PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : vBulletin null یا mybb کدام بهتر است ؟؟

yekmobile.com
July 15th, 2010, 11:50
سلام
من قصد زدن یک انجمن را دارم ولی میخوام پولی برای خرید لایسنس پرداخت نکنم. میشه دوستانی که توی این زمینه میتونند کمکی به من کنند من و با ذکر مزایا و معایب راهنمایی کنند.
البته ویبولتین خیلی بهتره من قبلا با هردو کار کردم و مزایای وی بی رو میدونم ولی چون نال شدست آیا مشکلی برای دامنه من که دات کام هست پیش نمیاد ؟ اصلا نسخه نال شده وی بی چه معایبی داره ؟
جریان اینکه میگن عضو ها بره بالا وی بی میترکه چیه :))
:105::105::105:

A.B.A.N
July 15th, 2010, 12:03
مای بی بی که نه، فراموش کنید چون آخرش مجبور به تبدیل انجمنتون به وی بی میشید.
سخت گیری نمیکنن دیگه، الان برین ریپورت وی بی نول رو بدید 10 درصد امکان داره که ببندنش.
لایسینس دار و بدون لایسینس، هیچ فرقی با هم ندارن. نول اگه استفاده کردید از dgt باشه.

Vahid
July 15th, 2010, 12:05
من بودم هر طوری که شده می خریدم vbuulletin رو و هر وقتن نمیخواستم با همون قیمت میفروختم !

yekmobile.com
July 15th, 2010, 12:06
از چه ورژنی استفاده کنم و آیا برای دامنه من مشکلی پیش نمیاد ؟؟

mohsen1
July 15th, 2010, 12:08
وی بی نال استفاده کنی بنفع هاستینگ ایران کار کردی :d
هر چیزی که امکانات زیادی داشته باشه مدیریتش هم پیچیده و سخت تره.
کاملا به نیازتون بستگی داره که چه هدفی رو دنبال می کنید.

yekmobile.com
July 15th, 2010, 12:09
من بودم هر طوری که شده می خریدم vbuulletin رو و هر وقتن نمیخواستم با همون قیمت میفروختم !

قیمتش چنده ؟ و سایت ها ی بزرگی هستند که از نال شده وی بی استفاده کنند. ؟؟؟

M-Soltani.ir
July 15th, 2010, 12:16
قیمتش چنده ؟ و سایت ها ی بزرگی هستند که از نال شده وی بی استفاده کنند. ؟؟؟

سلام
ورژن های مختلف قیمتهاشون هم فرق داره
4.0.4 آخرین ورژن هست ، حدود 195 دلار قیمت نسخه سادش هست
پرشین اسکریپت

Hannan
July 15th, 2010, 12:18
اگر روی هاست وارز باشه هیچ مشکلی پیش نمیاد و من ویبولتین رو پیشنهاد می کنم

A.B.A.N
July 15th, 2010, 12:21
نسخه 4.0.4 سوییت نصب کنید به همراه سی ام اس و وبلاگ.

تنها مشکل وی بی 4 کم بودن استایل های شیکش برای انجمنتونه.

M-Soltani.ir
July 15th, 2010, 12:22
اطلاعات بیشتر در http://www.vbskin.ir/forums

lvlehrad
July 15th, 2010, 12:28
نال شده استفاده کنید بعد چند ماه میتونید خریداری کنید لیسانس رو ...(زمانی که مطمئن شدید ارزشش رو داره) تنها مشکل هم اینه که باید هاستتون وارز باشه ... و هیچ ربطی هم به دامنه نداره ...
نسخه های نال شده هک گروه DGT تایید میشه ... ورژن 4.0.4 جدیدترین ورژن هست که حدود 500 تا باگ از ورژن قبلش رو فیکس کرده ... (ورژن 4.0.3 باگ امنیتی زیاد داره) البته DGT هنوز واسه این ورژن نسخه نال نداده ولی بقیه دادن میتونید استفاده کنید ...

