PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست سئو

only-only
November 3rd, 2014, 15:15
سلام
سایتی دارم با وردپرس ایجاد شده و قالب اختصاصی با کدهای ولید شده قالب seo هست
میخوام کسی برام سایت رو سئو کامل کنه که با کلمات کلیدی تو موتو رجستجو گر بالا بیام
و ورودی گوگلم زیاد بشه

لطفا هزینه نجومی نفرمایید

آفر بدین خواستین آدرس سایتم خصوصی میکنم

با تشکر

hassan_shahi
November 3rd, 2014, 15:25
سلام دوست عزیز

شما میگید سایتتون سئو هستش قالبتون هم سئو هستش دیگه چه نیازی به سئو دارید؟؟؟
من پیشنهاد میکنم اینکار رو انجام ندید چون خیلی ها همینجوری پول میگیرن 2تا کد میندازن میگن سئو شد بعد روش هایی رو یاد میدن که ورودی گوگل زیاد بشه که خیلی راحت با سرچ کرد تو گوگل میتونید مقاله هایی تهیه کنید که روش هاشو بهتون آموزش میده.

آپدیت روزانه داشته باشید از بک لینک استفاده کنید خیلی تاثیرش بیشتر هستش

only-only
November 3rd, 2014, 15:36
سلام بنده نگفتم سایتم سئو هست من فقط عرض کردم قالبم سئو هست اونم از نظر ولید بودن کدها
من نیاز به سئو تضمینی دارم یعنی وقتی کلمه کلیدی رو تو گوگل زدم سایتم تو صفحه اول گوگل باشه و وردی های گوگلم زیاد بشه

sharbazi
November 3rd, 2014, 16:11
سلام
آدرس ، كلمه مورد نظر و بقيه جزييات رو در صورت تمايل بفرستيد .

only-only
November 3rd, 2014, 20:37
سلام دوست عزیز خصوصی شد

Sir.DarKNesS
November 4th, 2014, 20:14
الکی پول سئو ندید !! پست سئو شده بدید! سئو = دور ریختن پول!!!!!!!!!!!!!! گوگل هست سرچ کنید! آخه قالب چی داره جز کیورد توضیحات و تگ ها h1 h2 توی صفحات ؟؟؟؟؟ مهم اینه پستی که توی سایت میزاری رو بر اساس سئو پست کنی! الان جدیدا مد شده سئو اسکور رو 100 میکنند میگند سئو کردیم!!! شما به من سایت درپید هم بدی اما توش درست پست بدی نتیجه کارتو میبینی! همه یوزر ها میگند مشکل سئو داریم میدند سئو میکنند باز ناراضیند چون سئو شده پست نمیدند! باز خود دانید!

twohost
November 4th, 2014, 21:00
دوست عزیز
شما بهتره یکم بازدید واقعی که اتو سایت ها میزارن حدود ۱۰۰۰۰ تا بگیرید و سایتتون رو از گوگل پیدا کنید وبراون بازدید بخرید و رو صد نفر بزراید بهتر میتونید نتیجه بگیریدتا اینکه بدید سيو کنند من نمی گم سيو بده ولی اگه خودتون تو قالب ورد پرس و ورد پرس که افزونه سيو داره میتونید بهترین نتیجه رو بگیرید

irasoul
November 4th, 2014, 23:30
کلمه مورد نظر + جزییات رو ارسال کنید
( نمونه کار های موفق موجود است )

mask-online
November 5th, 2014, 00:24
سلام
سایت جهت بررسی+کلمه مورد نظر اعلام بفرمایید
(نمونه کار موجود است)