PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : داستانی زیبا درباره آقام امام رضا (ع)

vahab00
November 1st, 2014, 19:50
قربون آقام برم خیلی دلم هواشو کرده
داشتم تو نت میگشتم یه داستان زیبا البته یه روایت زیبا خودنم که اشک از چشام ناخوداگاه سرازیر شد
گفتم شما هم بخونید و یه دعایی هم برای ما بکنید تو این شب ها

میگن :

یه روز یه مهندس انگلیسی اومده بود حرم آقام امام رضا (ع) که وقتی داشت داخل صحنا رو بازدید می کرد چشمش خورد به پنجره فولاد آقا
رو کرد به مترجمش گفت چرا اینجا انقدر شلوغه و این دستمال ها چی که مردم به اون می بندن ؟
مترجم گفت : ما شیعه ها ایران هر مشکلی داریم میایم اینجا و این دستمالا رو میبندیم تا آقا وساتط کنه و مشکلمون زودتر حل بشه
دیدن مهندس کراواتشو از گردنش در آورد و بست به پنجره فولاد
آقا چند قدم که دور نشده بودیم که تلفنش زنگ خورد
مترجم میگه دیدم مهندس حالش دگرگون شد نمی تونست حرف بزنه بعد از اینکه حالش بهتر شد گفتم اتفاقی افتاده ؟
دستاش می لرزید گفت خانمم بود
ما تو خونه یه دختر فلج داریم زنگ زده میگه کجایی ؟ بهش گفتم چرا ؟ گفت یه شخصی اومده بود جلوی در گفت من رضا هستم
همسرتون منو فرستاده اومدم درخترتون رو ببینم
برای چند لحظه اومد اتاق بچه، یه نگاهی بهش کرد یه دستی رو سرش کشید و گفت به آقاتون بگید مشکلش حل شد و رفت
بعد از اینکه برگشتم اتاق بچه دیدم بچه ایستاده رو جفت پاهاش داره راه میره
این آقا کی بود فرستادی ؟ وقتی رفتم جلوی در رفته بود

قربون آقام برم
ترو خدا مارو هم دعا کنید مشکلی دارم
:53:

meva300
November 1st, 2014, 20:02
یا ضامن آهو :53:

HPxf
November 1st, 2014, 20:10
من پارسال روز تولد اقا عیدی گرفتم که هیچ کسی در عهده اش نبود :53:نیاز نیست بری حرم از هر جایی باشی می توانی:-(

kool
November 1st, 2014, 20:24
:53::53::53:

میزبانی کهکشان
November 1st, 2014, 21:10
یا ضامن اهو خودت از دلم خبر داری.

sarwhost
November 1st, 2014, 21:34
واقعا جالب بود واقعا میشه اقایی که به غیر مسلمون و غیره شیعه نگاه میکنه مارو از یادش ببره
التماس دعا

shahab-f
November 1st, 2014, 21:38
اومدم تا ببینم لحظه عاشق شدنو
به دلم افتاده بود صدا زدین آقا منو
دل تنهامو آوردم با یه دنیا دلخوشی
کمتر از آهو که نیستم میشه ضامنم بشی؟
اومدم همسایه های پاپرت رو دون بدم
دلمو رو دست بگیرم تا بهت نشون بدم

online.ir
November 1st, 2014, 21:51

irantvshop
November 1st, 2014, 21:56

SainaServer
November 1st, 2014, 22:02
یا ضامن آهو کمکمون کن :((
گرفتاریم

sht-design
November 1st, 2014, 23:01
قربون آقام برم خیلی دلم هواشو کرده
داشتم تو نت میگشتم یه داستان زیبا البته یه روایت زیبا خودنم که اشک از چشام ناخوداگاه سرازیر شد
گفتم شما هم بخونید و یه دعایی هم برای ما بکنید تو این شب ها

میگن :

