PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای گرفتن تبلیغات در سایت های خارجی

jaheshserver
November 5th, 2014, 17:49
سلام دوستان من نیاز به تبلیغات پست ثابت در سایت های خارجی دارم جالبه سایت های خارجی هرچی میرم اصلا تبلیغات هاشون مثل سایت های ایرانی نیست !! نه بنری نه چیزی نمی دونم شاید هم برای ای پی ایرانی نشون نمیده !!! به هر حال دوستان سایتی یا کسی سراغ دارند که ما رو بتونه راهنمایی کنه برای گرفتن تبلیغات در سایت های خارجی

- - - Updated - - -

دوستان کسی نیست ما رو راهنمایی کنه؟ اینجا خارج نشین نداریم چون اگر باشه راحت تر می تونه ما رو راهنمایی کنه!

saeed1988m
November 5th, 2014, 18:01
سوال جالبیه یه جورایی سوال منم هست از دوستان ممنون میشم راهنمایی کنن

iranwhsrver
November 5th, 2014, 18:58
بعضا بعضی از سایت هایی که من میرم سر میزنم تبلیغات گوگل رو میبینم...ینی مثل تبلیغات کلیکی که فت و فراوان شده الان..هرکسی واس خودش یه سایت تبلیغات کلیکی زده..
تبلیغات گوگل خودش یه نوع تبلیغات محسوب میشه...برای اینکه انجامش بدید باید با مسول خوده سایت صحبت کنید و ایمیل بزنید..معمولا خارجی ها آن چنان مشتاق شلوغ کردن سایت هاشون از نظر تبلیغات نیستن چون در آمدشون از جای دیگه هستش ولی بیشتر افراد در ایران درآمدشون از این راهه..و همینطور بازدهیشون

jaheshserver
November 7th, 2014, 21:38
بعضا بعضی از سایت هایی که من میرم سر میزنم تبلیغات گوگل رو میبینم...ینی مثل تبلیغات کلیکی که فت و فراوان شده الان..هرکسی واس خودش یه سایت تبلیغات کلیکی زده..
تبلیغات گوگل خودش یه نوع تبلیغات محسوب میشه...برای اینکه انجامش بدید باید با مسول خوده سایت صحبت کنید و ایمیل بزنید..معمولا خارجی ها آن چنان مشتاق شلوغ کردن سایت هاشون از نظر تبلیغات نیستن چون در آمدشون از جای دیگه هستش ولی بیشتر افراد در ایران درآمدشون از این راهه..و همینطور بازدهیشون

الان تبلیغات بنری نیاز دارم باید چیکار کنم !!

jaheshserver
November 16th, 2014, 09:56
دوستان کسی تو این زمینه نمی تونه کمک کنه؟