PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تاریخ سر رسید فاکتور

majid1f
November 11th, 2014, 00:34
سلام. در ابتدا این نکته را بگم ارائه دهنده سرویس یکی از دوستان هست و قصد این نیست کار و کیفت ایشون زیر سوال بره و اصلا اسمی از ارائه دهنده برده نمی شه . حال سوال:
بنده یک سرویس سرور مجازی تهیه کردم که به صورت ماهانه هست ، حال طبق عادت من همیشه اخرین روز و حتی دقیقه 90 پرداخت انجام می دهم ولی دیرکردی در این مدت 6-7 ماهه نداشتم.
سوال اصلی : وقتی در پنل whmcs زده
تاریخ سر رسید:
monday, november 10th, 2014
این تاریخ یعنی تا چه زمانی دقیقا پرداخت باید صورت بگیرد؟ ؟ یعنی پرداخت باید روز قبل از 10 صورت گرفته باشه یا همان روز 10 هم امکان پرداخت هست؟
دقیقا در این روز سرویس مسدود شده.
http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f118/23676-%D8%AA%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D8%AE-%D8%B3%D8%B1-%D8%B1%D8%B3%DB%8C%D8%AF-%D9%81%D8%A7%DA%A9%D8%AA%D9%88%D8%B1-capture-jpg

---------------------------------------------------------------------
یک نکته کوچیک و شاید یک توصیه برای خودم: همیشه یکم سبک و سنگین کنم، آیا این کابر ارزش داره دلخور بشه یا نه، صبر کنم ببنیم شاید حفظ یک کاربر ارزش بیشتری نسبت به دلخور کردن ان کاربر و سلب اعتماد ان داره
یا نه اصلا بهتره یک جور ردش کنم بره راحت بشم و با کاربرهای یکم نرمال تر کار کنم.

s1r101
November 11th, 2014, 17:46
مجید جان از طرف ما که نبوده؟

hassan_shahi
November 11th, 2014, 17:51
سلام دوست عزیز تا آخرین ساعت روز 10 شما میتونید پرداخت کنید دوست عزیز

majid1f
November 11th, 2014, 18:27
مجید جان از طرف ما که نبوده؟
شما که کارت درسته، البته ایشون هم درست هست ولی خوب ما فکرهای دیگه می کردیم که بر طرف شد.

سلام دوست عزیز تا آخرین ساعت روز 10 شما میتونید پرداخت کنید دوست عزیز
بله منم همین نظر را داشتم ولی ایشون بعد از ظهر روز 10 یعنی دیروز سایت را بسته بودند و نکته این بود مقصر مارا اعلام می کردند.