PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Vip کردن لینک در iis ویندوز 2008

milad221
November 9th, 2014, 00:46
سلام دوستان
من خیلی تو نت سرچ زدم که بشه راه حلی برای vip کردن لینک در iis پیدا کنم با نرم افزار helicon اشنا شدم کانفیگ میکنم ولی کار انجام نمیده در حالت لوکال یوزر پسورد میخواد ولی در حالت عادی وقتی ادرس در مرورگر وارد میشه هیچ چیزی اعمال نمیشه و بدون یوزر و پسورد نشون داده میشه
کسی تابحال با این نرم افزار کار کرده
راه حلی برای vip کردن لینک در iis در ویندوز 2008 وجود داره؟؟
بجز ftp چون اونم مشکلاتی داره وقتی به صورت ftp لینک شه یوزر پسورد میخواد ولی وقتی http شه خیلی راحت باز میشه
ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن تا به نتیجه ای برسیم

rules
November 9th, 2014, 08:40
شما 2 راه داری، اول اینکه بروی IIS پی اچ پی نصب کنی و از اسکریپت های VIP که با Session کار میکنن استفاده کنی،

یک راه هم تبدیل دستورات Htaccess برای web.conf آی آی اس هست که باید توی گوگل سرچ کنی،

آسونترین راه هم استفاده از نرم افزار helicon هست که htaccess رو برای web.conf شبیه سازی میکنه کار هم باهاش خیلی آسونه، بعد هم که htpasswds پسورد و یوزر هاتو داخل قرار میدی و..

novin-web
November 9th, 2014, 10:15
سلام
با ماژول احراز هویت خود iis هم میتونید این کار رو انجام بدید
ولی کار قدری سخت هست

milad221
November 9th, 2014, 11:37
شما 2 راه داری، اول اینکه بروی IIS پی اچ پی نصب کنی و از اسکریپت های VIP که با Session کار میکنن استفاده کنی،

یک راه هم تبدیل دستورات Htaccess برای web.conf آی آی اس هست که باید توی گوگل سرچ کنی،

آسونترین راه هم استفاده از نرم افزار helicon هست که htaccess رو برای web.conf شبیه سازی میکنه کار هم باهاش خیلی آسونه، بعد هم که htpasswds پسورد و یوزر هاتو داخل قرار میدی و..
مشکل اینه که هرکاری میکنم htpasswds اصلا قبول نمیکنه تا بخواد فراخونی شه یعنی هر کاری میکنم که htacess کار نمیکنه و فایل htpasswds رو فراخوانی نمیکنه

- - - Updated - - -

سلام
با ماژول احراز هویت خود iis هم میتونید این کار رو انجام بدید
ولی کار قدری سخت هست
امکان vip کردن خوب فرمت ها نیست مثلا یک سری فرمت های خاص