PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارائه هاست دانلود در سرورهای مجازی

hassan_shahi
November 5th, 2014, 10:18
سلام به تمام دوستان عزیز

حدود 1سال پیش من از کسی هاست دانلود تهیه میکردم که فقط یوزر و پسورد میداد که با برنامه FileZilla Client وصل میشدم آپلود انجام میدادم نه دایرکت ادمین بود نه سی پنل.

از چند نفر پرسیدم گفتن تو سرورهای مجازی میشه همچین کاری کرد باید ی چیزی هم نصب بشه که اسمش یادم نیست ، که به کاربرا یوزر و پسورد + فضا بدی تا به عنوان هاست دانلود ازش استفاده کنن.

ممنون میشم راهنمائیم کنید برای اینکار باید چیکار کنم؟

LIAN2
November 5th, 2014, 10:55
سلام وقت بخیر
برای FTP می توانید FTP Server مثل File Zilla Server یا خود FTP Server ویندوز را راه اندازی نمایید.
اما بهترین کار استفاده از کنترل پنل می باشد ، همینطور بازدهی سرورهای دانلود روی سیستم عامل لینوکس در حالت پیشفرض بیشتر از سرورهای ویندوزی با وب سرور Apache/IIS خواهد بود.

hassan_shahi
November 5th, 2014, 11:03
جناب من گفتم میخوام هاست دانلود ارائه بدم یعنی به کاربر هاست دانلود بدم چون هزینه کنترل پنل ها بالاست در حال حاضر میخوام از این روش برای هاست دانلود شروع به فروش کنم

LIAN2
November 5th, 2014, 11:14
جناب من گفتم میخوام هاست دانلود ارائه بدم یعنی به کاربر هاست دانلود بدم چون هزینه کنترل پنل ها بالاست در حال حاضر میخوام از این روش برای هاست دانلود شروع به فروش کنم

مگر بنده عرض کردم نمی خواید هاست دانلود بدید؟!

روی ویندوز ارائه کنید ، چه زود چه دیر ، باید منتقل کنید به لینوکس ؛ هزینه کنترل پنل مگر چقدر هست؟ دایرکت ادمین با هزینه 12-13 هزارتومان نیز قابل تهیه است.

راه حل هم بدون کنترل پنل در پست بالا گفته شد! File Zilla Server یا FTP Server ویندوز

novin-web
November 5th, 2014, 11:15
سلام
میتونید از iis خود ویندوز استفاده کنید

hassan_shahi
November 5th, 2014, 14:20
iis نصب هستش با iis میشه فضا تایین کرد یوزر پسورد داد؟

ممنون میشم آموزشی اگر برای این کار هستش لینک بدید یا همینجا راهنمائیم کنید که چطور میشه با iis فضا تایین کرد و یوزر پسورد داد به هر کاربر؟؟؟

mobinhost.in
November 5th, 2014, 14:48
دوست من هم یک سری اسکریپت مخصوص فایل شیرینگ و سرویس دانلود و اپلود می توانید استفاده کنید که روی هر هاستی قابل نصب هست و هم می وانید
ری ویندووز سرور iis نصب کند و به راحتی این عمل رو انجام بدهید

hassan_shahi
November 5th, 2014, 19:15
داداش گلم گفتم که iis نصب هست چطوری میتونم حالا فضا و یوزر پسورد برای کاربرا تایین کنم روی iis ؟؟؟

hassan_shahi
November 16th, 2014, 23:46
دوستان میشه تو این مسئله راهنمائیم کنید؟ممنونتون میشم