PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرسنجی در مورد سایت طراحی شده

imanegr
July 14th, 2010, 11:39
سلام دوستان
امروز کار طراحی یک سایت شرکتی برای یکی از آشنایانم رو تموم کردم و میخواستم نظر شما رو در موردش بدونم .
سایت به صورت کاملا داینامیک و بر پایه دات نت نیوک می باشد و قالب هم به صورت اختصاصی طراحی شده است و با تمام مرورگرهای معروف که تست کردم سازگار است .(در IE بهتر نمایش داده می شود)
در ضمن من در مورد تعرفه طراحی سایت خیلی اطلاع ندارم .فکر می کنید تعرفه طراحی یک سایت مثل این چه قدر هست؟
منتظر نظرات شما هستم .
راستی آدرس داشت یادم می رفت :
شرکت سرابستان > خانه (http://www.sarabostan.com)
مرسی

M-Soltani.ir
July 14th, 2010, 11:47
منو ها و قسمت اخبار جالب نیست
بهتر بود وسط منو ها از یک کاراکتر استفاده می کردی
اخبار هم توی یک کادر بزار

Hannan
July 14th, 2010, 12:24
سلام،
به نظر من برای این چند صفحه اصلا لازم نبود که از دینامیک استفاده کنید
استاتیک خیلی راحتتر و مانور بیشتری روش داشتید!
در کل طرح اصلی خوبه فقط جدول و فونت های تیتر ها رو نمی پسندم یه ذره غیر حرفه ای به نظر میان!

imanegr
July 14th, 2010, 12:34
منو ها و قسمت اخبار جالب نیست
بهتر بود وسط منو ها از یک کاراکتر استفاده می کردی
اخبار هم توی یک کادر بزار
اتفاقا قسمت منو رو خودم هم قصد اصلاحش رو داشتم ولی یادم رفته بود .
بخش اخبار هم موافقم .خیلی ساده هست ، شاید برای صفحه نمایش خبرها یک قالب طراحی کنم .
ممنون

سلام،
به نظر من برای این چند صفحه اصلا لازم نبود که از دینامیک استفاده کنید
استاتیک خیلی راحتتر و مانور بیشتری روش داشتید!
در کل طرح اصلی خوبه فقط جدول و فونت های تیتر ها رو نمی پسندم یه ذره غیر حرفه ای به نظر میان!

چون بخش هایی از سایت مثل اخبار ، فرم تماس با ما . گالری تصاویر (که قراره اضافه بشه) داینامیک بود ، برای همین تصمیم گرفتم که از یک cms استفاده کنم و سایت رو کلا داینامیک بسازم .
از لحاظ قدرت مانور هم چون قالب رو از پایه طراحی کردم فرقی از این جهت بین استاتیک و داینامیک نیست ( مثل اینه که در درون یک سایت استاتیک که طراحی کرده اید ، بلاک های داینامیک قرار دهید)

Hannan
July 14th, 2010, 13:01
اتفاقا قسمت منو رو خودم هم قصد اصلاحش رو داشتم ولی یادم رفته بود .
بخش اخبار هم موافقم .خیلی ساده هست ، شاید برای صفحه نمایش خبرها یک قالب طراحی کنم .
ممنون

چون بخش هایی از سایت مثل اخبار ، فرم تماس با ما . گالری تصاویر (که قراره اضافه بشه) داینامیک بود ، برای همین تصمیم گرفتم که از یک cms استفاده کنم و سایت رو کلا داینامیک بسازم .
از لحاظ قدرت مانور هم چون قالب رو از پایه طراحی کردم فرقی از این جهت بین استاتیک و داینامیک نیست ( مثل اینه که در درون یک سایت استاتیک که طراحی کرده اید ، بلاک های داینامیک قرار دهید)

خب می تونستید قسمت اخبار رو داینامیک بسازید و گالری هم اصلا یک اسکریپت جدا باشه! واسه تماس با ما هم لازم نیست داینامیک باشه! کلا اکثر کمپانی های خارجی این کار رو می کنن! در کل این نظر منه.

