PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال مهم در مورد سرور ویندوز و لینوکس

vivaxx
November 9th, 2014, 20:52
با سلام و خسته نباشید من 3 ماه تلاش می کنم تو سایت عضو بشم ولی میگه عضویت فعلا بسته یا یک چیزی تو این مایها ، از دوستان کمک می خواهم اگر امکان داره سوالاتم دونه دونه جواب بدید چون نیاز به راه نمایی دارم و یکم گیج میشم اگر سوالات باهم جواب بدید ممنون از همگی
1. من می خواهم یک سایت فروش هاستینگ داشته باشم ولی فعلا نمی خوام هزینه زیاد کنم چون پول خرید سرور زیاده برام مثلا دوست من سایت فروش هاست داره سرور اختصاصی خریده ( خودش میگه من زیاد نمی دونم ) خوب vps همون سرور اختصاصی یا نه چون میگه ماهی 600 تومان پول میده برای خرید این سرویس می خواستم ببینم چجوریه میشه منم یک سایت فروش هاست داشته باشم ایشون سروراش برای آلمانه کارای کانفیگ سایت خودش انجام میده آیا الان در آمد داره خرید سرور و فروش هاست؟
2. دومین سوال من اینجاست که خوب اگر سرور اختصاصی بخرم از کجا بخرم که فردا بسته نشه به دلیل تحریم های که میشیم
3.. اگر بخوام vps بخرم اونو از کجا بخرم که بعد روی vps سرور راه اندازی کنم("ایا میشه رو vps سرور راه اندازی کرد و بعد هاست فروخت؟)
4. اگر میشه رو vps هاست بدی آیا اموزشی داره برام بزارید برم ببینم ؟ (سرور ویندوز و لینوکس)
5. جوب firewall برای سرور ویندوز و لینوکس کدوم بهتره اونم بهم میگید؟ + آموزش نصب هر کدوم روی ویندوز و لینوکس
6.خوب چه برنامه های لازم هست خریداری کنم هم برای ویندوز هم برای لینوکس
7.از نظر امنیتی چه چیزای نیاز داره؟ هم برای ویندوز هم برای لینوکس
8. میشه مانیتورینگ داشته باشم اگر سایتی هک شد ip هکر بدست بیارم؟
9.اگر خودم بخوام سرور فروش vps داشته باشم اون چه امکاناتی می خواد و چه شرایطی داره ممنون میشم راهنمایی کنید با تشکر از همه

jahromweb
November 9th, 2014, 21:05
باسلام به دوست عزیز
1)سرور مجازی بخشی از یک سرور اختصاصی هست - شما بهتر هست ابتدا ریسلر ( نمایندگی فروش هاست ) بگیرید میتونید با ماهانه زیر 10 تومن هم میتونید شروع کنید
2)بهتره برای شروع با واسطه بخرید داخل انجمن هم هستند

- - - Updated - - -

3)بله ، دربخش درخواست ها تاپیک بزنید دوستان افر میدن
4)در انجمن موجود هست(باید دایرکت ادمین یا سی پنل نصب کنید البته پولی هست و بسته به نوعش و سرور بین 15 تا 120 درماه هزینه داره)
5)لینوکس CSF تو انجمن هست

bamahost
November 9th, 2014, 21:52
سوالاتتون خیلی کلیه و نمیشه در مورد همه این موارد توضیح داد اگر مشاوره و راهنمایی خواستید در یاهو میتونم کمکتون کنم

sssoheil
November 9th, 2014, 23:59
سلام

بهتر است ابتدا از رسلری شروع کنید.هاستینگ بسیار گسترده است و سوای از بودجه شما نیاز به علم و تجربه دارد.

Dictator_
November 10th, 2014, 11:40
سلام.

به شما توصیه میکنم اول شاگردی کنید بعد از کسب تجربه و دانش فنی وارد کار شوید و یک سرور تهیه کنید نیازی هم به ریسیلر و این موارد نیست .

ببینید کدام یک از همکاران عزیز قبولتون میکنند که براشون رایگان 3 ی 4 ماه کار کنید و هزینه هم بکنید بابت آموزش هایی که به شما میدهند این کار چند نتیجه ی خوب داره :

1-با سیستم کاری آشنا میشوید و نحوه ی بازاریابی و آشنایی با مشکلات متداول مشتریان و بالا رفتن سطح اطلاعات عمومی شما

2-دانش فنی لازم را کسب میکنید

3-در کارتون زودتر پیشرفت میکنید و ضرر کمتری میکنید و راحتر به سود میرسید.

***با کمتر از 2 یا 3 میلیون وارد کار نشوید .

تجربه بنده در این کار بود :53:

موفق باشید

hamra
November 10th, 2014, 11:46
نمایندگی بگیرید از شرکت های معتبر تا زمانی که تعداد مشتریانتون کم هست .

vivaxx
November 10th, 2014, 21:11
تا قسمتی کمک کردید ولی همتون یا دارید خدمات سایت خودتونو معرفی می کنید یا می خواید یک چیزی بفروشید به من خوب دوست عزیز نمیشه فقد توضیح بدید اصلا نمی خوام سرور بخرم یا راه اندازی کنم برای اطلاعات خودم می خوام بدونم میشه توضیج بدید؟

viva
November 10th, 2014, 22:34
بازار هاست الان اشباع شده و شاید زیاد سود نداشته باشه مگر اینکه از قبل مشتری داشته باشید.
الان جایی مشکل تحریم نداره به نظرم حتی از امریکا هم میتنوید سرور بخرید و لی اکثرا از المان بخاطر ارزون بودنش میخرن ولی دیتا سنتر های هلندی کیفتی بالایی دارن قیمتشون هم بالا هست
شما روی Vps هم میتونید هاست راه اندازی کنید فرقی نداره اختصاصی باشه یا مجازی بریا راه اندازی سرور باید کاملا به لینوکس و ویندوز مسلط باشی تا بتونی کانفیگ کنی یا عیب یابی کنید ولی اینها کار طولانی هست و برای سرور باید تجربه داشته باشی وگرنه سرورت هک میشه و برای رفع عیب نمیتونی خوب کار کنی