PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : طرح ساماندهی پلیس فتا قضیش چیه ؟

speednet
November 10th, 2014, 16:31
سلام
امروز با من از طرف پلیس فتا تماس گرفتن و گفتن که فردا با کارت ملی و رنج ای پی برم پلیس فتا کسی از دوستان اطلاع داره قضیش چیه ؟

Yas-Host
November 10th, 2014, 16:33
سلام
امروز با من از طرف پلیس فتا تماس گرفتن و گفتن که فردا با کارت ملی و رنج ای پی برم پلیس فتا کسی از دوستان اطلاع داره قضیش چیه ؟

سلام
بسیار آسان هست دوست گرامی
باید یک فرم پر کرده و سرویس هایی رو که ارائه میدهید رو اعلام کنید + رنج آی پی
بسیار تاپیک در این زمینه در فروم ایجاد شده است.
جای نگرانی نیست! همکاری باهاشون در آینده میتونه باعث ایجاد این بشه که بتونید براحتی شکایات خودتون رو انجام دهید.

پیروز باشید

persianboy
November 10th, 2014, 16:37
سلام
کدام استان هستید؟
احتمالا چند تا فرم میدن که پر کنید

- - - Updated - - -

یک سوال از دوستان: هاستینگ هایی که شرکت ثبت شده ندارن میتونن به صورت داوطلبانه به پلیس فتا مراجعه کنند و فرم های ساماندهی رو تکمیل کنند؟

speednet
November 10th, 2014, 16:37
استان آذربایجان شرقی اره گفتش سه تا فرم هست باید پر کنی
دسترسی از whmcs سایت هم میخوان ؟ یا چیز دیگری ؟ دوستانی که رفتن راهنمایی کامل بکنن

persianboy
November 10th, 2014, 16:39
استان آذربایجان شرقی اره گفتش سه تا فرم هست باید پر کنی
دسترسی از whmcs سایت هم میخوان ؟ یا چیز دیگری ؟ دوستانی که رفتن راهنمایی کامل بکنن
نه دسترسی نمیخوان

hassan_shahi
November 10th, 2014, 17:46
سلام به تمام دوستان عزیز

خواستم جواب دستان رو تکمیل کنم برای هر چیزی که به کاربران ارائه میدید ی فرم باید پر کنید که در زمان وقوع جرم کاربرانتون با پلیس فتا همکاری داشته باشید که برای شما دردسر ایجاد نشه.

تمامی دوستانی که هاستینگ ارائه میدن مخصوصا کسایی که سرور مجازی میفروشن پیشنهاد میکنم اطلاعات کاملی از کاربرانشون بگیرن.

موفق و پیروز باشید

speednet
November 10th, 2014, 19:15
سلام به تمام دوستان عزیز

خواستم جواب دستان رو تکمیل کنم برای هر چیزی که به کاربران ارائه میدید ی فرم باید پر کنید که در زمان وقوع جرم کاربرانتون با پلیس فتا همکاری داشته باشید که برای شما دردسر ایجاد نشه.

تمامی دوستانی که هاستینگ ارائه میدن مخصوصا کسایی که سرور مجازی میفروشن پیشنهاد میکنم اطلاعات کاملی از کاربرانشون بگیرن.

موفق و پیروز باشید

سلام
یعنی چی برای هر سرویس یک فرم پر کنید ؟

persianboy
November 10th, 2014, 19:28
سلام
یعنی چی برای هر سرویس یک فرم پر کنید ؟

مثلا یک فرم برای هاست میزبانی
یک فرم برای سرور
یک فرم برای دامنه

amin0181
November 10th, 2014, 20:15
درود
نگران نباشید
چیز مهمی نیست
فقط باید اسم دامنه و ای پی ها رو در اختیارشون قرار بدین
نیازی به دسترسی به سرور و whmcs ندارن
ولی ممکن هست مشخصات برخی از خریداران سرور ها شما رو بخوان که با خودتون هست چه جوری رفتار کنید ( همکاری کنید یا بگید اطلاعی ندارین )

mehrangta
November 10th, 2014, 20:19
مثله بقیه طرحا که گفتن و عمل نکردند ...
زیاد حساس نشید ..

majidisaloo1
November 10th, 2014, 20:23
سلام

سه فرم است که از شما اطلاعات فردی + اسم شرکت و... را میخواهد بسیار ساده است
یک فرم هم مربوط به آی پی هایی است که دارید ما رفتیم اونجا بهشون توضیح دادیم که همه آی پی ها امکان نوشتنش نیست چون باید به تعداد آی پی ها از اون فرم پر بشه در اصل اما اگر میخواستند برای هر آی پی یک فرم بدهند 6 ماه باید فرم پر میکردیم چون سرور های مجازی و حتی سرور های اختصاصی که خرید شده آی پی های اونا رم میخواستند
بالاخره قانع شدند و تنها یک آی پی را دادیم بهشون که در ایران بود و هاستینگ سی پنلمون روش بود و حل شد
یک فرمش هم مربوط به دامنه هاست که اگر ثبت میکنیدباید داخلش بنویسید که ثبت میکنیم و امضا بکنید
از شما دوتا سوال هم میپرسه یکی اینکه با این خلاف کار ها مثل چیز پی ان فروش ها آیا رابطه دارید یا سرویس میدهید؟ اگر نمیدهید روزی کسی خواست میتونید با ما هماهنگ باشید؟
سوال دوم اینکه آیا توی شهر خودتان هاستینگی غیر از خودتان میشناسید یا خیر که اطلاعاتش را ازتون میگیرند تا با اونا هم صحبت کنند و فرم بدهند پر بشه

بسیار ساده است

با تشکر
عیسی لو

hassan_shahi
November 10th, 2014, 20:44
نه دوست عزیز فرم برای هاست و سرور و دامین همش یکی هستش.
مثلا برای همین فروش هاست و دامینو سرور یک فرم پر میکنید مثلا برای کارایی مثل هک و امنیت ی فرم جدا پر میکنید کلا کارهای جداگانه ای که مربوط به فضای مجازی میشه فرم جدا گانه میدن برای پر کردن.
بیشتر برای خودتونه که اگر زمانی کاربری که از شما هاست گرفته خلافی انجام داده برای شما مشکلی پیش نیاد