PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش هاستینگ

amin.haddadi
November 10th, 2014, 15:32
سلام دوستان عزیزم
بنده علاقه خیلی زیادی به خدمات تحت وب و ... دارم یعنی کلا دوست دارم یک شرکت هاستینگ بزنم
اما میخوام قبلش بصورت حرفه ای با این کار آشنا بشم
از کجا شروع کنم ؟
کسی در این انجمن مدیریت هاستینگ و ... آموزش میده بهم ؟
ممنون

besthosti.com
November 10th, 2014, 15:38
با سلام می تونیم به شما آموزش های مربوط به مدیریت سرور و لینوکس و ویندوز رو بدهیم.
ولی اگر بخواهید می تونیددر اینترنت مقاله های مربوط به کانفیگ کنترل پنل هاست و امنیت و و... رو بخونید.

hamra
November 10th, 2014, 15:40
بهتره موارد رو خودتون پیگیر بشید و کم کم آشنایی پیدا کنید .
بعنوان مثال از یکی از دوستان یک ریسلر (نمایندگی)بگیرید و کار با اون رو شروع کنید تا خوب یاد بگیرید کار با ایجاد اکانت و ... رو
(البته در اول کارتون هم پیشنهاد میشه نمایندگی بگیرید از یک شرکت چون اگر از اول بخواین سرور اختصاصی بگیرین جز هزینه بالا دیگه فایده ای براتون نداره )
اما خب این موارد رو باید مرحله به مرحله فرابگیرید .
بعنوان مثال بعد یک سرور مجازی بگیرید و کار با اون رو فرا بگیرید و بعد یک سرور اختصاصی بگیرید و خودتون کانفیگ و... انجام بدید تا با تمامی مواردی که لازم هست به خوبی آشنا بشید .
جاهایی که مشکل داشتید میتونید در همین بخش پرسش و پاسخ بپرسید تا دوستان راهنمایی کنند .
----
یک سری آموزش ها مربوط به (مدیریت نمایندگی هاست) در اینترنت هست فعلا از اونا شروع کنید و بخونید تا امار دستتون بیاد و بعد نمایندگی بگیرید و عمل باهاش کار کنید تا آشنا بشید .
=====

تا اینطور انجام ندید چیزی وارد نمیشید .
باید از سبک به سنگین رفت .
موفق باشید .

Abolijoon
November 10th, 2014, 15:40
سلام دوستان عزیزم
بنده علاقه خیلی زیادی به خدمات تحت وب و ... دارم یعنی کلا دوست دارم یک شرکت هاستینگ بزنم
اما میخوام قبلش بصورت حرفه ای با این کار آشنا بشم
از کجا شروع کنم ؟
کسی در این انجمن مدیریت هاستینگ و ... آموزش میده بهم ؟
ممنون

سلام
باید تا حدودی برنامه نویسی بلد باشید
آشنایی با لینوکس و شبکه
و.....
قبل از هر کاری یه بررسی کنید ببینید تو اون کار میتونید موفق بشید یا خیر بعدا انجام دهید.
امیدوارم موفق باشید.

amin.haddadi
November 10th, 2014, 15:52
بهتره موارد رو خودتون پیگیر بشید و کم کم آشنایی پیدا کنید .
بعنوان مثال از یکی از دوستان یک ریسلر (نمایندگی)بگیرید و کار با اون رو شروع کنید تا خوب یاد بگیرید کار با ایجاد اکانت و ... رو
(البته در اول کارتون هم پیشنهاد میشه نمایندگی بگیرید از یک شرکت چون اگر از اول بخواین سرور اختصاصی بگیرین جز هزینه بالا دیگه فایده ای براتون نداره )
اما خب این موارد رو باید مرحله به مرحله فرابگیرید .
بعنوان مثال بعد یک سرور مجازی بگیرید و کار با اون رو فرا بگیرید و بعد یک سرور اختصاصی بگیرید و خودتون کانفیگ و... انجام بدید تا با تمامی مواردی که لازم هست به خوبی آشنا بشید .
جاهایی که مشکل داشتید میتونید در همین بخش پرسش و پاسخ بپرسید تا دوستان راهنمایی کنند .
----
یک سری آموزش ها مربوط به (مدیریت نمایندگی هاست) در اینترنت هست فعلا از اونا شروع کنید و بخونید تا امار دستتون بیاد و بعد نمایندگی بگیرید و عمل باهاش کار کنید تا آشنا بشید .
=====

تا اینطور انجام ندید چیزی وارد نمیشید .
باید از سبک به سنگین رفت .
موفق باشید .

آهان بله چشم دوست عزیز
اگه امکانش هست آدرس یکی از سایت های آموزشی رو واسم ارسال کن . ممنون

hamra
November 10th, 2014, 16:00
سایت های بسیاری در این زمینه هست . کافیست جایی که مشکل داشتید رو توی گوگل سرچ کنید تا پیدا کنید .
بعنوان مثال میتونید اموزش های موجود در سایت زیر رو مورد برسی قرار بدید .
آموزش کانفیگ, هاست ,سرور مجازی, (http://config-server.ir/)

یا
http://www.tehranhost.com/
یا ...

mobinhost.in
November 10th, 2014, 16:02
دوست من باید زمان بزارید و تلاش کنید صرفا علاقه کافی نیست

برای قوی بودن نیاز به تجربه هست . برای رسیدن به تجربه هم باید زمان مناسب رو صرف کنید

برای شروع باید قدری هزینه کنید
باید در بازار یابی قوی باشید
در امور فنی کنجکاو و عاشق یاد گرفتن باشید

اگر اینجور هستید پا توی میدان بزارید

amin.haddadi
November 10th, 2014, 21:45
دوست عزیز برای دامین چیکار کنم ؟ جایی نمایندگی رایگان دامین میده ؟

007
November 10th, 2014, 22:26
سلام
بله خیلی از شرکت های برای ثبت دامنه ایرانی و یا بین المللی نمایندگی رایگان ارایه میکنن و درعوض ثبت هردامین فقط پول پرداخت میکنین.
ارادت

viva
November 10th, 2014, 22:36
اگر منظورت کار کردن با کنترل پنل ها هست که زیاد سخت نیست ولی کارهای تحت وب منظورت چی هست؟ اگر هاست بخوای بفروشی که ریسلری خوبه اگر زیاد بلد میستی ولی برنامه نویسی و کانفیگ سرور .... باید سال ها کار کنی و یاد بگیری

Abolijoon
November 10th, 2014, 22:36

برای دامنه ملی رد رسیلر و فراسو خوبه
بین المللی هم زیاده.

viva
November 10th, 2014, 22:40
سلام
بله خیلی از شرکت های برای ثبت دامنه ایرانی و یا بین المللی نمایندگی رایگان ارایه میکنن و درعوض ثبت هردامین فقط پول پرداخت میکنین.
ارادت

امضا شما شبیه طنز هست بهتره عوض کنی