PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تاپ هاست

tara_td
November 7th, 2014, 18:45
سلام
خسته نباشید
میخواستم نظرتون رو درباره هاستینگ tophost.pro بدونم؟
پشتیبانیشون چطوره؟
آپ تایم و کیفیت هاست؟
معتبره؟
با تشکر

mohammad007
November 7th, 2014, 19:26
سلام
جالب نیست این هاستینگ
دوست عزیز سعی کنید ازهاستینگ های معروف خریداری کنید
مثلا من یاس آی تی رو پیشنهاد میدم

almanwebhost
November 8th, 2014, 19:00
سلام
جالب نیست این هاستینگ
روی چه حسابی میگید که مثلا تاپ هاست معتبر نیست و فلان هاستینگ معتبر هستش ؟

hasanazizi
November 8th, 2014, 19:15
سلام
جالب نیست این هاستینگ

با دلیل حرف بزنید

.............
دوست عزیز استارتر گرامی بهتون بگم تا حالا نه ازش بدی دیدیم نه خوبی
مشتری راضی داره و ناراضی هم داره یعنی هر شرکت هاستینگی همینطوره
باهاشون حرف بزنید و تست ازشون بگیرید

hamra
November 8th, 2014, 21:17
پیشنهاد میشه از شرکت های پایدار بگیرید .
ولی میدونم که پشتیبانیشون قبلا که 0 بوده . امروز تیکت میزدی یکی دو روز بعد جواب میدادن .

rezahi2
November 24th, 2014, 18:59
مزخرفه!
الان 4 روزه که دیتابیس این هاستینگ بطور کامل قطع شده سایت خودشون هم روی همین هاست هست خطا در ارتباط با پایگاه داده میزنه
سایت های مشتریا هم که رو هواست! دو تا سایت دارم روی این هاست 4-5 روزه که بالا نمیاد به دیتابیس وصل نمیشه هروقت هم تیکت میزنی 7-8 ساعت بعد جواب میدن میگن تا شب درست میشه...!!!!
قبلا هم اعتبار لایسنس cpanel اینا تموم شده بود 5روز طول کشید تا درستش کنن همیشه هم سرعت هاستشون پایینه الان نزدیک یک ساله سرویس خریدم از اینا توی این مدت عذاب کشیدم!!!
به هیچ وجه توصیه نمیشه................

xphost
November 24th, 2014, 19:04
پیشنهاد میکنم از این شرکت نگیرید
چون دقیقا 4 روز بود که دیتا بیس این سرور دچار مشکل شده بود
مشتری زیاد داره حرفی نیست ولی قیمت های خیلی ارزونی زده و دلیل مشتری زیادش همینه
تنها چیزی که اطلاع دارم تا الان 3 تا از مشتری هاش به سمت ما اومدن
واقعا سرورش به مشکل جدی خورده

Yas-Host
November 24th, 2014, 19:32
پیشنهاد میکنم از این شرکت نگیرید
چون دقیقا 4 روز بود که دیتا بیس این سرور دچار مشکل شده بود
مشتری زیاد داره حرفی نیست ولی قیمت های خیلی ارزونی زده و دلیل مشتری زیادش همینه
تنها چیزی که اطلاع دارم تا الان 3 تا از مشتری هاش به سمت ما اومدن
واقعا سرورش به مشکل جدی خورده

سه دلیل دارد :

1- استفاده از حجم انبوه دیتابیس بر روی یک سرور و افزایش تعداد مشتریان یو عدم دانش فنی در مدیریت و کانفیگ MySQL سرور.
2- ارزان بودن قیمت و خرید افرادی که واقعا به دنبال طراحی وب سایت یا استفاده درست ندارند.
3- استفاده از سرور هایی ضعیف و فقط به دنبال سود بودن .

پیروز باشید.

Netfollower
November 24th, 2014, 19:41
عقل که نباشید جان در عذاب است
هزینه پایین میدن. مشتری بالانسبت عزیزان احمق هم دنبال قیمت است
اینگونه سرور 4 روز دان می شود در گل گیر میکنند !!!
حرفی هم نمیتونند برنند

عزیز پیشنهاد میکنم از همکاران معتبر مثل

یوگیگ
وب سیب
باماهاست
دوریس
سران هاستینگ
ایکس پی هاست و...

اینا همکاران ما هستند و افر هم ازشون خریداری شده
و تایید میشند

xphost
November 24th, 2014, 19:44
سه دلیل دارد :

1- استفاده از حجم انبوه دیتابیس بر روی یک سرور و افزایش تعداد مشتریان یو عدم دانش فنی در مدیریت و کانفیگ MySQL سرور.
2- ارزان بودن قیمت و خرید افرادی که واقعا به دنبال طراحی وب سایت یا استفاده درست ندارند.