برای پشتیبانی ویبلتین و هک های فارسی و 10000 تا پشتیبانی دیگه این سایت رو پیشنهاد میکنم : vbiran.ir

یه سری به این سایت بزنید پشیمون نمیشید

mr.he3am
July 15th, 2010, 12:40
یا لیسانس vbuulletin بخر اگه نیمتونی بخری همون mybb استفاده کن

skrsoft
July 15th, 2010, 12:42
نال شده استفاده کنید بعد چند ماه میتونید خریداری کنید لیسانس رو ...(زمانی که مطمئن شدید ارزشش رو داره) تنها مشکل هم اینه که باید هاستتون وارز باشه ... و هیچ ربطی هم به دامنه نداره ...
نسخه های نال شده هک گروه DGT تایید میشه ... ورژن 4.0.4 جدیدترین ورژن هست که حدود 500 تا باگ از ورژن قبلش رو فیکس کرده ... (ورژن 4.0.3 باگ امنیتی زیاد داره) البته DGT هنوز واسه این ورژن نسخه نال نداده ولی بقیه دادن میتونید استفاده کنید ...

برای پشتیبانی ویبلتین و هک های فارسی و 10000 تا پشتیبانی دیگه این سایت رو پیشنهاد میکنم : vbiran.ir

یه سری به این سایت بزنید پشیمون نمیشید

500 تا باگ !!!
اگه نسخه هاي قبلي اين همه باگ داشت الان ديگه فرومي باقي نمي موند .
اكثر فرومها همون نسخه قبلي رو دارن استفاده مي كنم .

GOD
July 15th, 2010, 12:44
اتفاقا منم دیشب همین مشکل رو داشتم و میواستم انجمن نصب کنم بین این دو تا مونده بودم

چون هاستم وارز نیست تصمیم گرفتم mybb نصب کنم از نظر امنیت هم تا جایی که میدونم سیستم ضعیفی نیست تیم پشتیبانیش هم توی ایران فعال هست ولی vb چیز دیگه ای هست

Ali Reza
July 15th, 2010, 12:45
درود
من هم MyBB را پیشنهاد می کنم و اصلا نیاز به این همه بگیرو ببند هاستو لیسانس نیست.
از لحاظ امکانات هم کافیه یک نگاهی به پلاگین ها و آموزش های اون بندازید.
مرجع فارسی MyBB (http://mybbiran.com)

GOD
July 15th, 2010, 13:10
اقا این 500 تا باگ رو کجا نوشته؟؟

میشه منبعش رو معرفی کنید جهت کسب اطلاعات

noucamp
July 15th, 2010, 13:12
کلا فروم زدن جوات شده تا پیسی ورد و ای ار تی سی ای و مجید انلاین و تیونیگ تالک و موبایلستان و پی تی هستند بقیه فایده ای ندارند
خود من سرور مجازی گرفتم ویبی هم خریدم ولی دریغ از بازدید
تازه قابلیت آپلود را هم تا 50 مگ باز گزاشتم ولی فایده نداره
ولی اگه فرومت یه چیز جدید باشه با مای بی بی هم موفق میشی الان فروم خوب در زمینه نگه داری از حیوانات و گیاهان و دوستیابی کم داریم

lvlehrad
July 15th, 2010, 13:20
500 تا باگ !!!
اگه نسخه هاي قبلي اين همه باگ داشت الان ديگه فرومي باقي نمي موند .
اكثر فرومها همون نسخه قبلي رو دارن استفاده مي كنم .
vBulletin 4.0.4 Maintenance Release - Now Available (http://www.vbulletin.com/forum/showthread.php?354631-vBulletin-4.0.4-Maintenance-Release-Now-Available)
عرض کردم نصب به ورژن قبلش یعنی 4.0.3 ... البته تعدادش 450 تا بود من یه 50 تا اضافه کردم رند شه :d

---------- Post added at 01:20 PM ---------- Previous post was at 01:18 PM ----------

