PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش سایتی که خیلی دوسش داشتم و دارم. سایت اسکریپت و ابزار وبمستر

ToooPDL
November 5th, 2014, 22:31
سلام عرض شد

فکر کنم سایت a d m i n w e b . i r رو حداقل یه باری تا بحال دیده باشین.
سایت رو سال 90 تاسیس کردم. دست تنها ؛ و فقط به خاطر عشق و علاقه ای که داشتم !
تعداد پستهای سایت زیاد نیست، چون خیلی فرصت نداشتم برای رسیدگی به سایتم! اما همیشه سعی داشتم بهترین و کاربردی ترین پستها و مطالب ممکن رو بزارم.

حالا چندماهی میشه که علاوه بر کمبود وقتی که داشتم، خدمت سربازی هم اضافه شده! از 31خرداد دیگه من رفتم خدمت و هیچ وقتی برای رسیدگی به سایت نداشتم و تا 2سال دیگه هم ندارم!

من عاشق سایتم هستم. هرچندهم بازدیدش زیاد نیست اما خب خیلی براش زحمت کشیدم.
و واقعا حیفه که به حال خودش رهاش کنم.
کسی بخواد در حد روزی 1 پست کامل و کاربردی وقت بزاره، مطمئنا زود جواب میگیره و سایت خودشو میکشه بالا

میخوام سایت رو واگذار کنم به یه وبمستر عاشق و فعال که سایت رو بتونه خوب مدیریت کنه. این تضمین رو هم میدم که وقتی خدمتم تموم شد ( تقریبا 1 سال و خورده ای بعد ) خودم مجددا سایت رو خریداری میکنم و ادامه میدم!

* page rank دامنه ی سایت 1 هست.
* توی کلیدواژه های مرتبط با whmcs ( مثل قالب whmcs و دانلود whmcs و.. ) تا همین چندماه پیش لینک اول صفحه اول گوگل بود. که الان چندوقته افت داشته. سایت فعال بشه باز دوباره میاد بالا
* قالب فعلی و قالب انجمن که IPB هست، رو باهم ست کردم. ( فقط قالب رو میگم. با ست کردن وردپرس و ipb اشتباه گرفته نشه.)
* یه بخش ابزار وبمستر هم ایجاد کردم که قالب اون بخش هم تا حد امکان شبیه سازی شده با ظاهر خود سایت.
* و بخش آنالیز سایت رو هم داشتم کامل میکردم که دیگه فرصت نشد فارسی سازی کنم و دستی به قالبش بکشم.
* یدونه دیگه هم قالب طراحی کرده بودم براش. که اونم روی سایت نصب هست ولی خب فعلا این یکی فعاله

- دامنه تا 7/2015 اعتبار داره.
- هاستش (از نت افراز) با یکی دوتا سایت دیگه مشترکه. بنابراین روی هاستش حساب نکنید. بکآپ رو تقدیم خریدار میکنم.

قیمت های پیشنهادیتون رو بفرمائید.

آمارگیر وبگذر:

http://www.webgozar.com/stats/2528868

رمز: 8520

Aguila*Roja
November 5th, 2014, 22:41
یک قیمت پایه قرار دهید

Mahdijafarzadeh
November 5th, 2014, 22:43
قیمت پایه لطفا ...............

besthosti.com
November 5th, 2014, 22:47
قیمت پایه و آمار وبگذر اگر دارید کیشه ارایه بدهید.
ToooPDL
November 7th, 2014, 15:20
یک قیمت پایه قرار دهید

قیمت پایه لطفا ...............

قیمتهای پیشنهادیتونو بگید باهم بررسیش میکنیم
اگه اینجا راحت نیستین، پ.خ بدین

- - - Updated - - -

قیمت پایه و آمار وبگذر اگر دارید کیشه ارایه بدهید.

آمارگیر وبگذر:

http://www.webgozar.com/stats/2528868

رمز: 8520

- - - Updated - - -

بکاپ آمادست.
خدایی حیفه
فقط یک سال از این بچه ی ما مراقبت کنین؛ بعد خودم میام خریداری میکنم و تحویلش میگیرم ( البته اگه اون موقع مایل به فروش بودین )

hostfire
November 7th, 2014, 15:34
من پرشین تولز گفتم اینجام میگم !!
هنوز باورم نمیشه میخوای بفروشیش :| :|

ToooPDL
November 7th, 2014, 15:57
من پرشین تولز گفتم اینجام میگم !!
هنوز باورم نمیشه میخوای بفروشیش :| :|

لطف داری شما
اونجام گفتم. مهلت هاستش دیگه آخرشه و تا چندروز دیگه به پایان میرسه. و چاره ای ندارم

میتونم تمدیدش کنم و بزارم به حال خودش باشه! اما اگه مشکلی چیزی پیش بیاد، کسی نیست رسیدگی کنه.
به خاطر همین میخوام واگذارش کنم و یک سال بعد خودم بخرمش و دوباره احیاش کنم

ninimaster
December 21st, 2014, 00:47
سلام
قیمت پایه ؟

SamaN DL
December 21st, 2014, 00:57
درود، عزیز قیمت پیشنهادی خودتون رو برای بنده پ.خ کنید...

majidisaloo1
December 21st, 2014, 07:46
سلام
لطفا قیمت را برای بنده ارسال بفرمایید