PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کسی از irwebco خبری داره؟

mohsen1771
November 2nd, 2014, 16:46
سلام .

دوستان کسی از مدیر irwebco خبری داره .... الان 3 روزه سایت ایشون down است ..
و به گوشی شونم جواب نمیدن چیکار باید کرد ؟

HPxf
November 2nd, 2014, 17:38
هر چند وقت یکبار تاپیک های علیه ایشون ایچاد می گردد :|

mohsen1771
November 2nd, 2014, 17:44

ایشون درست 2 ماهه سرویس هاشون هر 7 روز یکبار در حال down شدن بود که ما صدامون در نیومد .. الان خراب شده 3 روزه!
ولی جوابگو نیستن .. تلفن جواب نمیدن

mrasol
November 2nd, 2014, 17:51
نام کاربریشون چیه اینجا؟

mohsen1771
November 2nd, 2014, 17:52
نام کاربریشون چیه اینجا؟

من اعلام میکنم قصد ندارم نام ایشون رو خراب کنم ..

ولی حداقل جواب بدن بگن سایت درست میشه یا نه .. ما فکری بکنیم واسه ی سایتمون

besthosti.com
November 2nd, 2014, 17:55
سرويس هاي خوبي داشتند ولي مدتي هست دچار مشكل شده اند.

mrasol
November 2nd, 2014, 18:08
من اعلام میکنم قصد ندارم نام ایشون رو خراب کنم ..

ولی حداقل جواب بدن بگن سایت درست میشه یا نه .. ما فکری بکنیم واسه ی سایتمون

پس پاک کنید نام کاربریشونو من فکر میکردم یکی دیگه از دوستان هست...تعجب کردم چون در دسترس بودن اون کسی که من فکر میکردم

mohsen1771
November 2nd, 2014, 18:14
پس پاک کنید نام کاربریشونو من فکر میکردم یکی دیگه از دوستان هست...تعجب کردم چون در دسترس بودن اون کسی که من فکر میکردم

باتشکر پاک شد

saeed1988m
November 2nd, 2014, 18:15
امیدوارم زودتر حل بشه سردرگمی خیلی بده درک میکنم این دوستمون رو

HPxf
November 2nd, 2014, 18:25
http://www.irwebco.ir
http://www.irwebco.com
یاز می شوذ

mohsen1771
November 2nd, 2014, 18:46
امیدوارم زودتر حل بشه سردرگمی خیلی بده درک میکنم این دوستمون رو

ممنون از شما .. انشالله

- - - Updated - - -

http://www.irwebco.ir
http://www.irwebco.com
یاز می شوذ

23565

twitter
November 3rd, 2014, 10:14
من با این شماره که داخل عکس و فوتر سایتشون بوده تماس گرفتم ولی جواب گرفتم که شماره اشتباست!!!!!

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f118/23566-%DA%A9%D8%B3%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-irwebco-%D8%AE%D8%A8%D8%B1%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%9F-2489141499726923071_footer-call-png

Yas-Host
November 3rd, 2014, 10:23
احتمالا مشکلی پیش اومده براشون!

مشکلات همیشه هست و نمیشه آپتایم 100 درصد داشت !

hassan_shahi
November 3rd, 2014, 10:49
سلام ما هم نمیگیم آپتایم 100 درصد هستش دوست عزیز از وقتی که سرورشون رو عوض کردن هر هفته هر ماه ی مشکلی به وجود میومد که 12 ساعت نشده مشکل رو حل میکردن الان 3 روزه هاست ها قطع شدن فقط روز اول جواب دادن که رسیدگی میکنن دیگه جوابی از طرف آی آر وبکو نشد.
ما الان میگیم حداقل جواب بدن که مشکل چیه چرا پیگیری نمیکنن که مشکل رو حل کنن همین

majidisaloo1
November 3rd, 2014, 10:56
سایتشون اخطار اینترنال ارور میده
لطفا شکیبا باشید به زودی مشکل را رفع کرده و پاسخگو خواهند بود

smhnw
November 3rd, 2014, 11:07
دوست عزیز احتمالا ddos شدن یا دیتا هاشون از دست رفته (یا هارد سوخته یا ...) و شاید سرورشون کرش کرده یا ...

