PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هنگام نصب iis در لینک دانلود دایرکتوری فایل ها نشان نمیدهد؟

Raymvnd
November 11th, 2014, 17:09
سلام دوستان من...
دیروز پشتیبانی برام ویندوز عوض کردند به ویندوز 2008 ... و متاسفانه ویندوز عوض کرده iis روش نصب نیست و من نصب کردم...
حالا iis نصب شد و لینک زیر dl.nickelodeon.ir می زنم صفحه ارورر میاد...
توی iis چه تنظیماتی انجام بدم تا دایرکتوری فایل ها و پوشه ها ظاهر و قابل دانلود بشه؟
ممنون میشم...

hassan_shahi
November 11th, 2014, 17:21
شما لینک فایل هم میدید همچین مشکلی دارید؟

Raymvnd
November 11th, 2014, 17:33
شما لینک فایل هم میدید همچین مشکلی دارید؟
این لینک dl.nickelodeon.ir توش فایل ها و پوشه ها نشون نمیده که بتونن کاربران دانلود کنن...
چکار باید بکنم...در ضمن تمام فایل در درایور E دیگه هستت....

hphp
November 11th, 2014, 17:35
باید directory browsing رو فعال کنید از خود iis

Raymvnd
November 11th, 2014, 17:38
باید directory browsing رو فعال کنید از خود iis
لطفا مسیر رو بگید...

hassan_shahi
November 11th, 2014, 17:42
Internet Information Services (IIS) Manager رو باز کنید مسیر فایل هایی که میخواید به نمایش در بیاد رو انتخاب کنید سمت راست نوشته شده directory browsing بعدش 2بار کلیک کنید واردش میشه سمت راست نوشته شده enable بزنید براتون نمایش داده میشه
موفق باشید

Raymvnd
November 11th, 2014, 17:43
خب من directory browsing فعال کردم...
حالا تمان فایل ها در درایور E می باشد...
چجوری به درایور E منتقل کنم آن فایل هایی هستت واسه دانلود بالا بیاره؟

hassan_shahi
November 11th, 2014, 17:56
دوست عزیز یعنی چی تمام فایل ها در درایو E هستش بعدش چجوری به درایو E منتقل کنم؟
الان شما آدرسی که دادید dl.nickelodeon.ir - / (http://dl.nickelodeon.ir) بدون ارور باز میشه هر فایلی رو میخواید میتونید کپی کنید تو همین مسیری که directory browsing رو فعال کردید دیگه مشکلتون کجاست؟

Raymvnd
November 11th, 2014, 19:02
دوست عزیز یعنی چی تمام فایل ها در درایو e هستش بعدش چجوری به درایو e منتقل کنم؟
الان شما آدرسی که دادید dl.nickelodeon.ir - / (http://dl.nickelodeon.ir) بدون ارور باز میشه هر فایلی رو میخواید میتونید کپی کنید تو همین مسیری که directory browsing رو فعال کردید دیگه مشکلتون کجاست؟
این لینک رو باز کردید درایور cنشون میده...
ولی تمام فایل ها و پوشه ها آن در درایور e هستت و باید مسیر رو به درایور eمنتقل بشه...

- - - Updated - - -

کسی نیست بگه؟

- - - Updated - - -

کسی نیست بگه...