پیروز باشید.

درود

آقای سنجری کلا توی 3 قسمت توضیح دادند امیدوارم که این کاربر عزیز متوجه شده باشه
چند روز پیش من با پشتیبان سایتش به عنوان مشتری صحبت کرده بودم تا دلیل این قدر ارزونی رو بپرسم و گفتند که ما به دنبال سود نیستیم ولی واقعا
میشه فردی 800 سایت رو پوشش بده کلی درده سر و وقت بزاره به دنبال سود نباشه

Netfollower
November 24th, 2014, 19:45
سه دلیل دارد :

پیروز باشید.

والا سنجری جان من طراح وب
بعد 7 سال کار کردن
خدارو شکر میکنم تاحالا هاست بد واسه مشتریم نخریدم
و بهترین هاست ممکنو براش گرفتم
چون نمونه کار من. ابروی منه
ولی حق با شماست خیلی ها....

و باز هم جا داره ارسال 9 رو تکرار کنم که
حرفی هم نمیتونند برنند

عزیز پیشنهاد میکنم از همکاران معتبر مثل

یوگیگ
وب سیب
باماهاست
دوریس
سران هاستینگ
ایکس پی هاست و...

اینا همکاران ما هستند و افر هم ازشون خریداری شده
و تایید میشند

xphost
November 24th, 2014, 19:49
آقای سنجری رو یادتون رفت
یاس آیتی هم سرویس دهنده برتری هستش
حالا شاید بنده خودم هاستینگ باشم ولی خب نمیشه انکار کرد کیفیت سرویس همکار عزیزمون رو
من اول شرکت های میهن وب هاستینگ ،پارس سرور رو یشنهاد میدم اگر هزینه کمتر میخواید بدید
همکاران عزیزمون هستند که بهترین هارو دارند ارائه میدن

ballance
November 24th, 2014, 19:51
خیر اصلا تایید نمیشه.کیفیت سرویس ها و پشتیبانی بسیار ضعیف و غیرحرفه ایی

rezahi2
November 24th, 2014, 20:16
حرفی هم نمیتونند برنند

خب دست زیاده بازار خراب میشه، مشتری تقصیر زیادی نداره.
بازار هااااااااااااااااااستینگ خراب شده دوستان

xphost
November 24th, 2014, 20:20
خب دست زیاده بازار خراب میشه، مشتری تقصیر زیادی نداره.
بازار هااااااااااااااااااستینگ خراب شده دوستان
دقیقا دست خود فرد هستش
باید با اگهی خرید کنند
مردم ما بیشتر به فکر اینند که هر جا ارزون تر بده برند خرید
اگر دقت کرده باشید هر جا آفر میزنند مردم ریختن برای خرید حتی اگر کیفیت نداشته باشه ولی جایی که قیمتش یکم بالاست نمیرند

rezahi2
November 24th, 2014, 20:23
خرید هاست برای مشتری تازه کار مثل خریدن تخم مرغ شانسی هست.

xphost
November 24th, 2014, 20:23
تخم مرغ شانسی نه شاسی
اون ماله ماشینه

rezahi2
November 24th, 2014, 20:27
خلاصه بازار هاستینگ خراب شده. صنف یا اتحادیه یا نظام مهندسی خاصی دارین؟؟؟!!

xphost
November 24th, 2014, 20:28
الان دقیقا منظور شما چیه
؟

rezahi2
November 24th, 2014, 20:32
منظورم اینه کسی نیست که نظارت کنه

Maysam.M
November 24th, 2014, 21:18
اگه سایت معتبری رو میخواید میزبانی کنید بهتره از هاستینگ هایی مثل هاست دی ال، نت افراز، پارس سرور و .. استفاده کنید در غیر این صورت برای تست و ارضای حس کنجکاوی بد نیست!

worldmohammad
November 25th, 2014, 10:33
تاپ هاست دقیقا اوضعش مث شتب هاست هست منم برای اولین بار ازاینا خرید کردم دیگه هم سمتشون نمیرم امروزم بک اپ داخل سی پنل روحذف کردن!!!
دنبال یه جایگزین هستم