اینا پیش میان برای همه ، منتظر باشید تا درست بشن

تنها مشکلی که من این وسط میبینم اینه که شماره هاشون یا اشتباهن یا جوابگو نیستن !

hassan_shahi
November 3rd, 2014, 11:09
داداش گلم 3 روز سایتای ما بستست شاید سایت خیلی از دوستان سایت شخصی باشه اما 4 تا از سایت های خود من خدمات رسانی هستش روی 2تا از سایتام بیش از 200 کاربر دارم که هر لحظه امکان داره نیاز داشته باشن از سایت استفاده کنن این خسارت هارو هم حاضرن پرداخت کنن؟
پشتیبانی تو نت حرف اول رو میزنه اما ایشون بعید میدونم اصلا بدونن پشتیبانی چی هستش قصد توهین ندارم اما واقعا خیلی ظلمه منی که ازشون نمایندگی دارم 24 ساعته آنلاین باشم جواب مشتریهامو بدم بگم خسارتتون رو میدم اما ایشون که سرور دستشونه و از همه چیز خبر دارن جوابی ندن...

twitter
November 3rd, 2014, 11:18
همچنین بازدید سایت بنده روزانه 20 هزار ای پی هست...
خسارت رو از کی بگیریم ؟

sht-design
November 3rd, 2014, 11:24
متاسفانه این مشکلات قطعی برای همه پیش میاید
ما خودمان تا حالا 3 بار سوختن هارد رو تجربه کردیم و به غیر از یک مورد در دفعات دیگر مشکل زودتر حل شد
نام کاربری ایشان در این انجمن مشغول به فعالیت میباشد باهاشون تماس بگیرید ، شاید به خاطر درد های عصبی بعد از سرور نمیتونند پاسخ شما رو بدهند
بهشون اعلام کنید که بکآپ فایل هاتونو نیاز دارید تا هاست رو منتقل کنید به سرور جدید

twitter
November 3rd, 2014, 11:27
متاسفانه این مشکلات قطعی برای همه پیش میاید
ما خودمان تا حالا 3 بار سوختن هارد رو تجربه کردیم و به غیر از یک مورد در دفعات دیگر مشکل زودتر حل شد
نام کاربری ایشان در این انجمن مشغول به فعالیت میباشد باهاشون تماس بگیرید ، شاید به خاطر درد های عصبی بعد از سرور نمیتونند پاسخ شما رو بدهند
بهشون اعلام کنید که بکآپ فایل هاتونو نیاز دارید تا هاست رو منتقل کنید به سرور جدید

امیدوارم ایشون بک آپ داشته باشند...

sht-design
November 3rd, 2014, 11:32
امیدوارم ایشون بک آپ داشته باشند...
این سوال رو بپرسم از شما

شما که اطلاعاتتون و بالا بودن سایتتون براتون مهم بوده ازش هیچ بکآپی تهیه نکردید خودتون ؟

اکثر مشتری ها و حتی خود بنده بعضی مواقع به عنوان مشتری فکر میکنم گرفتن بکآپ وظیفه سرور هست
در صورتی که اگر اطلاعات مهم باشد باید خودمان هم اقدام به بکآپ گیری کنیم

به نظر من بهتره به یوزر این سایت پ خ داده بشه که بیان و توی این تاپیک از خودشون دفاع کنند

farawebhost
November 3rd, 2014, 11:42
سلام دوستان،من هم ازشون نمایندگی دارم ولی هر وقت مشکلی پیش میاد،زود گوشیشون رو خاموش میکنن یا اصلا جواب نمیدن.
اونجوری که من فهمیدم،آی پی هم تغییر کرده و فک کنم اطلاعات سرور پریده.
کسی خبری تازه پیدا کرده؟

twitter
November 3rd, 2014, 11:42
این سوال رو بپرسم از شما

شما که اطلاعاتتون و بالا بودن سایتتون براتون مهم بوده ازش هیچ بکآپی تهیه نکردید خودتون ؟

