PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در مورد اینترنت اسیا تک

1225
November 10th, 2014, 20:06
سلام. لطفا یکی منو راهنمایی دقیق بکنه؟ سرویس 512 = 120 گیگ در 12 ماه ایا میتونم در کمتراز یک ماه 120 گیگ رو تموم کنم. اگه میشه بعد میتونم دوباره همین سرویس رو تمدید بکنم؟ یا در ماه فقط 10 گیگ میشه مصرف کرد ؟

company_hosting
November 10th, 2014, 20:55
سلام. لطفا یکی منو راهنمایی دقیق بکنه؟ سرویس 512 = 120 گیگ در 12 ماه ایا میتونم در کمتراز یک ماه 120 گیگ رو تموم کنم. اگه میشه بعد میتونم دوباره همین سرویس رو تمدید بکنم؟ یا در ماه فقط 10 گیگ میشه مصرف کرد ؟

سلام

اگرپارس انلاین و شاتیل و یا اسیا تک هست
بله میتوانید در 1 هفته هم تمام کنید اگر بتوانید و دوباره حجم اضاف خرید کنید

مشکلی نیست

nasimd
November 10th, 2014, 21:15

سلام مشکلی برای خرید حجم اضافه نیست.

hassan_shahi
November 10th, 2014, 21:39
سلام به تمام دوستان عزیز

به نظر من تمامی این شرکت ها حجم رو روی هوا میخورن اینترنت نامحدود بگیرید خیلی به صرفه تر هستش من همه ی این شرکتا رو تست کردم شاتل نامحدودش بهتر از همه بوده(1 سال پیش تا حالا از شاتل استفاده میکنم)

mehdi.gh
November 10th, 2014, 22:26
بله میتونید استفاده کنید و بعد از آن باید حجم اضافه خرید کنید

1225
November 11th, 2014, 08:22
با تشکر از پاسخ ها

میشه بیشتر توضیح دهید ؟

اگه نخوام حجم اضافه خرید کنم چی میشه ؟

یعنی نمیشه یه سرویس دیگه خرید کنم؟

AmirHosein
November 11th, 2014, 10:12
با تشکر از پاسخ ها

میشه بیشتر توضیح دهید ؟

اگه نخوام حجم اضافه خرید کنم چی میشه ؟

یعنی نمیشه یه سرویس دیگه خرید کنم؟
در مورد مصرف یک جا تا اونجا که من اطلاع دارم ترافیک رو سهمیه بندی میکنن بر اساس ماه یعنی 120 گیگ برا 12 ماه میشه ماهی 10گیگ و بعد از تموم شدن ترافیک باید ترافیک بخرید در مورد حرفتون که میگید حجم اضافه خرید نکنم مشکلی هم نیست ده گیگ شما تموم بشه بعد از مدت زمان طی شده مثلا روز 24 ماه ترافیک شما تموم شده باید تا پایان روز سی ام صبر کنید ماه که تموم بشه 10 گیگ ترافیک جدید ماه بعد برای شما فعال میشه. اگر میخواید این سرویس رو برای دانلود بخرید اصلا مناسب نیست دنبال سرویسی باشید که دانلود شبانه داشته باشه dsl box های این شرکت قیمت مناسبی داره من خودم مشترک اینجا هستم.

k-h
November 11th, 2014, 13:02
بله میتونید استفاده کنید همه حجمو در چند روز اول مصرف کنید مشکی نیست
در شیراز که ما هستیم پورت کامل باز هست برای دانلود الان پورت مرکز مخابراتی ما 10 مگ هست به راحتی با سرعت 1 مگ داریم دانلود میزنیم
اما شبانه سرعتو میارند پایین

p8mlx
November 11th, 2014, 13:21
اگه قصد دانلود با حجم بالا دارید، باید ببینید کدوم سرویس دهنده دانلود شبانه رایگان بهتری میده. 120 گیگ واسه یک سال خیلی زیاده البته اگه دانلود ها رو به رایگان محسوب کنیم والا 50 گیگ واسه روزانه بارها یوتیوب رفتن کفایت میکنه