tophost
December 24th, 2014, 14:40
سلام به همه دوستان و همکاران
خوشحالم که می بینم این دومین تاپیکه که در مورد تاپ هاست توی این سایت باز میشه و از طرفی هم ناراحتم که چرا زودتر برای پاسخگویی خدمت دوستان نرسیدیم
یک نگاهی که به تاپیک انداختم دیدم نظرات مختلفی در مورد ما وجود دارد که بارز ترینش استفاده از سرور های ضعیف؟!! عدم دانش فنی در مدیریت و کانفیگ مای اس کیو ال ؟؟!!!
البته همه اینها بیشتر به یکسری اظهار نظر شباهت داره چون هیچ یک از شما بزرگواران نه به سرور های ما دسترسی دارید و نه به کانفیگ هایی که روی این سرور ها انجام شده!! پس اظهار نظر به این صورت کار عاقلانه ای نیست
البته از طرفی هم طبیعیه که هر همکاری بیاد و هاستینگ خودش را تبلیغ کنه و در این آب گل آلود ماهیگیری کنه (طبیعی هست ولی منصفانه نیست!!)
اما در مورد مشکل دیتا بیس که برای یکی از سرور های ما بوجود آمد و مسبب اصلیش هم کلود لینوکس بود! همان طور که اساتید فن خوب می دونند پاک کردن کلود از روی یک سرور به این راحتی ها نیست ولی همکاران ما پس از تلاش بسیار کلود را پاک کردند ولی مشکل به طور نوبه ای باز هم روی می داد، به همین دلیل مجبور به انتقال کلی حساب های مشتریان به سرور دیگری شدیم !
بعد از اتمام انتقال برخی از سایت های مشتریان دچار مشکل دیتا بیس بودند که یا آخرین بکاپ ریستور شد و یا خود فایل دیتا بیس طبق خواست خودشان به انها تحویل داده شد.
اما ...
انتقال تمام شد و در نهایت تعجب روی همان سرور جدید حملات دی داس شروع شد و چند روز ادامه داشت که باعث افزایش لود سرور می شد و به حمدلله و با کمک تیم پشتیبانی این حملات دفع شدند.
و ...
الان همه سایت ها و سرور ها به صورت نرمال به کار خودشان ادامه می دهند ( البته ممکنه برخی مشتریانی که در زمان انتقال سایتشون مشکل داشته به ما رجوع نکرده باشند تا فول بکاپشون ریستور بشه و یا دیتا بیسشون را براشون ریستور کنیم)
اما همه این ماجراها برای یک سرور اتفاق افتاد و در این مدت تمامیه سرورهای دیگر بدون هیچ مشکلی به کار خودشان ادامه می دادند
اما در خصوص پاسخگویی به تیکتها :
همان طور که همه شما عزیزان می دونید قیمت هاست های ما واقعا پایینه و به همین دلیل هاست های ما برای افراد مبتدی محبوبیت داره اگر چه مشتری های حرفه ای هم روی سرور ها ما هستند ولی وجود همین مشتریان مبتدی و پرسش سئوالات واقعا مبتدیانه که پاسخگویی به انها به عهده هاستینگ نیست وقت تیم پشتیبانی ما را خیلی می گیره ... البته در ایام وقوع مشکل برای سرور به منظور جلوگیری از تقسیم نیرو پاسخگویی به تیکت ها کاهش داده شد و تمامیه تمرکز ما روی حل مشکل سرور قرار داده شد.
توی یکی از پست ها نوشته شده بود که چند تا از مشتری های ما رفته برای یکی از همکاران ما که در پاسخ باید عرض کنم روزنه چندین مشتری از هاستینگ های دیگر برای ما می ایند و سایت خودشان را به هاست ما منتقل می کنند که البته این دلیل بر مزیت ما یا ضعف آن همکاران نیست. هر مشتری انتظارات مختلفی داره مثلا توقع داره با پرداخت 4 تومان در سال 80 درصد مصرف سی پی یوی سرور را اشغال کنه که خوب معقول نیست و همان طور که ما اجازه چنین کاری را نمی دهیم هیچ هاستینگی اجازه نمی دهد!!!
با این وجود از مشکلات بوجود امده برای اندسته از مشتریانی که روی سرور جمکران قرار داشتند عذرخواهی می کنیم و امید واریم بتوانیم مانند سنوات گذشته با نهایت پشتکار به کار خود ادامه دهیم
مدیریت تاپ هاست

rmehrabpoor
February 20th, 2015, 08:25
سلام طبق فرمایش بقیه دوستان چون من خودم از سرویس تاپ هاست استفاده کرده ام این هاستینگ را برای هیچ کس سفارش نمی کنم جز دردسر چیز دیگری ندارد

tophost
February 20th, 2015, 10:19
با سلام
اگر این فرمایش شما به دلیل مشکل اخیر بوجود آمده هست باید عرض کنم که بلاک شدن ای پی سرور توسط دیتا سنتر امری طبیعی است و الحمد و لله مشکل حل شد
البته همه دوستانی که خودشون سرور دارند و از جایی نمایندگی ندارند تا حالا با این مشکل روبرو شده اند و چیز غیر عادی نیست
با تشکر

farhadhelix
February 20th, 2015, 10:28
حدافل کاری کی که میتونید بکنید چک کنید که سایت ارائه دهنده هاستینگ از رنک بالاتری برخوردار باشه .نمیشه کاملا گفت رنک بالا=سرویس دهنده بهتر!
اما در بیشتر موارد این مورد صدق میکنه . سایت هایی هاستی که بازدید بیشتری دارند معمولا احساس میشه که مشتری بیشتر و ر نتیجه سریوس دهی بهتری دارند.
اما باز از دوستان درباره تجربه شخصیشون از سرویس دهنده ها سوال کنید.