اکثر مشتری ها و حتی خود بنده بعضی مواقع به عنوان مشتری فکر میکنم گرفتن بکآپ وظیفه سرور هست

به نظر من بهتره به یوزر این سایت پ خ داده بشه که بیان و توی این تاپیک از خودشون دفاع کنند
و پاسخ به شما دوست عزیز
بک آپ ما برای یک هفته پیش هست..
که با این فایل بک آپ، خیلی از اطلاعات سایتمون به فنا میره.
و حجم فایل بک آپ به اندازه ای هست که اینترنت ذغالی ایران نتونه به این راحتی ها دانلودش کنه ;)

hassan_shahi
November 3rd, 2014, 12:01
بله باید ایشون بیان اینجا از خودشون دفاع کنن شمایی که نام کاربریشون رو دارید بهشون اطلاع بدید بیان یا برای من پیام بفرستید نام کاربریشون رو بگید خودم بهشون خبر مید.
دوست عزیزمون twitter درست میگن با این سرعتی که تو ایران هستش نمیشه هر روز بک آپ گرفت پس باید سرور مجازی بگیریمو کلی هزینه کنیم که فقط روزانه بک آپ تهیه کنیم.

الان بحس ما بک آپ نیست مشکل اینجاست چرا جواب نمیدن.

بله من هم متوجه شدم آیپی عوض شده تنها ترسی که دارم اینه که اطلاعات همه پریده باشه زحمات 4 سال کارکرد من به فنا بره.

RoobinaServer
November 3rd, 2014, 12:10
بله باید ایشون بیان اینجا از خودشون دفاع کنن شمایی که نام کاربریشون رو دارید بهشون اطلاع بدید بیان یا برای من پیام بفرستید نام کاربریشون رو بگید خودم بهشون خبر مید.
دوست عزیزمون twitter درست میگن با این سرعتی که تو ایران هستش نمیشه هر روز بک آپ گرفت پس باید سرور مجازی بگیریمو کلی هزینه کنیم که فقط روزانه بک آپ تهیه کنیم.

بله من هم متوجه شدم آیپی عوض شده تنها ترسی که دارم اینه که اطلاعات همه پریده باشه زحمات 4 سال کارکرد من به فنا بره.

سرور مجازی و کلی هزینه ؟

شما یک هاست بکاب 10 گیگ راحت میتوانید تهیه کنید ماهانه 3500 تومان و به آن منتقل کنید بدون این که اینترنت ایران را در این قسمت دخالت بدهید.

فکرن کنم 3500 ماهانه هزینه زیادی باشد. :)

- - - Updated - - -

و حجم فایل بک آپ به اندازه ای هست که اینترنت ذغالی ایران نتونه به این راحتی ها دانلودش کنه ;)

خیلی راحت میتوانید هر شب بکاب بگیرید و ربطی به سرعت اینترنت ایران ندارد.

شما یک هاست بکاب 10 گیگ راحت میتوانید تهیه کنید ماهانه 3500 تومان و به آن منتقل کنید بدون این که اینترنت ایران را در این قسمت دخالت بدهید.

فکر نکنم 3500 ماهانه هزینه زیادی باشد. :)

- - - Updated - - -

این سوال رو بپرسم از شما

متاسفانه بارها و میشه گفت هزاران بار ذکر میشه که بکاب تهیه بشه (تقریبا خیلی وقته کار ما شده هفته ای یا ماهی یک بار تذکر بکاب گیری، اما باز هم خیلی ها بکاب نمیگیرند و دلایلشون : حوصله نداریم، وقت نداریم، اینترنت نداریم، و ... هست)

اما وقتی اطلاعات از بین بره همه چیز دارند برای پیگیری.

انشالله مشکل دوستان هر چه سریعتر حل بشه و فایلهاشون هم مشکل نخورده باشه که از آینده به فکر بکاب گرفتن هم باشند.

با تشکر

hassan_shahi
November 3rd, 2014, 12:12
بله 3500 تومان هزینه زیادی نیست اما من تا حالا اسم همچین هاستی رو نشنیده بودم با همچین قیمتی.الان اتفاقیه که افتاده و ما هم هیچ بک آپی نداریم.

