PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست مشارکت در تکمیل یک پروژه تحقیقاتی در خصوص یک فروشگاه [پرسشنامه]

Ramin
November 7th, 2014, 23:29
سلام

دوستان یک پروژه تحقیقاتی / دانشگاهی است که برای تکمیل آن نیازمند جمع آوری داده ها هستیم

شرح پروژه در خصوص خریدهای اینترنتی و نیز تجربیات کاربران در این قبیل خرید ها است. در این پروژه یک فروشگاه اینترنتی ( دی جی کالا ) مورد تحقیقات قرار گرفته است. دلیل انتخاب این برند همکاری ایشان برای این تحقیق و ارائه اطلاعات می باشد.

در راستای تکمیل همین امر نیازمند کمک از دوستان هستم .شرح کمک بدین شکل هستش که یک پرسشنامه در ضمیمه همین پست قرار داده شده است. دوستانی که قبلا از فروشگاه دی جی کالا خرید داشته اند و تجربه ای در این زمینه دارند در صورت تمایل این پرسشنامه را دانلود و با تکمیل دقیق سوالات نمونه تکمیل شده را برای بنده ارسال فرمایند.

فرمت پرسشنامه docx است که به راحتی با برنامه word باز می شود و قابل ویرایش است.نتایج این پرسشنامه ها بعد از جمع آوری در قالب چارت و اطلاعات آماری متمرکز شده و در این پروژه قابل استناد است

1- لطفا پرسشنامه ها را با دقت تکمیل نمائید
2- موارد با توجه به فروشگاه دی جی کالا
3- فرم ها بی نیاز از ارائه هر گونه اطلاعات شخصی و محرمانه است
4- لطف پش از تکمیل فرم ها را از طریق پیغام خصوصی و یا آدرس ایمیل موجود در ایمیل برای بنده ارسال فرمائید ( در قسمت موضوع پیام قید فرمائید "پرسشنامه")

پیشاپیش از همکاری تمام دوستانی که در این نظرسنجی شرکت می کنند کمال تشکر را دارم

سپاس

aligoli
November 8th, 2014, 00:14
با سلام
معمولا در این موارد شرکت نمی کنم اما به دلیل یاری به پروژه دانشگاهی شما، پرسشنامه تکمیل و با آدرس : Ramin@WebHostingTalk.IR ارسال گردید.