tophost
February 20th, 2015, 10:30
سلام
به نظرم اصلا نمیشه به رنک سایت ربطی داد چون ممکنه یک سایت با گرفتن بک لینک از چندین سایت از طریق تبلیغ سایت خودشون ببره بالا!!!!

farhadhelix
February 20th, 2015, 10:35
سلام
به نظرم اصلا نمیشه به رنک سایت ربطی داد چون ممکنه یک سایت با گرفتن بک لینک از چندین سایت از طریق تبلیغ سایت خودشون ببره بالا!!!!

بله فرمایش شما کاملا درست هست.
اما فکر نمیکنم رنک هایی زیر 1000 با بک لینک به این رنک رسیده باشند.اما با چک کردن بک لینک ها هم میشه فهمید که واقعی هستند یا تبلیغاتی.
به هر حال کمی جست و جو احتیاج هست در این مورد

smhnw
February 20th, 2015, 11:14
سلام
خسته نباشید
پشتیبانیشون چطوره؟
آپ تایم و کیفیت هاست؟
معتبره؟
با تشکر

پشتیبانی 0 !!!

کیفیت سرویس ها 0 !!!!

یه برخورد باهاشون داشتیم اصلا حرفه ای برخورد نکردند !

از نظر من دارید پولتون رو توی سطل آشغال میریزید

با تشکر ;)

tophost
February 20th, 2015, 11:18
پشتیبانی 0 !!!

کیفیت سرویس ها 0 !!!!

با تشکر ;)

میشه بفرمائید موضوع برخوردتون چی بوده!! شاید درخواستی داشتید که نه ما و نه هیچ هاست دیگری قادر به انجام ان نبوده؟!!

- - - Updated - - -

بله فرمایش شما کاملا درست هست.
اما فکر نمیکنم رنک هایی زیر 1000 با بک لینک به این رنک رسیده باشند.اما با چک کردن بک لینک ها هم میشه فهمید که واقعی هستند یا تبلیغاتی.
به هر حال کمی جست و جو احتیاج هست در این مورد
بله فرمایش شما صحیح است ولی خوب تجربه هم نشان داده که سایت های با رنک بالا بیشتر پول رنکشونو می گیرند و خدماتی مشابه ارائه می دهند

smhnw
February 20th, 2015, 11:22
میشه بفرمائید موضوع برخوردتون چی بوده!! شاید درخواستی داشتید که نه ما و نه هیچ هاست دیگری قادر به انجام ان نبوده؟!!

دوست عزیز سرقت سایت gta0020 یادتونه ؟ :) تیکتا رو که ماشاالله بعد قرن ها جواب میدادید !

جالبه چند تا از دوستان هاست رایگان XZN رو به تاپ هاست ترجیح دادند :)) مثل HOME (http://amkcompany.com)

دوست عزیز اصلا قصد بنده و همکاران تخریب نبوده !

فقط قصد بنده به شخصه اینه که شما به خودتون بیاید !

همون تقریبا یک سال پیش هم سرورتون آن چنان تعریفی نداشت !

tophost
February 20th, 2015, 11:24
پشتیبانی 0 !!!

کیفیت سرویس ها 0 !!!!

با تشکر ;)

البته شما گویا خودتون هاستینگ دارید و گفتن این عبارات از یک رقیب بعید نیست!!!!
در هر صورت از شما بابت نظراتتون متشکریم و انشالله سعی می کنیم خدمات هاستینگمان را از شما قوی تر کنیم تا باز هم بیشتر مایه ی ناراحتیتون بشیم

jahromweb
February 20th, 2015, 11:53
باسلام
همکاران عزیز واقعا تخریب یک دیگر زشت هست!
خوبه که یکی درمورد شما سوال کنه همه تخریب کنند؟
برخی از همکاران که تخریب کردن خودشون ریسلرند و تا مدتی قبل غبیشون زده بود و مدیر سرور دنبالشون بود که پول ریسلر رو بدن.
خوبه یک تایپک درمورد خودشون یکی بزنه و ما هم بیایم همین حرف ها رو بزنیم؟ خوشحال میشن؟
درضمن تاپیک هم کمی قدیمی هست ادامه ندید بهتره.
پشنهاد میدم که مدیران ببندند یا حذف کنند .
درپایان : هر هاستینگی مزایا و معایب خودش رو داره بهتره همکارا به فکر رفع عیب های خودشون باشن نه پیدا کردن عیب بقیه.
موفق باشید

