reza-sp
November 11th, 2014, 18:38
عزیزم به اون ای پی طرف زنگ بزن بهت میگه کجا سایت داره :دی

miladvajedi
November 11th, 2014, 20:18
:دی
خوب شماره موبایلش رو از کجا پیدا کنم ؟

sht-design
November 11th, 2014, 23:27
سلام
دوستان راهی هم هست از طریق آی پی یه نفر بتونیم بدونیم مالک کدوم سایت هست؟
همانطور که میدونید میشه اطلاعاتی از نظر شرکت ارائه دهنده خدمات اینترنتش و غیره اطلاعات بدست آورد آیا میشه آدرس دقیق طرف را هم بدست آورد یا اینکه مالک کدوم سایته؟

ممنون

این مثل این هست که شما نام بنده رو بلد باشید بخواهید بفهمید که الان دارم با کامپیوتر چه کاری میکنم ! این دو مسئله چیز متفاوتی هست اگر من آی پی شما رو بدونم تونستم بفهمم شما از کجا اینترنت گرفتی و نه اینکه چه سایتی دارید !!

ali.huc
November 11th, 2014, 23:56
اگر منظورتون این هست که آی پی سایت طرف رو دارید ولی آدرس سایت رو ندارید در صورتی که آی پی اختصاصی خریده باشند برای هاست، میشه با خیلی از ابزارهای آنلاین از طریق آی پی هاست نیم رو بررسی کرد و بدست آورد.

لطفا واضح تر توضیح دهید تا در صورت امکان راهنمایی کنیم.

sht-design
November 12th, 2014, 00:35
اینجور که من برداشت کردم از صحبتشون ایشون آی پی اینترنت کاربر رو دارند و میخوان بفهمن این طرف آدرس سایتش چیه

البته باز هم به قول شما ممکنه آدرس آی پی سایت رو داشته باشند و آدرس سایت رو میخوان بفهمند!!

تا صحیح توضیح ندن مشخص نمیشه منظورشون

samansystems
November 12th, 2014, 00:37
از طريق سايت آی پی کجاست ميتونيد موقعيت آی پی رو بدست بياريد:
آی پی کجاست | ipkojas.com (http://www.ipkojast.com)

miladvajedi
November 12th, 2014, 10:27
دوستان ممنون از همتون
به پاسخم رسیدم;)