PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لنظر شما انجمن یا وبسایت یا هردو؟

arteen
November 7th, 2014, 13:07
سلام .دوستان
یه دامنه دارم و روش انجمن نصب کردم به این آدرس
varts.ir, visual-arts.ir.حالا موندم که مطالب خبری و آموزشی و غیره را در انجمن پست کنم بهتره یا اینکه سایت بزنم و در کنارش انجمن هم نصب کنم ؟در کل از نظر سئو و رتبه و جذب کاربر و.. کدوم بهتره ؟

hamra
November 7th, 2014, 13:10
هر دو مورد با هم باشه بنظرم خیلی بهتر میتونید پیشرفت کنید .
چون یک سری از افراد وارد انجمن نمیشن و یک سری هم توی انجمن ها بسیار میچرخند . و علل مختلف دیگه

hassan_shahi
November 7th, 2014, 13:24
سلام دوست عزیز

همونطور که دوست عزیزمون hamra گفتن بهتره انجمن در کنار سایت باشه.

ی نظری هم درباره مطلب گزاریتون بگم مطالب مفید و اختصاصی رو تو سایت بزارید و بحث و گفتوگو درباره اون رو تو انجمن بزارید.تو انجمن هم چند مدیر فعال بگیرید حتما پیشرفت خوبی دارین هر چی مطالب اختصاصی باشه جذب کاربر بیشتر میشه دوست عزیز.

موفق باشید

arteen
November 7th, 2014, 13:47
مرسی دوستان خیلی مفید بود نظرتون دمتون گرم :53:

sssoheil
November 7th, 2014, 16:52
حق با دوستان است هر 2 در کنار هم جوابدهی مضاعف دارد و پیشرفت سریعتری میکنید.

sitetheme
November 7th, 2014, 17:11
سلام .دوستان
یه دامنه دارم و روش انجمن نصب کردم به این آدرس .حالا موندم که مطالب خبری و آموزشی و غیره را در انجمن پست کنم بهتره یا اینکه سایت بزنم و در کنارش انجمن هم نصب کنم ؟در کل از نظر سئو و رتبه و جذب کاربر و.. کدوم بهتره ؟

یک دوستی بود که به بنده چنین نصیحتی کرد بنظرم برای شما مناسب باشه (البته در مورد موضوعی که شما میخواین فعالیت کنید) ابتدا سایت رو راه اندازی کنید به آمار قابل توجهی که رسیدید و نیاز به یک انجمن احساس شد اون موقع اقدام به راه اندازی انجمن کنید ! یعنی طوری بشه که بازدیدکنندگان وبسایتتون ازتون درخواست کنند یک انجمن هم راه بندازید!

mohammad007
November 7th, 2014, 19:23
سلام
انحمن همراه با سایت بهتر جواب میده