PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تنظیمات اپاچی

lvlehrad
July 15th, 2010, 11:53
سلام
من یه مشکلی داشتم اونم این بود که نمیتونستم با ftp وصل شم به وی پی اسم ... اخر سر مجبور شدم بدم centos نصب کنند+ apache (قبلش debian داشتم + nginx )

دوستان الان اپاچی نصب هست ولی تنظیماتش رو بلد نیستم ...

الان من فایل ریختم توش ولی لینک رو میزنم ارور 404 میده ...

خواهشا کمک کنید عجله دارم

Vahid
July 15th, 2010, 11:56
فایل ها رو کجا قرار دادید؟

lvlehrad
July 15th, 2010, 12:01
فایل ها توی home/lvlehrad هست

Vahid
July 15th, 2010, 12:03
کنترل پنل دارید؟
یا دارید با خود دیفالت apache کار میکنید؟

lvlehrad
July 15th, 2010, 12:09
کنترل پنل ندارم خیلی هم مبتدی تشریف دارم :دی الان هم وی پی اس روی ساب دمین سایتم هست ...

---------- Post added at 12:09 PM ---------- Previous post was at 12:07 PM ----------

میخوام مثلا فایل
/home/lvlehrad/full/avril.zip رو بتونم لینک بدم به این صورت ip/full/avril.zip

---------- Post added at 12:09 PM ---------- Previous post was at 12:09 PM ----------

بجای ای پی ساب دمین هم بزارم عمل کنه ...

Sajad
July 15th, 2010, 13:03
به صورت دیفالت روت آپاچی اینجاست var/www/html
httpd.conf رو باید تغییر بدید که روت رو عوض کنید. (با سرچ در انجمن :-" )

lvlehrad
July 15th, 2010, 13:25
کلا این کلمه سرچ رو همیشه میگی ... خوبه خودت میدونی که من از کی هست که این وی پی اس رو گرفتم و چقدر هزینه کردم و چند روز گذشته و هیچ استفاده ای ازش نبردم ... باز اگه کسه دیگه ای بود زیاد ناراحت نمیشدم ...
ولی بعضی موقع ها خوبه یکم حسه مدیریت رو کنار بزارید و بجای این جمله سرچ کنید دستور تغییر روت رو بنویسید ... :)

---------- Post added at 01:25 PM ---------- Previous post was at 01:24 PM ----------

جهت اطلاع دوستان وی پی اس 66 تومنی 10 روز دیگه تموم میشه و من هنوز دنبال اینجور چیزها هستم :)

Vahid
July 15th, 2010, 18:45
شما باید فایل هاتون رو توی فولدر /var/www/html
بریزید
حالا باز هم مشکل دارید؟