PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست یک نرم افزار جهت پایین آوردن سایز فیلم

psfa
November 1st, 2014, 22:44
سلام
یک تعداد فیلم هست که با گوشی z1 فیلم برداری شده که حجمش 9.5 گیگ شده . میخوام کاری کنم که تو یک دی وی دی جا بشه اما با نرم افزار هایی که دارم میشه فقط کیفیت رو دست زد اما رزولوشن رو نمیشه . نرم افزاری میخوام که بشه سایز رزولوشن رو کم کرد که حجم فیلم کم بشه چون سایزش خیلی زیاده و میخواد تو تلویزیون خانگی نمایش داده بشه که رزولوشن کم ترم باشه مورد نداره ممنون میشم نرم افزاری میشناسید معرفی کنید
و این که برای دستگاه های dvd خانگی فیلم ها با چه فرمتی باشن بهتره که همه نمایش بدن؟

sht-design
November 1st, 2014, 23:24
نرم افزار Ulead Video Studio رو تست کردید ؟
نرم افزار Camtasia Studio هم هست که میتونین تغییراتی بوجود بیارید توی فیلم

psfa
November 1st, 2014, 23:55
نرم افزار Ulead Video Studio رو تست کردید ؟
نرم افزار Camtasia Studio هم هست که میتونین تغییراتی بوجود بیارید توی فیلم

نه هیچ کدوم رو تست نکردم
دقیقا چیزی که میخوام رو انجام میدن؟

sht-design
November 1st, 2014, 23:59
نه هیچ کدوم رو تست نکردم
دقیقا چیزی که میخوام رو انجام میدن؟
برنامه Camtasia Studio میشه در مرحله تولید فایل تصویری مشخص کرد که با چه سایز تصویر ذخیره بشه
البته نمیدونم واسه وارد کردن فایل تصویری به مشکل بربخورید یا خیر اما اگر هم قبول نکرد میتونین فایل رو تبدیل و سپس وارد برنامه کنید

برنامه یولید هم برای تبدیل پسوند های مختلف داره از وی سی دی که کیفیتش کمتر و حجم کمتر داره یا دی وی دی و دی وی که حجمشون بیشتر میشه

دوستان اگر برنامه دیگری هم سراغ دارن اعلام کنند

برنامه پریمایر هم هست اما اون خیلی حجم فایل رو زیاد میکنه حتی بیشتر از حجم فعلی فایل!

hamid53214
November 2nd, 2014, 00:30
xilisoft

خیلی راحته استفادش

saeed1988m
November 2nd, 2014, 00:49
xilisoft

خیلی راحته استفادش

منم استفاده کردم بهترینه به نظر من