yasser1234
February 20th, 2015, 12:00
باسلام
برخی از همکاران که تخریب کردن خودشون ریسلرند و تا مدتی قبل غبیشون زده بود و مدیر سرور دنبالشون بود که پول ریسلر رو بدن.
خوبه یک تایپک درمورد خودشون یکی بزنه و ما هم بیایم همین حرف ها رو بزنیم؟ خوشحال میشن؟
درپایان : هر هاستینگی مزایا و معایب خودش رو داره بهتره همکارا به فکر رفع عیب های خودشون باشن نه پیدا کردن عیب بقیه.
موفق باشید

پاسخ شما درسته
و هر شرکت هاستینگی برای خودش یه چیز داره و همه میگن که مال بهتره و مال اونا خوب نیست ولی مهمتر از همه کیفیته اگه کیفیت خوب باشه تایید میشه.
برای مطمئن شدن از کیفیت تاپ هاست از مشتریان اون شرکت بپرسید بهتره.

tophost
February 27th, 2015, 23:25
دوست عزیز سرقت سایت gta0020 یادتونه ؟ :) تیکتا رو که ماشاالله بعد قرن ها جواب میدادید !

جالبه چند تا از دوستان هاست رایگان XZN رو به تاپ هاست ترجیح دادند :)) مثل HOME (http://amkcompany.com)

سرقت سایت gta0020 ؟؟؟؟!!!
از شما ***یده شده؟؟!!! خیلی جالبه!! فکر می کنم این موردی که شما می فرمائید کاملا حقوقیه و اگر واقعا چنین اتفاقی افتاده بوده شما می توانستید شکایت کنید!!!
تا جایی که خاطرم هست در مورد سایت مذکور یکی از دوستان مالک دامنه که برای دامنه هاست خریده بود قصد سرقت دامنه را از مالک اصلی داشت ( که احتمالا شما بودید!! ) که مالک اصلی پس از مکاتبه با ما و ارائه مدارک لازم مشخصات هاست به وی داده شد.
در هر صورت فکر نمی کنم اگر چنین اتفاقی افتاده بود شما الان پیگیری نمی کردید!!!
در مورد پاسخگویی به تیکت ها هم پاسخ های لازم داده شده و مثل همه هاستینگ ها که زمان مشخصی برای پاسخگویی تعیین می کنند ما هم زمان مشخصی داریم و در صورتی که سئوال مشتری در حیطه مسئولیت های ما باشد به سرعت پاسخ می دهیم
در مورد سایتی که هاست xzn را ترجیح داده یک نگاهی به سایتش انداختیم و دیدیم که خطای زیر را می دهدService Temporarily Unavailable

که این خطا خودش به انداز کافی گویا هست و نیازی نمی بینیم جوابی بدهیم

- - - Updated - - -

باسلام
موفق باشید

با سلام
فقط می تونم بگم که خط به خط این متن جای تامل و تشکر دارد ( مخصوصا 4 خط اول !!!)
بنده هم بارها خواستم بپرسم کدامیک از این دوستان منتقد تا حالا یک سرور اختصاصی داشتند و مشکلات سرور اختصاصی از قبیل (بلاک ای پی توسط دیتا سنتر به دلیل مواجه با انواع و اقسام اسکریپت های مخرب، اسپم و ....) را لمس کردند !! ولی شرم مانع شد!!
ضمن تشکر از فرمایشات شما دوست عزیز امید واریم که در این تیکت انتقاد های سازنده را بشنویم و الا پراندن یک کلمه ( که فلان سرقت را یادتونه) بدون هیچ سند و مدرک !!!! کار اسانیست و همه قادر به انجام این کار می باشند.

- - - Updated - - -

ضمن احترام برای شما و همکارانتون ولی فکر می کنم بهتر باشه اجازه بدید یک سال از شروع کارتون و ثبت دامنتون بگذره و بعد اقدام به تخریب دیگران و زدن اتهامات واهی کنید!!!!!!

- - - Updated - - -

پاسخ شما درسته
و هر شرکت هاستینگی برای خودش یه چیز داره و همه میگن که مال بهتره و مال اونا خوب نیست ولی مهمتر از همه کیفیته اگه کیفیت خوب باشه تایید میشه.
برای مطمئن شدن از کیفیت تاپ هاست از مشتریان اون شرکت بپرسید بهتره.