next
July 14th, 2010, 13:51
با دات نت نوک طراحی کردید ؟

imanegr
July 14th, 2010, 15:30
با دات نت نوک طراحی کردید ؟

بله

sohrab.khan
July 14th, 2010, 15:50
طراحی خوبی هست ولی در کل من هم عقیده دارم حرفه ای به نظر نمی یاد در نگاه اول . شاید اگر منو آبشاری استفاده بشه و فونت اصلاح بشه و کیفیت تصاویر بهتر بشه و روی لوگوی بزرگ بالای سایت کار بشه , بهتر بشه

be099
July 14th, 2010, 16:06
اینا هم هست
استفاده زیاد از فونت تهومای بولد
سایز فونت ها
line height خیلی کم
لینک های جاوااسکریپتی
بوردر های زیاد و سیاه

khudeman
July 14th, 2010, 16:15
اینا هم هست
استفاده زیاد از فونت تهومای بولد
سایز فونت ها
line height خیلی کم
لینک های جاوااسکریپتی
بوردر های زیاد و سیاه

با همه اینها موافقم. قلم تاهما مخصوصا اگر بزرگ و بولد باشه جالب نیست

imanegr
July 14th, 2010, 17:27
ممنون از نظرات خیلی خوب همه.
فونت ها و line-height رو تا حدی اصلاح کردم .
راستش چون معمولا فقط چندتا فونت پیش فرض مثل تاهوما و اریال و ... روی سیستم کاربران نصب هست برای همین بیشتر از تاهوما و جند تا فونت معمول استفاده کردم ولی شاید به جای title ها از عکس فونت های بهتر استفاده کنم .
علت کیفیت کم هدر هم اینه که اگه میخواستم کیفیتش رو بهتر کنم حجمش از 30 کیلوبایت بالا می زد و فکر می کنم این حجم برای یک هدر بالا باشه .
راستی منظور از لینک های جاوا اسکریپتی رو متوجه نشدم .تمام لینک ها ، لینک های معمول html هستند و تنها در بخش مدیریت دات نت نیوک به طور پیش فرض برخی لینک ها را جاوا اسکریپتی قرار می دهد .

be099
July 14th, 2010, 17:45
ممنون از نظرات خیلی خوب همه.
فونت ها و line-height رو تا حدی اصلاح کردم .
راستش چون معمولا فقط چندتا فونت پیش فرض مثل تاهوما و اریال و ... روی سیستم کاربران نصب هست برای همین بیشتر از تاهوما و جند تا فونت معمول استفاده کردم ولی شاید به جای title ها از عکس فونت های بهتر استفاده کنم .
علت کیفیت کم هدر هم اینه که اگه میخواستم کیفیتش رو بهتر کنم حجمش از 30 کیلوبایت بالا می زد و فکر می کنم این حجم برای یک هدر بالا باشه .
راستی منظور از لینک های جاوا اسکریپتی رو متوجه نشدم .تمام لینک ها ، لینک های معمول html هستند و تنها در بخش مدیریت دات نت نیوک به طور پیش فرض برخی لینک ها را جاوا اسکریپتی قرار می دهد .
خیلی بهتر شد
اینجا ها هم درست کن : sarabostan (http://www.sarabostan.com/tabid/62/smid/384/ArticleID/1/reftab/40/Default.aspx)

اینا بدون جاوا اسکریپت کار نمیکنه
خانه اخبار پروژه ها اعضای شرکت تماس با ما

khudeman
July 14th, 2010, 17:56
فکر نکنم برای سایتهای کم بازدید اگر حجم عکس هیدر بالا باشه عیبی داشته باشه. قلم تایمز برای عنوانها خیلی بهتره. البته اریال یا گاراموند یا جورجیا هم اگر انتخاب شود بطور خودکار همان تایمز را نشان میدهد و فرقی با هم نمیکنند. (فقط در قلمهای فارسی)