Yas-Host
November 3rd, 2014, 12:15
شاید به خاطر درد های عصبی بعد از سرور نمیتونند پاسخ شما رو بدهند

عجب :|

twitter
November 3rd, 2014, 12:23

بله واقعا درد داره نتیجه چندین سال آدم یک شبه به باد بره...
یوزر ایشون :
نمایش مشخصات: tizparvaz - انجمن تخصصی وب هاستینگ ایران (http://www.webhostingtalk.ir/member/38459/)
امیدوارم این مشکل جدی نباشه!

hassan_shahi
November 3rd, 2014, 14:37
سلام به تمام دوستان
من با مدیر آی آر وبکو تماس گرفتم جواب دادن گفتن که هیچ اطلاعاتی پاک نشده دیتابیس ها مشکل دارن اکسپورت نمیدن دارن روی دیتا بیس ها کار میکنن که مشکل رو برطرف کنن.

تمامی دوستانی هم که شایع کردن که اطلاعات پاک شده رو تکذیب کردن.

farawebhost
November 3rd, 2014, 14:44
دوست عزیز،از چه طریقی باهاشون تماس گرفتید؟
نگفتن کی مشکل برطرف میشه؟
حالا اگر دیتابیس مشکل داره،پس چرا آی پی سایت تغییر کرده؟

hassan_shahi
November 3rd, 2014, 14:48
با شمارشون دوست عزیز
نه گفتن دارن مشکل رو رسیدگی میکنن.

farawebhost
November 3rd, 2014, 14:51
میتونید شماره ای که تماس گرفتید را برام پاسخ خصوصی کنید...

tizparvaz
November 3rd, 2014, 14:53
سلام
اون عکس که تو این تاپیک گذاشتید شامل شماره تماس خیلی قدیمیه نمیدونم از کجا اون عکس رو پیدا کردید
شماره تماس های ما :
09391313552
0015142281306
دوستانی که تمس گرفتن همه جواب داده شده جز دو شماره 0912593 و 0216637
پاسخ به تلفن وقتی داریم رو سرور کار میکنیم واقعا مشکله
شرح ماجرا :
حدود یک هفته پیش سرور به مشکل خورد و سایتا بالا نیومدن بعد از حدود 2 ساعت کار روی سرور تونستیم سایتارو بالا بیاریم اما میدونستم که مشکل حل نشده برای رفع مشکل تصمیم گرفتیم دیتابیس رو آپگریت کنیم بعد از آپگرید به نسخه 5.6 خیلی از سایتا به مشکل خوردن و مجبور شدیم دوباره دانگریت کنیم به 5.5 که بعد از اینکار دیگه کلا هیچ کدم از سایتا به دی بی کانکت نشدن و داخل سی پنل هم برای اکثر کاربرا دی بی هاشون رو نشون نمیداد تصمیم گرفتیم سرور رو کلا ریلود کنیم به همین جهت سرور جدیدی تهیه شد و کانفیگ انجام شد به جهت اینکه هاست تغییر آی پی نداشته باشه آی پی سرور قبلی رو به آی پی دیگری تغییر دادیم و آی پی سرور جدید رو به ای پی سرور قبلی تغییر دادیم تا به این شکل آی پی سرور تغییر نکنه ، بعد از انجام تمام کارها شروع کردیم به انتقال سایت ها اما متاسفانه باز هم دیتابیس ها منتقل نشد و خیلی از سایت ها منتقل نشد تقریبا 99% سایتا منتقل نشدن اونام که شدن بدون دیتابیس منتقل شدن
از همون زمان که میشه دیروز بعد از ظهر داریم سعی میکنیم این مشکل رو بر طرف کنیم و بک آپ هارو انتقال بدیم که تقریبا الان داریم به یه نتیجه هایی میرسیم
اول از همه متاسفم بابت این مشکل اما اقعا چیزی نبوده که دست ما باشه یا مقصرش باشیم تمام سعی ما اینه که زودتر مشکل رو حل کنیم و همچنین در این ایام چون بنده متولی یک هیئت هستم متاسفانه متاسفانه نمیتونم شبا زمان بذارم و از صبح تا ساعت 6 فقط وقت دارم کار کنم اما بازم کم نذاشتم برای راه انداختن کار کاربرا