موافقیم

TexPic
February 28th, 2015, 01:05
سلام
به نظر من هر چیزی تو این دنیا ی نقص هایی داره چون توسط آدم ساخته شده ک خودش هم جایز الخطاست
ولی نکته ای ک هست اینکه همه بعد از فهمیدن ایرادت خودمون یا چیزایی ک ساختیم اون ایراد و برطرف میکنیم
و این یک پروسه طولانی مدتته و تقریبا تا روزی ک زنده ایم در جهت کامل کردن خودمون یا ساخته هامون تلاش میکنیم باز هم نمیتونیم کامله کامل بشیم

به نظر من این تاپیک ها واسه فهمیدن ایرادت هاستینگ خیلی خوبه ( به شرطی که توهین و نیش و کنایه توش نباشه )
چون هیچکس مثل رقیب آدم نقطه ضعف های آدم و نمیدوننه
و من فکر میکنم مدیر تاپ هاست با این تاپیک به خیلی از مشکلات پی برد و این شاید رو بازدیدکننده ها تاثیر منفی بزاره ( نظرات تند دوستان ) ولی رو کیفیت کار این هاستینگ بی شک تاثیر مثبت خواهد گذشت
ولی کاش این گفته ها در سایه ی ادب و احترام باشه .

من به عنوان کسی که تازه از خدماتش استفاده میکنم (حدودا 3 ماه )
ازش راضیم
درسته تیکت هام یکم دیر پاسخ داده شده ولی از ساعتی که بهم قول دادن تجاوز نکرده (پس رو حرفشون بودن و این خیلی ارزشمنده )
درسته گاهی وقتا سرعت لوودش پایینه ( ولی بخاطر پول کمی که گرفتن حقم دارن ک خدماتشون ضعیف باشه یا بشه )
اما اهل دروغ نبودن و پشتیبانیش با اعصاب آروم و با احترام کامل بدون هیچ عذر و بهانه ای ب سوالات من یکی جواب دادن
باز من معتقدم هر شرکتی در راه رسیدن به موفقیت به کلی مشکل بر میخوره و درست نیست باخاطر مشکلات اونارو بازخواست کنیم
من فقط نظر شخصیمو گفتم همین
بدرود

tophost
March 2nd, 2015, 22:55
سلام
لازم دانستم اینجا یک نکته آموزشی را یاد اوری کنم
وقتی به دلیل زدن اشتباه پسورد سی پنل نمی توانید وارد سایت و سی پنل شوید به معنای این نیست که سرور قطع است!!! بلکه در چنین شرایطی احتمالا ای پی شما توسط سرور بلاک شده است و دسترسی تون به سایت و سی پنلتون قطع شده
این عدم دسترسی فقط برای شماست و برای سایرین نمی باشد و باید تیکت کنید تا ای پی تون از بلاک خارج شود
با تشکر
تاپ هاست

taksis
March 2nd, 2015, 23:12
هی روزگار.....
سال ۷۹ که اولین صفحه سایتمو کد نویسی کردم چند وقت دنبال یه هاستینگ بودم.....
نمیخواستم از بین چند هاستینگ یکی رو انتخاب کنم ها.میخواستم فقط یکیشو پیدا کنم.
حالا الحمدالله با وجود این انجمن و گوگل و سایت های انالیز خیلی کاره سختی نیست انتخاب یک هاستینگ خوب
این دوست عزیزمون هم یکی از سرور هاش درگیر بوده مشکل پیش اومده براش
والا بالله درست نیست این حرفا
خب هممون مشکل داریم.ارزون فروشی این مشکلات رو هم داره.باید حالی بعضیا بکنی اقا جان از تو سی پنل نمیشه پست گذاشت تو سایت
ولی خب به هرحال
مدیریت تاپ هاست هم حالا طی یک ایمیل یا پیامک یا پاسخدهی تیکت ها میبایست این مشکل رو اعلام میکرد
و حالا بعد از اینکه مشکل رفع شد برای دلجویی از کاربر هاش به تعداد روز هایی که مشکل برای مشتریان اون سرور پیش اومده بود یه تخفیفی برای کاربر ها قایل میشد یا چند روز به مهلت تمدید سرویس ها اضافه میکرد.مثلا چهار روز سرور قطع بوده ایشون شش روز به کاربر ها اضافه میکرد

