PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اشكال اينترنت مخابرات

Amir0001
November 8th, 2014, 08:25
سلام دوستان
من از سرويس ٢ مگابايت مخابرات استفاده ميكنم اوايل بسيار خوب بود اما حدود ١ ماه است كه نه اپ استور اپل را باز ميكند و نه عكس هاي اينستاگرام در حالي كه تمامي وب سايت ها را بدون مشكل باز ميكند ، لطفا براي حل مشكل من راهنماييم كنيد .

rules
November 8th, 2014, 08:42
اینستاگرام ارور 404 میده ؟

Amir0001
November 8th, 2014, 08:50
اینستاگرام ارور 404 میده ؟

نه نشون ميده كه چه كسي عكس گذاشته اما عكسو باز نميكنه ، گاهي اوقات آخر شب يه يك ساعتي خوب ميشه اما اكثر اوقات باز نميكنه ،

da6276
November 8th, 2014, 10:08
درود
بنظر مشکلتون دی ان اسی هست ، دی ان اس روی اینترنتتون تنظیم کنید احتمالا مشکلتون حل خواهد شد.

sht-design
November 8th, 2014, 12:15
با پیلتر شکن تست کردید؟

Amir0001
November 8th, 2014, 13:13
چطور بايد اين كارو انجام بدم ؟

- - - Updated - - -

درود
بنظر مشکلتون دی ان اسی هست ، دی ان اس روی اینترنتتون تنظیم کنید احتمالا مشکلتون حل خواهد شد.

چطور بايد اين كار رو انجام بدم ؟

da6276
December 7th, 2014, 03:41
چطور بايد اين كارو انجام بدم ؟

- - - Updated - - -

چطور بايد اين كار رو انجام بدم ؟
درود
عذر میخوام دیر پاسختون رو میدم ، از این تاپیک ایمیلی برای من ارسال نشد و نفهمیدم که نیازمند کمک هستید.
برای تنظیم دی ان اس کافیه از network connection روی interface که باهاش به اینترنت یا وای فای متصل هستید راست کلیک کنید و properties رو بزنید ، سپس روی ipv4 دوبار کلیک کنید و تیک use the following dns server address رو بزنید و دی ان اس هایی که میخواید رو روش تنظیم کنید و همه پنجره ها رو ok بزنید.
با اینکار دی ان اس دلخواه شما روی کامپیوترتون تنظیم میشه و احتمالا مشکلتون هم حل میشه.

Cpt.Liux
December 7th, 2014, 04:13
درود
عذر میخوام دیر پاسختون رو میدم ، از این تاپیک ایمیلی برای من ارسال نشد و نفهمیدم که نیازمند کمک هستید.
برای تنظیم دی ان اس کافیه از network connection روی interface که باهاش به اینترنت یا وای فای متصل هستید راست کلیک کنید و properties رو بزنید ، سپس روی ipv4 دوبار کلیک کنید و تیک use the following dns server address رو بزنید و دی ان اس هایی که میخواید رو روش تنظیم کنید و همه پنجره ها رو ok بزنید.
با اینکار دی ان اس دلخواه شما روی کامپیوترتون تنظیم میشه و احتمالا مشکلتون هم حل میشه.

احتمالا ایشون روی ایفون یا ایپد هستند.

da6276
December 8th, 2014, 03:35
احتمالا ایشون روی ایفون یا ایپد هستند.
اگر روی سایر دستگاهها میخواید استفاده کنید میتونید از تنظیمات مودمتون دی ان اس رو تنظیم کنید و استفاده کنید.
تنظیمات بسته به نوع مودم ها متفاوت هست و بهتر هست نوع مودم رو بفرمائید تا بهتر بشه راهنمایی کرد.