کلا فروم زدن جوات شده تا پیسی ورد و ای ار تی سی ای و مجید انلاین و تیونیگ تالک و موبایلستان و پی تی هستند بقیه فایده ای ندارند
خود من سرور مجازی گرفتم ویبی هم خریدم ولی دریغ از بازدید
تازه قابلیت آپلود را هم تا 50 مگ باز گزاشتم ولی فایده نداره
ولی اگه فرومت یه چیز جدید باشه با مای بی بی هم موفق میشی الان فروم خوب در زمینه نگه داری از حیوانات و گیاهان و دوستیابی کم داریم
شما میخواید بازدید از اسمون بباره واستون ... برای بازدید بالا باید انجمنتون مطالب مفید داشته باشه سئو خوب داشته باشید تا خوب هم سرچ بشید .... و یا تبلیغات بدید ... همین مجید انلاین بعد 6 سال تازه رسیده به اینجا ... 1روزه نمیشه ره 100 ساله رفت :d

GOD
July 15th, 2010, 14:06
حالا رو هاست غیر وارز نصب کنیم چی میشه؟

کسی میره ریپورت میده؟

M-Soltani.ir
July 15th, 2010, 14:14
Yes

noucamp
July 15th, 2010, 14:24
vBulletin 4.0.4 Maintenance Release - Now Available (http://www.vbulletin.com/forum/showthread.php?354631-vBulletin-4.0.4-Maintenance-Release-Now-Available)
عرض کردم نصب به ورژن قبلش یعنی 4.0.3 ... البته تعدادش 450 تا بود من یه 50 تا اضافه کردم رند شه :d

---------- Post added at 01:20 PM ---------- Previous post was at 01:18 PM ----------

شما میخواید بازدید از اسمون بباره واستون ... برای بازدید بالا باید انجمنتون مطالب مفید داشته باشه سئو خوب داشته باشید تا خوب هم سرچ بشید .... و یا تبلیغات بدید ... همین مجید انلاین بعد 6 سال تازه رسیده به اینجا ... 1روزه نمیشه ره 100 ساله رفت :d

عزیز من روزی 250 مگ فقط فایل آپ میکنم شما میگی مطب مفید!!!
کلا به این نتیجه رسیدم یه شبه که هیچی 10 ساله هم دیگه نمیشه به فرومهای بزرگ رسید محاله دیگه کاربرها از اون سایتها دل بکنند

GOD
July 15th, 2010, 14:25
دستشون درد نکنه برند ریپورت بدند
چیزی که زیاده هاست وارز

lvlehrad
July 15th, 2010, 14:40
بستگی داره
یه موقع میبینی خود هاستینگ ساسپندت کرد ...

---------- Post added at 02:40 PM ---------- Previous post was at 02:35 PM ----------

عزیز من روزی 250 مگ فقط فایل آپ میکنم شما میگی مطب مفید!!!
کلا به این نتیجه رسیدم یه شبه که هیچی 10 ساله هم دیگه نمیشه به فرومهای بزرگ رسید محاله دیگه کاربرها از اون سایتها دل بکنند
سخت در اشتباهید ... :) شما اگه وارد باشید و خوب پول خرج کنید 1 ساله میتونید مثل اونا بشید ... فکر کردین مثلا کاربران مجید انلاین فقط به اون انجمن سر میزنن ؟! یا کل نت ایران همین کاربران ؟!! دوست عزیز شما هر وقت 10 سال مطلب نوشتید و سئوتون هم قوی بود اونوقت بیاید بگید چرا بازدیدم کمه ...
البته مطلب مفید ...

در ضمن گوگل نمیاد ببینه فایل شما چند مگابایت هست ... میاد به مطالب کلمات و ... نگاه میکنه ... و همینطور افرادی که سرچ میکنند ... نمیان تو گوگل بزنن فایله 250 مگابایتی ...

mr.bahram
July 15th, 2010, 14:56
از دوستان اگر کسی طراحی خواست در خدمت هستیم
جهت مشاوره هم می تونید ایمیل یا پیغام خصوصی بزنید
vbsaz.ir@gmail.com

Rezash
July 15th, 2010, 16:32
vb اگه پول لايسنس داري
mybb براي رايگان
تو تاپيك همسايه همه ميگن چرا null رو فلان سايت گذاشته ، اينجا ميگن null استفاده كن،فقط به جرم خارجكي بودن؟! :دي

noucamp
July 15th, 2010, 20:59
بستگی داره
یه موقع میبینی خود هاستینگ ساسپندت کرد ...