tophost
March 3rd, 2015, 01:24
هی روزگار.....
سال ۷۹ که اولین صفحه سایتمو کد نویسی کردم چند وقت دنبال یه هاستینگ بودم.....
نمیخواستم از بین چند هاستینگ یکی رو انتخاب کنم ها.میخواستم فقط یکیشو پیدا کنم.
حالا الحمدالله با وجود این انجمن و گوگل و سایت های انالیز خیلی کاره سختی نیست انتخاب یک هاستینگ خوب
این دوست عزیزمون هم یکی از سرور هاش درگیر بوده مشکل پیش اومده براش
والا بالله درست نیست این حرفا
خب هممون مشکل داریم.ارزون فروشی این مشکلات رو هم داره.باید حالی بعضیا بکنی اقا جان از تو سی پنل نمیشه پست گذاشت تو سایت
ولی خب به هرحال
مدیریت تاپ هاست هم حالا طی یک ایمیل یا پیامک یا پاسخدهی تیکت ها میبایست این مشکل رو اعلام میکرد
و حالا بعد از اینکه مشکل رفع شد برای دلجویی از کاربر هاش به تعداد روز هایی که مشکل برای مشتریان اون سرور پیش اومده بود یه تخفیفی برای کاربر ها قایل میشد یا چند روز به مهلت تمدید سرویس ها اضافه میکرد.مثلا چهار روز سرور قطع بوده ایشون شش روز به کاربر ها اضافه میکرد

سلام
از تذکرات مفیدتون واقعا ممنونم
خیلی خوبه که امثال شما بزرگواران مارو درک می کنند (مخصوصا ان تیکه ارسال پست از سی پنل حرف دل ما بود)
باور بفرمائید هم از طریق اطلاعیه اعلام کردیم و هم در خصوص دلجویی گاهی اتفاق افتاده برخی هاست های تمدید نشده را تا یک ماه مسدود نکردیم!!!
مورد داشتیم طرف بعد از 3 ماه امده و سایتش که مسدود بوده را باز کردیم در حالی که برخی همکاران در هاستینگ های دیگر ظرف 3 روز سایت را از سرورشون پاک می کنند!!!
توقعات هم از ما خیلی بالاست مثلا مشتری که یک هاست 4 تومانی گرفته از ما می خواهد که مراحل ساخت یک سایت را با جزئیات از طریق تیکت برایش توضیح دهیم!!! یا اینکه دامنه ملی که سفارش داده چرا ثبت نشده!! (حالا اصلا شناسه نیک نذاشته موقع سفارش ... ادم یاد آن جوک میفته که به طرف مگن برو حساب باز کن تا ما .... یا اینکه دامنه ای که ثبت کردیم و به دلیل عدم ارسال مدارک شناسایی یا تعهد نامه توسط نیک از سبد حذف شده را باید کلی توضیح بدیم و ...)
یا مثلا مشتری میاد میگه چرا سایت من کند باز میشه الا و بلا مشکل از هاست!!! بررسی که می کنیم می بینیم قالب مشکل داره یا اینکه حجم صفحه اول سایتش 4 مگه!!!! به خدا گاهی پیش آمده که ما به یک مشتری بیش از یک ساعت داشتیم مشورت در خصوص بهینه کردن قالب سایتش می دادیم!!!!
یکی میاد میگه رمز سی پنلمو عوض کنید!! (خودش بلد نیست عوض کنه!!) یکی میاد میگه این دامنه را پارک کن!!!
خلاصه همه فکر می کنند این کارها وظیفه هاست است در حالی که نیست... اگرم بخواهیم بگیم نیست میشه کافر و پشتیبانی ضعیف!!!!
به خاطر چنین سئوالاتی بود که محدودست زمانی در ارسال تیکت قرار دادیم و تیکت های با اولویت بالاتر را زودتر پاسخ می دهیم
............
خلاصه خوشحالیم که دوستانی هم هستند که ما رو درک می کنند و انصاف دارند
موفق باشید
تاپ هاست

xxhacker
September 28th, 2015, 03:42
با سلام چند زمان زیادی از ایجاد این تاپیک گذشته است لازم دونستم تجربیاتم را از این سرویس دهنده بگویم

چون من دنبال یک هاست ارزان بودم از همین انجمن با این ارائه دهنده آشنا شدم و سرویسی خریداری نمودم(بی تحقیق به دلیل قیمت ارزان !!!!)

- پشتیبانی بسیار ضعیف(پاسخگویی به تیکت حداقل 24 ساعت)

- پایداری در حد 50%(امکان داره 5 روز سایت بالا نیایید)

-از همه مهمتر میزبانی سایت ها بر روی vps که این خود باعث بسیاری از ضعف ها است مثل ( عدم ارسال ایمیل ها به درستی که اکثر اوقات به کل ایمیل های ارسالی fail میشه امنیت پایین و کانفیگ ضعیف و ناسازگازی اکثر اسکریپت ها و الا ماشا...)

در آخر باید بگم درست است قیمت ارزان بسیار خوب است و خوشایند همه ولی با این مشکلات بزرگ بهتر است کسی اقدام به فروش سرویسی این چنین نکند (رایگان ارائه دهد نقدی هم وارد نیست بنده از حول حلیم افتادم تو دیگ )

در آخر تصمیم گیرنده شما دوستانی که این تاپیک را مطالعه میکنید هستید.

