PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : email ها در اینباکس نمیمونه چرا

nasa_de
July 15th, 2010, 11:41
سلام دوستان.
email هایی که به ادرس ایمیلی که در دایرکت ادمین ساختم در اینباکس ذخیره نمیشه.
من کل ایمیل هام رو در Gmail میبینم ایمیل به ادرس میاد اما در اینباکس ذخیره نمیشه Gmail هم الان
این اختار رو داده :

This is an automatically generated Delivery Status Notification

THIS IS A WARNING MESSAGE ONLY.

YOU DO NOT NEED TO RESEND YOUR MESSAGE.

Delivery to the following recipient has been delayed:

Message will be retried for 2 more day(s)

Technical details of temporary failure:
The recipient server did not accept our requests to connect. Learn more at

'The recipient server did not accept our requests...' - Gmail Help (http://mail.google.com/support/bin/answer.py?answer=7720)

---------- Post added at 10:41 AM ---------- Previous post was at 10:40 AM ----------

شک دارم که بعضی از ایمیل هام اصلا نیاد چون میخوام در ساماندهی ثبت نام کنم واسه همون میخوام اول این مشکل رو حل کنم بعد.

sohrab.khan
July 15th, 2010, 13:31
من متوجه نشدم یعنی از ایمیلی که از هاست خودتون ارسال می کنیم در پوشه اسپم میره ؟

nasa_de
July 15th, 2010, 18:22
خیر. اصلا هیچ ایمیلی دریافت نمیشه.

Vahid
July 15th, 2010, 18:35
خوب اینو باید لاگ دید
اگه میتونید لاگ بزارید

nasa_de
July 15th, 2010, 23:29
با تشکر از جوابتون.
من اطلاعاتم در مورد پنل ها و ... کمه.
چطوری باید لاگ بزارم؟

tokiyo
August 7th, 2010, 09:56
آقا منم این مشکلو دارم کسی ایمیل میده تو Outlook می یاد ولی در Squirrelmail با atmail هاستم نمییاد یا تو Inbox نمیمونه

kingoftehran
August 7th, 2010, 13:47
با سلام
احتمالا ایمیل های سایت شما توسط یک سیستم مدیریت میل دریافت می شه که دیگه تو inbox سایت نمی بینیدشون.

Xfise
August 7th, 2010, 15:19
آقا منم این مشکلو دارم کسی ایمیل میده تو Outlook می یاد ولی در Squirrelmail با atmail هاستم نمییاد یا تو Inbox نمیمونه

دوست عزیز وقتی شما ایملی را توسط outlook میگیرید نسخیه ای که در هاستتون هست پاک میشه باید تنظیماتتون رو دوباره چک کنید من قبلا بع این مشکل برخوردم

tokiyo
August 7th, 2010, 18:48
آره وقتی از Outlook دریافت می کنم از Inbox سایت Squirrelmail پاک میشه چیکار کنم

Arashdn
August 8th, 2010, 10:30
تو تنظمیات اوت لوک اگه برید تو قسمت اکانت ها جایی هست که این گزینه رو غیر فعال میکنه
الان به اوت لوک دسترسی ندارم و میتونم جای دقیق بگم یه کم بگردید پیدا میکنید

httpd
September 9th, 2010, 11:32
به hostname خود یک a record اختصاصدهید و حدود ۲۴ ساعت صبر نموده و دوباره تلاش کنید