یه روز یه مهندس انگلیسی اومده بود حرم آقام امام رضا (ع) که وقتی داشت داخل صحنا رو بازدید می کرد چشمش خورد به پنجره فولاد آقا
رو کرد به مترجمش گفت چرا اینجا انقدر شلوغه و این دستمال ها چی که مردم به اون می بندن ؟
مترجم گفت : ما شیعه ها ایران هر مشکلی داریم میایم اینجا و این دستمالا رو میبندیم تا آقا وساتط کنه و مشکلمون زودتر حل بشه
دیدن مهندس کراواتشو از گردنش در آورد و بست به پنجره فولاد
آقا چند قدم که دور نشده بودیم که تلفنش زنگ خورد
مترجم میگه دیدم مهندس حالش دگرگون شد نمی تونست حرف بزنه بعد از اینکه حالش بهتر شد گفتم اتفاقی افتاده ؟
دستاش می لرزید گفت خانمم بود
ما تو خونه یه دختر فلج داریم زنگ زده میگه کجایی ؟ بهش گفتم چرا ؟ گفت یه شخصی اومده بود جلوی در گفت من رضا هستم
همسرتون منو فرستاده اومدم درخترتون رو ببینم
برای چند لحظه اومد اتاق بچه، یه نگاهی بهش کرد یه دستی رو سرش کشید و گفت به آقاتون بگید مشکلش حل شد و رفت
بعد از اینکه برگشتم اتاق بچه دیدم بچه ایستاده رو جفت پاهاش داره راه میره
این آقا کی بود فرستادی ؟ وقتی رفتم جلوی در رفته بود

قربون آقام برم
ترو خدا مارو هم دعا کنید مشکلی دارم

اومدم بگم داستان ربطی به بحث هاست و سرور نداره تا خوندم خودم هم اشکم در اومد
دعا میکنیم هر کی هر مشکلی داره زودتر حل بشه به حق همین روز ها و شب های عزیز

peyman0742
November 1st, 2014, 23:04
خدا کنه به این شکل باشه و همه بیماران و کسانی که سلامتیشون رو از دست دادند زود شفا پیدا کنند
بنده که همیشه درخواستم رو فقط در نزد خداوند انجام میدم و نه در نزد بندش :53:

sitetheme
November 1st, 2014, 23:05
بنده هم نظرم این هست که انجمن هاستینگ هست وهاب عزیز!

mhiizadi
November 1st, 2014, 23:07
کمک نمیخواهم ...
فقط بیا......

vahab00
November 1st, 2014, 23:27
اومدم بگم داستان ربطی به بحث هاست و سرور نداره تا خوندم خودم هم اشکم در اومد
دعا میکنیم هر کی هر مشکلی داره زودتر حل بشه به حق همین روز ها و شب های عزیز
سلام داداش
ی سری چیزا رو نمیشه گفت ، چون اینجا فلان جاست پس نباید تاپیک باشه

بنده هم نظرم این هست که انجمن هاستینگ هست وهاب عزیز!

عزیز انجمن هاستینگ هست انجمن کفار نیست که
یعنی تا به این لحظه هیچ کدوم یک از شما هاستینگ ها از خدا درخواستی نداشتی ؟
یعنی خدا و اعمه رو یادکردن فقط در انجمن های مذهبی جاشه ؟

راستی ادمین های عزیز میتونن تاپیکم رو حذف کنن مثل اون قبلیه با دلیل اینکه اینجا ربطی به این چیزا نداره
اما واقعا شما با خوندن این داستان موهای بدنتون سیخ نشد ؟
تو این انجمن فقط پول باید باشه ؟
امیدوارم این تاپیک امشب بزرگترین تاپیک این انجمن بشه