---------- Post added at 02:40 PM ---------- Previous post was at 02:35 PM ----------

سخت در اشتباهید ... :) شما اگه وارد باشید و خوب پول خرج کنید 1 ساله میتونید مثل اونا بشید ... فکر کردین مثلا کاربران مجید انلاین فقط به اون انجمن سر میزنن ؟! یا کل نت ایران همین کاربران ؟!! دوست عزیز شما هر وقت 10 سال مطلب نوشتید و سئوتون هم قوی بود اونوقت بیاید بگید چرا بازدیدم کمه ...
البته مطلب مفید ...

در ضمن گوگل نمیاد ببینه فایل شما چند مگابایت هست ... میاد به مطالب کلمات و ... نگاه میکنه ... و همینطور افرادی که سرچ میکنند ... نمیان تو گوگل بزنن فایله 250 مگابایتی ...

نه عزیزم اون فقط مثال بود یعنی من علاوه بر مطالب مفیدی که هرروز ترجمه میکنم بین 200 تا 300 مگ هم فایل جدید اپلود میکنم
در مورد تبلیغات هم همین که کاربر وارد سایت بشه و تعداد کاربرهای دیگه را ببینه الفرار ولی وقتی میره تویه سایتی که 200 هزار عضو داره این خودش تبلیغه
البته با حرفهای شما هم موافقم ولی کلا دست زیاد شده
بقول یکی از دوستان این روزها همه سایت میزنند شما چطور؟؟؟

mr.bahram
July 15th, 2010, 21:12
به نظر من یک وب مستر خوب باید متفاوت باشه کارهاش در زمینه نوع فعالیت درونی سایتش
منظورم از متفاوت بودن نوع منیج و سی ام اسی که کار می کنه نیست منظور نوع فعالیت داخلی و کاری که می خواد انجام بده هستش
اگر فاکتور های زیر رو ادم در نظر بگیره مطمئن باشید همیشه موفق هست
1 استفاده از یک برنامه عام پسند و راحت
2 دست رسی اسان و ساده به تمام مطالب سایت برای هر نوع بازدید کننده
3 رفع نیاز های یوزر و مدیران
4 انتخاب دقیق روندی کاریش
این اخری خیلی به نظر من مهم هست
اگر تولید کننده هست می تونه محصولات خودش رو به نمایش بگذاره مانند زیرنویس کندگان سریال ها و فیلم ها
اگر توضیع کننده هست باید منابع دقیق و راحت رو به اختیار کاربران قرار بده
در پایان هم اگر متفاوت عمل نکنه کارش نمیگیره باید همیشه متفاوت بود و حرفی جدا از دیگر وب مسترها برای گفتن داشت

ShahroKH
July 15th, 2010, 22:15
از Mybb که فکرتو بیار بیرون !
ویبی خواستی بخری برو پیشه بهرام vbskin.ir قبلا زده بود میفروشه

p30rayan
July 15th, 2010, 22:33
خرید وب بالتین پیشنهاد میشه چون ساپورتش فقط اونقدری که میدی میرزه!!

M-Soltani.ir
July 15th, 2010, 22:50
مجتبی بیا جواب تایپیک منو بده بینم :-w
مشکل وی بی سئو (http://www.webhostingtalk.ir/f142/مشکل-وی-بی-سئو-12824)

NovinServer
July 15th, 2010, 23:09
ورژن جدید را fs نال کرده !
به نظر شما تایید شده هست ؟

ShahroKH
July 15th, 2010, 23:23
از اسمش معلومه

دستش بزنی فِس میشه

M-Soltani.ir
July 16th, 2010, 00:12
از اسمش معلومه

دستش بزنی فِس میشه