نکته اول : هیچ اطلاعاتی پاک نشده و فقط مشکل بک آپ گیری وجود داره
نکته دم : بک آپ گیری به صورت مرتب در irwebco انجام میشه
Nov 3 14:42 daily
Oct 27 02:00 monthly
Oct 31 02:00 weekly
از بک آپ های بالا بک آپ ماهانه و هفتگی 100% سالمه اما نمیخوایم سایتا انقدر قدیمی بالا بیان برای همینه که دارم انقدر زمان میذارم که بک آپ سایتارو منتقل کنم

- - - Updated - - -

من با این شماره که داخل عکس و فوتر سایتشون بوده تماس گرفتم ولی جواب گرفتم که شماره اشتباست!!!!!

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f118/23566-%DA%A9%D8%B3%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-irwebco-%D8%AE%D8%A8%D8%B1%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%9F-2489141499726923071_footer-call-png

شما این عکس رو از کجا آوردید این حداقل مال دو سال پیشه ! من خودمم ندارم این عکس رو
09391313552
0015142281306

hamid.soltani92
November 3rd, 2014, 14:56
سلام
اون عکس که تو این تاپیک گذاشتید شامل شماره تماس خیلی قدیمیه نمیدونم از کجا اون عکس رو پیدا کردید
شماره تماس های ما :
09391313552
0015142281306
شرح ماجرا :
حدود یک هفته پیش سرور به مشکل خورد و سایتا بالا نیومدن بعد از حدود 2 ساعت کار روی سرور تونستیم سایتارو بالا بیاریم اما میدونستم که مشکل حل نشده برای رفع مشکل تصمیم گرفتیم دیتابیس رو آپگریت کنیم بعد از آپگرید به نسخه 5.6 خیلی از سایتا به مشکل خوردن و مجبور شدیم دوباره دانگریت کنیم به 5.5 که بعد از اینکار دیگه کلا هیچ کدم از سایتا به دی بی کانکت نشدن و داخل سی پنل هم برای اکثر کاربرا دی بی هاشون رو نشون نمیداد تصمیم گرفتیم سرور رو کلا ریلود کنیم به همین جهت سرور جدیدی تهیه شد و کانفیگ انجام شد به جهت اینکه هاست تغییر آی پی نداشته باشه آی پی سرور قبلی رو به آی پی دیگری تغییر دادیم و آی پی سرور جدید رو به ای پی سرور قبلی تغییر دادیم تا به این شکل آی پی سرور تغییر نکنه ، بعد از انجام تمام کارها شروع کردیم به انتقال سایت ها اما متاسفانه باز هم دیتابیس ها منتقل نشد و خیلی از سایت ها منتقل نشد تقریبا 99% سایتا منتقل نشدن اونام که شدن بدون دیتابیس منتقل شدن
از همون زمان که میشه دیروز بعد از ظهر داریم سعی میکنیم این مشکل رو بر طرف کنیم و بک آپ هارو انتقال بدیم که تقریبا الان داریم به یه نتیجه هایی میرسیم
اول از همه متاسفم بابت این مشکل اما اقعا چیزی نبوده که دست ما باشه یا مقصرش باشیم تمام سعی ما اینه که زودتر مشکل رو حل کنیم و همچنین در این ایام چون بنده متولی یک هیئت هستم متاسفانه متاسفانه نمیتونم شبا زمان بذارم و از صبح تا ساعت 6 فقط وقت دارم کار کنم اما بازم کم نذاشتم برای راه انداختن کار کاربرا

از بک آپ های بالا بک آپ ماهانه و هفتگی 100% سالمه اما نمیخوایم سایتا انقدر قدیمی بالا بیان برای همینه که دارم انقدر زمان میذارم که بک آپ سایتارو منتقل کنم

- - - Updated - - -

شما این عکس رو از کجا آوردید این حداقل مال دو سال پیشه ! من خودمم ندارم این عکس رو
09391313552
0015142281306
این مشکل‌ها برای همه ممکنه پیش بیاد و واقعا اجتناب ناپذیر هستن.
اگر کمکی از بنده بر میاد اعلام بفرمایید، دریغ نخواهم کرد.

twitter
November 3rd, 2014, 14:58
سلام
شماره تماس های ما :
09391313552
0015142281306
شرح ماجرا :

- - - Updated - - -

09391313552
0015142281306
اول خوشحالم که مشکل خاصی نیست.
و در مورد عکس هم خدمتتون عرض کنم که از آرشیو سایتتون استفاده کردم.

