PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : 40000 تومن دستمزد جهت راه اندازی ftp سرویس روی سرور 2008 و windows server 2003 (انجام با team viewer)

aliyari
November 10th, 2014, 12:36
عزیزان
بنده قصد راه اندازی ftp سرویس روی دو سرور 2008 و را windows server 2003 را دارم (این کار رو برای سیستم خودم با filezilla ftp server به راحتی انجام میدم ولی در سرورهای اشاره شده با مشکل برخوردم، همچنین از IIS نیز استفاده نمودم ولی کماکان مشکل باقیست( ip public & static ).
عزیزی که مایل به انجام این کار میباشد (زمان: راس ساعت 12 شب امروز - بوسیله ی برنامه team viewer )، لطفا اعلام آمادگی کنه تا راجع به نحوه پرداخت مبلغ و... صحبت کنیم (شماره تماس خود را اعلام کنید).

RoobinaServer
November 10th, 2014, 12:39
با سلام

شما در اصل آموزش میخواهید ؟

aliyari
November 10th, 2014, 12:40
سلام
نه دوست عزیز- بنده میخوام با برنامه تیم ویوور (که ID و PASS آن را خواهم داد)هر دوستی که بتونه ftp سرویس روی سرورهام راه بندازه. امیدوارم تونسته باشم توضیح بدم.

RoobinaServer
November 10th, 2014, 12:48
سلام
نه دوست عزیز- بنده میخوام با برنامه تیم ویوور (که ID و PASS آن را خواهم داد)هر دوستی که بتونه ftp سرویس روی سرورهام راه بندازه. امیدوارم تونسته باشم توضیح بدم.

سرورتون آیپی ثابت نداره که بشه از طریق ریموت به آن وصل شد ؟

aliyari
November 10th, 2014, 12:50
آی پی ثابت داره.. اما من با team viewer بهش وصل میشم . ریموتشو راه ننداختم. الان هم پیش سرور نیستم

Yas-Host
November 10th, 2014, 12:51
قابل انجام است

ساعتی هم که اعلام کرده اید مشکلی ندارد.

در تماس باشید.

jaheshserver
November 10th, 2014, 13:10
خب اگر نیاز به آموزش نیست ای پی و یوزر پسورد رو بدید خود همکاران انجام میدند و به سرور وصل می شوند چه نیازی به شما هست این وسط !!:-?

aliyari
November 10th, 2014, 13:16
عزیز جان، شما ظاهرا اصلا متوجه نشدید. همکاران چیه؟ ، همکار کجا بود؟، خوبید شما؟ این وسط چه نیازی به من هست؟، فکر کنم به زبان سلیس فارسی نوشتم چی میخوام و مشکل چیه،خواهشا اسپم نکنید.
در هر صورت با یوزر yas-host به توافق رسیده شد.

E_R_B
November 10th, 2014, 13:20
با سلام
می تونم اینکار رو انجام بدم
مشکلی نداره

aliyari
November 10th, 2014, 13:23
..

jaheshserver
November 10th, 2014, 13:25
عزیز جان، شما ظاهرا اصلا متوجه نشدید. همکاران چیه؟ ، همکار کجا بود؟، خوبید شما؟ این وسط چه نیازی به من هست؟، فکر کنم به زبان سلیس فارسی نوشتم چی میخوام و مشکل چیه،خواهشا اسپم نکنید.

والا باز هم این متن سلیس شما رو خوندم متوجه نشدم !!! نکنه من هنوز ناهار خوردم دو هزاریم جا نمیافته:-&

تا جایی که من میدونم این سرورهای شما باید یک ای پی و یوزر و پسورد داشته باشند که بهشون وصل میشین حالا این یوزر پسورد ها رو به هرکی بدید می تونه وصل بشه به سرور و براتون کانفیگ رو انجام بده .
حالا چه نیازیه این طرف از تیم ویوور بیاد رو سیستم شما و از سیستم شما بره تو سرور که بخواد واسه شما برنامه نصب کنه خب خودش مستقیم میره داخل سرور!!!

ضمنا 12 شب با سرعت اینترنت هایی که اکثرا داریم فکر نکنم بشه با تیم ویور کار کرد

aliyari
November 10th, 2014, 13:39
دوست عزیزم ضمن عذرخواهی ، برای شما و بقیه دوستان توضیح کامل بدم که دیکه نیازی به اینهمه تلف شدن زمان نباشه،شاید بازم من بد توضیح دادم، اول اینکه: دلیل اینکه گفتم ساعت 12 شب اینه که من ساکن آمریکا هستم و به ساعت اینجا میشه 2:30 ظهر که زمان تعطیل شدن مکان مورد نظر و در دسترس بودن سرورها میباشد دوم اینکه: کاری که من کلا میخوام انجام بدم اینه که اینجا ما دو تا ساختمان دندانپزشکی داریم که هر ساختمان 8 سیستم داره که به سرور وصل شدند ( که در واقع میشه دو سرور) و من مبخوام هر شب اطلاعات سرور اولی به سرور دومی فرستاده بشه و اطلاعات سرور دومی به اولی فرستاده بشه ( که جهت انجام این کار نیاز به راه اندازی ftp رو سرورها دارم، همچنین سرور دو ساختمان به همدیگه شبکه نیستند). و اینکه من کی گفتم طرف از تیم ویوور بیاد رو سیستم من؟ من گفتم از تیم ویوور بیاد رو سرور یا اینکه طرف بلیط هواپیما بخره و بیاد آمریکا مستقیم رو سرور کار کنه،:63: حالا متوجه شدید؟
شاید من فارسیم بد شده نمیتونم خوب توضیح بدم. بازم ببخشید اگه ایراد از منه.

speednet
November 10th, 2014, 14:17
سلام
با نصف هزینه براتون انجام میدم یادتون هم میدم

novin-web
November 10th, 2014, 14:41
عزیزان
بنده قصد راه اندازی ftp سرویس روی دو سرور 2008 و را windows server 2003 را دارم (این کار رو برای سیستم خودم با filezilla ftp server به راحتی انجام میدم ولی در سرورهای اشاره شده با مشکل برخوردم، همچنین از IIS نیز استفاده نمودم ولی کماکان مشکل باقیست( ip public & static ).
عزیزی که مایل به انجام این کار میباشد (زمان: راس ساعت 12 شب امروز - بوسیله ی برنامه team viewer )، لطفا اعلام آمادگی کنه تا راجع به نحوه پرداخت مبلغ و... صحبت کنیم (شماره تماس خود را اعلام کنید).

سلام
میتونیم براتون اکی کنیم در ساعتی که گفتید