PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دریافت خطای 500 در برگشت از درگاه بانک

peculiar
November 9th, 2014, 14:11
سلام
میزبان وب سرور ما سایت رو به سرور جدیدی انتقال داده که کلی هم با دردسر و پاک شدن اطلاعات همراه بود #:-S
بعد از انتقال صفحه ای که از سایت شاپرک به سایت برمیگرده و پرداخت کاربر رو تایید و ثبت میکنه از کار افتاده و همش خطای 500 نمایش میده. وقتی که حرف S رو از hhtpS لینک شاپرک حذف میکنم خطا دیگه نمایش داده نمیشه (https://pep.shaparak.ir/CheckTransactionResult.aspx) . اما خوب نتیجه تراکنش هم دریافت نمیشه. متاسفانه میزبان همکاری نمیکنه و همش میگه مشکل از فایله که درست نیست قبل از انتقال به سرور جدید هیچ مشکلی وجود نداشت. الان 4 روزه فروش آنلاین سایتمون از کار افتاده و هیچ فروشی نداشتیم :-s

من از کجا میتونم این خطا رو برطرف کنم؟ مشکل شبکه هست؟ سرور مجازی هست و داخل ایران. به ssh دسترسی دارم. نیاز به کمک دارم. البته اطلاعاتم در مورد مدیریت سرور خیلی کم هست.
ممنون میشم کمک کنید :53:

در ضمن اگر این تاپیک رو جای درستی مطرح نکردم لطفا راهنمایی کنید توی کدوم انجمن باید سوالم رو مطرح کنم.

modiranhosting
November 9th, 2014, 15:35
ضمن عرض احترام

لطفا نشانی سایت خود + اطلاعات نام کاربری و کلمه عبور یک یوزر برای تست ارسال نمائید

peculiar
November 10th, 2014, 09:51
ضمن عرض احترام

لطفا نشانی سایت خود + اطلاعات نام کاربری و کلمه عبور یک یوزر برای تست ارسال نمائید
سلام
بالاخره با کلی پیگیری قبول کردن مشکل وجود داره و حل شد. خیلی ممنون از شما :53:

trakin
November 10th, 2014, 17:18
این مشکل سرور مجازی هست و باید میزبان حل کنه شاید پلاگین پرداخت انلاین رو روی سرور مجازیتون نصب نکردن