Yas-Host
November 3rd, 2014, 14:58
سلام
شماره تماس های ما :
09391313552
0015142281306
شرح ماجرا :

- - - Updated - - -

09391313552
0015142281306

صحبتشون صدرصد تایید می شود!

اما علت این مشکلی که براتون پیش اومده جناب tizparvaz رو بنده اطلاع دارم چون بیشتر از چند بار به این نوع مشکلات برخورده ایم!

اگر مایل بودید از پیام خصوصی در ارتباط باشید تا اعلام کنم .

ان شا الله که مشکلی نداشته باشید.

tizparvaz
November 3rd, 2014, 14:59
البته تا الان هر تاپیکی بوده بی پایه اسا بوده و حذف شده این تنها تاپیکیه که ایجاد شده اون هم بر علیه ما نیست بابت نگرای کاربر ایجاد شده که من هم حق میدم بهشون

farawebhost
November 3rd, 2014, 15:00
تشکر میکنیم از پاسختون آقای tizparvaz
ای کاش در این مواقع،حداقل یک پیامک به کاربراتون ارسال کنید تا از نگرانی و سردرگمی بیرون بیان
*به نظرتون مشکل تا کی برطرف میشه؟

tizparvaz
November 3rd, 2014, 15:14
سلام دوستان،من هم ازشون نمایندگی دارم ولی هر وقت مشکلی پیش میاد،زود گوشیشون رو خاموش میکنن یا اصلا جواب نمیدن.
اونجوری که من فهمیدم،آی پی هم تغییر کرده و فک کنم اطلاعات سرور پریده.
کسی خبری تازه پیدا کرده؟
لطفا شایعه پراکنی نکنید بنده همیشه پاسخ تلفنم رو میدم مگر اینکه چی بشه نتونم جواب بدم جالبیش اینه که گوشیه من هرگز خاموش نمیشه مگر شارز نداشته باشم که انم معمولا زود حل میشه

- - - Updated - - -

اول خوشحالم که مشکل خاصی نیست.
و در مورد عکس هم خدمتتون عرض کنم که از آرشیو سایتتون استفاده کردم.
آرشیو مال از سه چهار سال پیش تا به امروزه فک نکنم شماره تماس و الاعات تماس از 4 سال پیش به اینور معتبر باشه شماره موبایل من تنها شماره ایه که هیچوقت امکان نداره تغییر کنه

- - - Updated - - -

آی پی هم تغییر نکره چون دو سرور با یک دی ان اس بالا هست اینطور فکر میکنید که بعد از انتقال و خاموش شدن سرور قدیم مشکل حل میشه

nikitapay
November 3rd, 2014, 15:16
سلام
حدودا میتونید بگید مشکل چه زمانی برطرف میشه ؟ امروز فردا ؟

mohsen1771
November 3rd, 2014, 15:39
انشالله که مشکل زودتر حل بشه ..

موفق باشید (http://www.webhostingtalk.ir/member/38459/)

RoobinaServer
November 3rd, 2014, 15:46
سلام
شماره تماس های ما :
09391313552
0015142281306

0216637 بنده بودیم جناب محمدی اطلاع دارید که پیش شماره ما رو، چون دیدم جواب ندادید فهمیدم سرتون شلوغه و از ماجرا خبر دارید برای همین دیگه زنگ نزدم. (خواستم اگر خبر ندارید اطلاع بدم)

