PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین کانفیگ برای دانلود

i-w2
November 7th, 2014, 21:44
سلام دوستان
یک سرور اختصاصی از رداستیشن با هارد 8 ترابایت و رم 20 گیگابایت داریم. از اسکریپت ir-prog.ir بر روی وب سرور iis استفاده میکنیم. چند روزی هست که دچار مشکل شدیم و سرعت پاسخدهی اسکریپت خیلی کم شده و گاها تا 10 ثانیه طول میکشه تا صفحه لود بشه. حالا چندتا سوال از شما دارم

1. وبسرور آپاچی در این مورد خاص بهتر از iis هست؟

2. چندتا از دوستان گفتند ویندوز برای سرور دانلود مناسب نیست چون هارد ویندوز کشش کافی نداره در مقایسه با لینوکس ( I/O ). درسته این حرف؟

3. شما توصیه میکنید از لینوکس استفاده کنیم؟

درحال حاضر فقط از %6 پهنای باند استفاده میشه.

دوستانی که میتونند کانفیگ درست و حسابی برای این اسکریپت و iis ارائه کنند هم لطفا اطلاع بدن

Yas-Host
November 7th, 2014, 21:49
1- از nginx استفاده کنید ( لینوکس نصب کنید + nginx و دایرکت ادمین)
2- بله ! کانفیگ پیشرفته تری میتوان روی لینوکس پیاده کرد و پایداری بیشتری خواهد داشت.
3- صدرصد ! سایت های بزرگ الان از لینوکس استفاده می کنند و یک سرور با دیسک SSD برای Tag and rename

i-w2
November 7th, 2014, 21:53
1- از nginx استفاده کنید ( لینوکس نصب کنید + nginx و دایرکت ادمین)
2- بله ! کانفیگ پیشرفته تری میتوان روی لینوکس پیاده کرد و پایداری بیشتری خواهد داشت.
3- صدرصد ! سایت های بزرگ الان از لینوکس استفاده می کنند و یک سرور با دیسک SSD برای Tag and rename

درود
ممنون بابت شرکت در بحث
انجین مطمئنن سرعت عالی داره اما کدنویس گفتن که با انجین سازگاری خوبی نداره اسکریپت
راه حلی برای بهینه سازی iis ندارید؟

saeed1988m
November 7th, 2014, 21:55
بنده nginx رو پیشنهاد میکنم استفاده کردم کاملا راضی بودم البته با کانفیگ درست حسابی

- - - Updated - - -

درود
ممنون بابت شرکت در بحث
انجین مطمئنن سرعت عالی داره اما کدنویس گفتن که با انجین سازگاری خوبی نداره اسکریپت

عجب پس مشکل از اسکریپتشونه من از اسکریپت اورینا استفاده کردم بدون مشکل بود رو nginx

Yas-Host
November 7th, 2014, 22:01
درود
ممنون بابت شرکت در بحث

بیشتر از 10 سرور با nginx خودمون و همکاران رو دیدم که کانفیگ کردند !!!!

با apache هم فقط نیاز هست xsender نصب شود !