موفق و پیروز باشید

isn
September 28th, 2015, 10:35
متاسفانه ضعف امنيتي سرور هايشان باعث هك شدن ٢ سايت ما شد . طوري كه ساير سايت هاي روي سرور مربوطه كه توسط يك عرب ! هك شده بودند به مدت طولاني صفحه ديفيس هكر را داشتند

به هر حال قصد تخريب مجموعشان را ندارم ولي پيشنهاد بنده اين است كه پشتيباني انلاين به نسبت قابل قبول كه تابستان ها دارند را در ساير فصول هم داشته باشند !

chichosting.net
September 28th, 2015, 17:05
در هر صورت از شما بابت نظراتتون متشکریم و انشالله سعی می کنیم خدمات هاستینگمان را از شما قوی تر کنیم تا باز هم بیشتر مایه ی ناراحتیتون بشیم

آدم کیف میکنه حرف منطقی بشنوه

تایید می شود .

eramserver
September 28th, 2015, 17:53
با یک نفر از مشتریانشون حدود 1 هفته پیش مکاتبه داشتیم کاملا ناراضی بودند.

محمد محمدیی
September 28th, 2015, 18:39
من دوتا سرویس از این شرکت دارم خوب پیش میرفت تا 9 ماه اما این ماه نمیدونم چرا مشکل دار شدن

- - - Updated - - -

من دوتا سرویس از این شرکت دارم خوب پیش میرفت تا 9 ماه اما این ماه نمیدونم چرا مشکل دار شدن

و واقعا به پشتیبانیشون 20 میدم

m2sali
October 31st, 2015, 18:02
سلام
خسته نباشید
پشتیبانیشون چطوره؟
آپ تایم و کیفیت هاست؟
معتبره؟
با تشکر

با سلام. از هرجا میگیری از تاپ هاست نگیر. اسمای مختلفی هم دارن تاپ هاست ، مشتری ها ، بست هاست. tophost.pro - besthost.asia - moshtariha.ir خیلی خیلی خیلی مسخرن ، نه پشتیبانی درست نه امنیت نه پاسخگویی درست و حسابی با برخورد بد. اولش که میخوان پول بگیرن بات خوبن بعد دیگه ..... هم حسابت نمیکنن. پولم حرومشون

- - - Updated - - -

با سلام. از هرجا سرویس میگیرین از تاپ هاست نگیرین. اسمای مختلفی هم دارن تاپ هاست ، مشتری ها ، بست هاست. tophost.pro - besthost.asia - moshtariha.ir خیلی خیلی خیلی مسخرن ، نه پشتیبانی درست نه امنیت نه پاسخگویی درست و حسابی با برخورد بد. اولش که میخوان پول بگیرن بات خوبن بعد دیگه ..... هم حسابت نمیکنن. پولم حرومشون

- - - Updated - - -

با سلام. از هرجا سرویس میگیرین از تاپ هاست نگیرین. اسمای مختلفی هم دارن تاپ هاست ، مشتری ها ، بست هاست. tophost.pro - besthost.asia - moshtariha.ir خیلی خیلی خیلی مسخرن ، نه پشتیبانی درست نه امنیت نه پاسخگویی درست و حسابی با برخورد بد. اولش که میخوان پول بگیرن بات خوبن بعد دیگه ..... هم حسابت نمیکنن. پولم حرومشون

- - - Updated - - -

با سلام. از هرجا سرویس میگیرین از تاپ هاست نگیرین. اسمای مختلفی هم دارن تاپ هاست ، مشتری ها ، بست هاست. tophost.pro - besthost.asia - moshtariha.ir خیلی خیلی خیلی مسخرن ، نه پشتیبانی درست نه امنیت نه پاسخگویی درست و حسابی با برخورد بد. اولش که میخوان پول بگیرن بات خوبن بعد دیگه ..... هم حسابت نمیکنن. پولم حرومشون.هاست رایگان بهتر از ایناس.

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

روی چه حسابی میگید که مثلا تاپ هاست معتبر نیست و فلان هاستینگ معتبر هستش ؟

با سلام. از هرجا سرویس میگیرین از تاپ هاست نگیرین. اسمای مختلفی هم دارن تاپ هاست ، مشتری ها ، بست هاست. tophost.pro - besthost.asia - moshtariha.ir خیلی خیلی خیلی مسخرن ، نه پشتیبانی درست نه امنیت نه پاسخگویی درست و حسابی با برخورد بد. اولش که میخوان پول بگیرن بات خوبن بعد دیگه ..... هم حسابت نمیکنن. پولم حرومشون/ هاست رایگان بهتره از این تاپ هاست