کمکی خواستی تماس بگیر در عالم آشناییت و دوستی پیگیری کنم.
ارادت
یا حق

tizparvaz
November 5th, 2014, 16:47
0216637 بنده بودیم جناب محمدی اطلاع دارید که پیش شماره ما رو، چون دیدم جواب ندادید فهمیدم سرتون شلوغه و از ماجرا خبر دارید برای همین دیگه زنگ نزدم. (خواستم اگر خبر ندارید اطلاع بدم)

کمکی خواستی تماس بگیر در عالم آشناییت و دوستی پیگیری کنم.
ارادت
یا حق

ممنون از شما

- - - Updated - - -

مشکل حل شده متاسفانه به اجبار بک آپ سیکل هفتگی رو ری استور کردیم چرا که بک آپ دیلی به علت ایرادی که دتابیس سرور داشته قابل ری استور اووماتیک نبود و تمام سعی هم که کردیم متاسفانه این مشکل رفع نشد عزیزانی که به آخرین بک آپشون نیاز دارن باید دستی اینکار رو براشون انجام بدیم بعد از باز شدن ناحیه کاربری تیکت ارسال کنید که براتون انجام بشه
با تشکر

twitter
November 5th, 2014, 16:51
ممنون از شما

- - - Updated - - -

مشکل حل شده متاسفانه به اجبار بک آپ سیکل هفتگی رو ری استور کردیم چرا که بک آپ دیلی به علت ایرادی که دتابیس سرور داشته قابل ری استور اووماتیک نبود و تمام سعی هم که کردیم متاسفانه این مشکل رفع نشد عزیزانی که به آخرین بک آپشون نیاز دارن باید دستی اینکار رو براشون انجام بدیم بعد از باز شدن ناحیه کاربری تیکت ارسال کنید که براتون انجام بشه
با تشکر
ببخشید ناحیه کاربری کی باز میشه ؟
مشکلاتی در سایتم به وجود امده !!!!!!

tizparvaz
November 5th, 2014, 19:01
ببخشید ناحیه کاربری کی باز میشه ؟
مشکلاتی در سایتم به وجود امده !!!!!!
داریم بک آپ سایت خودمون رو دستی بر میگردونیم که آخرین بک آپ باشه به زودی بالا میاد

- - - Updated - - -

سایت در دسترس هست و کاربرانی که طلاعات مهم و بروزی دارن و نیاز به آخرین بک آپشون دارن داخل سایت تیکت ارسال کنن که آخرین بک آپ به صورت دستی براشون ری استور کنیم در حال حاضر بک آپ سه روز قبل از بروز مشکل روی سرور قرار گرفته است .

امکان وجود ارور یا ایراد داخل سایتتون وجود داره که اگر اینطور بود از طریق تیکت گزارش کنید تا رفع شود

تمام اطلاعات و دیتابیس ها بدون ایراد و مشکل قابل برگردوندن هستن و مشکلی وجود نداره

twitter
November 5th, 2014, 19:30
داریم بک آپ سایت خودمون رو دستی بر میگردونیم که آخرین بک آپ باشه به زودی بالا میاد

- - - Updated - - -

سایت در دسترس هست و کاربرانی که طلاعات مهم و بروزی دارن و نیاز به آخرین بک آپشون دارن داخل سایت تیکت ارسال کنن که آخرین بک آپ به صورت دستی براشون ری استور کنیم در حال حاضر بک آپ سه روز قبل از بروز مشکل روی سرور قرار گرفته است .

امکان وجود ارور یا ایراد داخل سایتتون وجود داره که اگر اینطور بود از طریق تیکت گزارش کنید تا رفع شود

تمام اطلاعات و دیتابیس ها بدون ایراد و مشکل قابل برگردوندن هستن و مشکلی وجود نداره

تشکر از پاسختون
ولی بخش کاربری سایت 404 Not Found میده...!

tizparvaz
November 5th, 2014, 20:18
تشکر از پاسختون
ولی بخش کاربری سایت 404 Not Found میده...!

سایت خودمون مشکل داره و داریم مجدد رپی استور میکنیم سایت خودمون رو

mohsen1771
November 12th, 2014, 01:13
درود .
مشکل رفع شد . ممنون از ایشون:53: