PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در باره راه اندازی فروشگاه اینترنتی !

Mr.Pouria
November 3rd, 2014, 22:31
سلام خدمت دوستان گرامی

من میخوام یه فروشگاه بزنم (دوستان در جریان تاپیک های قبلی هستن :) ) فروشگاهی که میخوام بزنم در زمینه فروش بازی نرم افزار و مستند هست که البته کاملا حرفه ای و همانند دی وی دی های اورجینال بازار هست حال میخوام بدونم برای همچین فعالیتی حتما باید از وزارت فرهن و ارشاد اسلامیمجوز بگیرم ؟

چون من چند روز پیش مراجعه کردم به وزارت فرهنگ گفتن هر عثر حدودا بین 30 تا 60 روز زمان میبره تا تعید بشه !!!!‌

و این یعنی ما فقط چند سال باید زمان بزاریم آرشیو سایتو کامل کنیم‌!!‌ زیرا حداقل باید 100 محصول موجود باشه که سفارش گرفته بشه !!‌

ایا گرفتن مجوز اجباری هست باری این کار (تمامی موارد که تکسیر میشن از موارد خارجی هست مثل بازی های خارجی و غیره یعنی کلا با برنامه ایراین کاری نداریم !‌) اجباری هست یا خیر ؟

چون حدودا 15 ملیون هزنیه راه اندازی فروشگاه میشه باری ما میترسیم یهو بیان سایتو ببندن و غیره ...

talait
November 4th, 2014, 08:34
دوست عزیز بهتره بگیرید چون امکان داره در اینده به مشکل بخورید

hamid.soltani92
November 4th, 2014, 08:40
سلام خدمت دوستان گرامی

من میخوام یه فروشگاه بزنم (دوستان در جریان تاپیک های قبلی هستن :) ) فروشگاهی که میخوام بزنم در زمینه فروش بازی نرم افزار و مستند هست که البته کاملا حرفه ای و همانند دی وی دی های اورجینال بازار هست حال میخوام بدونم برای همچین فعالیتی حتما باید از وزارت فرهن و ارشاد اسلامیمجوز بگیرم ؟

چون من چند روز پیش مراجعه کردم به وزارت فرهنگ گفتن هر عثر حدودا بین 30 تا 60 روز زمان میبره تا تعید بشه !!!!‌

و این یعنی ما فقط چند سال باید زمان بزاریم آرشیو سایتو کامل کنیم‌!!‌ زیرا حداقل باید 100 محصول موجود باشه که سفارش گرفته بشه !!‌

ایا گرفتن مجوز اجباری هست باری این کار (تمامی موارد که تکسیر میشن از موارد خارجی هست مثل بازی های خارجی و غیره یعنی کلا با برنامه ایراین کاری نداریم !‌) اجباری هست یا خیر ؟

چون حدودا 15 ملیون هزنیه راه اندازی فروشگاه میشه باری ما میترسیم یهو بیان سایتو ببندن و غیره ...
سلام.
علاوه بر فروشگاهتون، برای هر محصولتون هم باید مجوز ارشاد و ... بگیرید.
نیازی به چند سال نیست. میتونید هر ۱۰۰ محصولتون رو با هم برای اخذ مجوز ارائه بدید و بعد از نهایتا ۲ ماه مجوز تمومشون رو به صورت یکجا بگیرید. البته در صورت تایید!
مسلما اجباری هست و تکثیر و انتشارِ این محصولات بدون مجوز رسمی، جرم محسوب میشه.
همچنین علاوه بر این‌ها، انسانیت و انصاف حکم می‌کنه که از صاحبان آثار جهت تکثیر اجازه بگیرید. که بعید می‌دونم به صورت رایگان باشه.

aligoli
November 4th, 2014, 09:34
سلام خدمت دوستان گرامی

سایت را ایجاد کنید، فعالیت را آغاز کنید.
بعد از رسیدن به سورس مالی ماهانه حداقل 1 میلیون، اقدام به پیگیری برای ثبت شرکت نمایید.
شما باید از رسانه های دیجیتال واقع در طالقانی، رو به روی برج سپید/سفید بانک صادرات، مراجعه کنید. (تهران)

Mr.Pouria
November 4th, 2014, 16:34
سلام.
علاوه بر فروشگاهتون، برای هر محصولتون هم باید مجوز ارشاد و ... بگیرید.
نیازی به چند سال نیست. میتونید هر ۱۰۰ محصولتون رو با هم برای اخذ مجوز ارائه بدید و بعد از نهایتا ۲ ماه مجوز تمومشون رو به صورت یکجا بگیرید. البته در صورت تایید!
مسلما اجباری هست و تکثیر و انتشارِ این محصولات بدون مجوز رسمی، جرم محسوب میشه.
همچنین علاوه بر این‌ها، انسانیت و انصاف حکم می‌کنه که از صاحبان آثار جهت تکثیر اجازه بگیرید. که بعید می‌دونم به صورت رایگان باشه.

ممنون از شما ...
اما خوب ما محصولات ایرانی رو تکثیر نمیکنیم که نیاز به اجازه باشه !!!
ما میخوایم محصولاتی که هیچ شرکتی حق ک\ی رایتشون رو رعایت نمیکنه رو تکثیر کنیم...

مثل بازی های خارجی
مستند های خارجی
بازی های خارجی

و غیره که تمامیشون حق ک\ی رایت بین المللی آن ها رعایت نمیشه ...

سایت را ایجاد کنید، فعالیت را آغاز کنید.
بعد از رسیدن به سورس مالی ماهانه حداقل 1 میلیون، اقدام به پیگیری برای ثبت شرکت نمایید.
شما باید از رسانه های دیجیتال واقع در طالقانی، رو به روی برج سپید/سفید بانک صادرات، مراجعه کنید. (تهران)

بله به همون ساختمان در طالقانی مراجعه کردم و بهم گفتن که هر محصول شما میانگین 45 روز رمن میبره تعید بشه !!!!!

--------------

هزینه فروشکاه برامون چیزی حدودا 15 ملیون تموم میشه !‌ برای همین میترسم مشکل برخورد کنیم !‌ زیرا فقط از فرش آنلاین نمیشه به سود خوبی رسید (با توجه به اینکه باید قیمت از بازار کمتر باشه تا مشتری بیشتر باشه !) ....

\س به هیچ روشی نیمشه این نوع فروشگاه رو بدون مجوز راه اندازی کرد؟!!

rezash1368
February 13th, 2015, 15:29
دوستانی که علاقه مند هستند به راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی ، یک مجموعه آموزشی پیدا کردم در این زمینه که میتونه خیلی مفید باشه ، این مجموعه آموزشی که به صورت فیلم تهیه شده به صورت قدم به قدم تمام نکات و اطلاعاتی که جهت راه اندازی یک فروشگاه مجازی نیاز دارید ، در اختیارتون قرار میده ، از لینک های زیر می تونید توضیحات پکیج رو به صورت کامل مشاهده کنید :

فیلم آموزش عملی راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی (http://www.onlineforosh.com/product/4064)

فیلم آموزش عملی راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی (http://www.tablighat.net/pages/3/%D9%81%DB%8C%D9%84%D9%85-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%B9%D9%85%D9%84%DB%8C-%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%DB%8C%DA%A9-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA%DB%8C-/default.aspx)

25094[/ATTACH]]فیلم آموزش راه اندازی فروشگاه اینترنتی – محصول زمستان 93 – به زبان فارسی – یک DVD (http://geron.ir/Card/add.php?PID=213600343004&checker=0

[ATTACH=CONFIG)