خداوند در یوم القیامه آن یک درصد نیکی شما را به روی نود ونه درصد دیگر می گذارد و رحمتش صد در صد می شود و تمام رحمتش بر بندگان شایسته اش عطا می کند. تا جایی که ابلیس به راه می افتد تا شاید شامل او هم بشود اما دورش می کنند.
پیامبر(ص) فرمود: وقتی خداوند جان را آفرید، در کتابش که بر عرش پیش خود می باشد نوشت رحمت من بر قهر و غضبم غلبه دارد و بیشتر ازآن است.
انسان در این دنیای عظیم در میان این همه خلایق موجودی کوچک است اما پر مدعا و در عین حال نیازمند، در مقابل خالق بزرگ و مهربان، که در یک سوم آخر شب از هفت طبقه آسمانها به آسمان زمین می آید تا نالۀ بنده ای که خدا را صدا می زند بدون هیچ مانعی به او برسد و بندگان خود را ندا می دهد، چه کسی است مرا بخواند تا شنوایش باشم، چه کسی است درخواست کند تا از او قبول کنم، چه کسی نیازمند است تا عطایش کنم.
کدامین پادشاه را می شناسیم که با زیر دستان این گونه رفتار کند، چرا صدایش نزنیم و محبتش را طلب نکنیم.
شیطان در ماجرای خلقت انسان گفت: خداوندا چرا من بر این موجود خاکی که از گل بد بو آفریده ای سجده ببرم، اما انسان تنها از گل نبود بلکه خداوند از بدو حیات آدمی دوست داشتن او را خود را با دمیدن روح پاکش در کالبد انسان به ما نشان داد و ابلیس را که دشمنش بود از بهشت و درگاه خود راند، کدامین حامی اینگونه حمایت می کند؟
پروردگار نیکی را یک به ده حساب می کند یعنی یک حسنه ده برابر می شود، اما بدی را به اندازه خودش ثبت می کند. می پرسیم چرا؟
چون دوستمان دارد و می خواهد در بهشت نزدیکش باشیم. در حدیث آمده اگر بنده نصف خرمایی را در راه خدا انفاق کند خداوند با دست راستش آن را می گیرد و هفتصد برابر پاداش می دهد.
پروردگار می فرماید: بنده تمام اعمالش را به خاطر خودش انجام می دهد به جز روزه که برای من انجام می شود و من نیز پاداشی به او می دهم با ارزش.
اگر انفاق هفتصد برابر می شود، پس ثواب روزه چگونه خواهد بود؟ سبحان الله.

انسان در قیامت وقتی کارنامه اش را می بیند با حیرت می گوید: معبودا این همه خوبی مال من است؟ جواب می شنود: تو یکی دادی و من چندین برابرش کردم.

حال امیدوارم دوستان خرده نگیرند و تاپیک رو به انحراف نکشند
همه ما مشغله های زیادی داریم و تنها زمانی که کارمان گیر می شود یاد خدا میکنیم
حال چه خوب است که امشب همه با این داستان زیبا به درگاه احدیت شفای همه بیماران و سلامتی پدر و مادر و همچنین خوش بختی و دلی عاری از کینه و حسرت و بدی از خدا طلب کنیم
این شب ها شبهای عزیزی هست
امیدوارم انجمن تخصصی رو بهانه ای برای دوری از یاد خدا قرار ندهیم

قضاوت با خودتون

sitetheme
November 1st, 2014, 23:34
سلام داداش

عزیز انجمن هاستینگ هست انجمن کفار نیست که
یعنی تا به این لحظه هیچ کدوم یک از شما هاستینگ ها از خدا درخواستی نداشتی ؟
یعنی خدا و اعمه رو یادکردن فقط در انجمن های مذهبی جاشه ؟

راستی ادمین های عزیز میتونن تاپیکم رو حذف کنن مثل اون قبلیه با دلیل اینکه اینجا ربطی به این چیزا نداره
اما واقعا شما با خوندن این داستان موهای بدنتون سیخ نشد ؟
تو این انجمن فقط پول باید باشه ؟
امیدوارم این تاپیک امشب بزرگترین تاپیک این انجمن بشه

خداوند در یوم القیامه آن یک درصد نیکی شما را به روی نود ونه درصد دیگر می گذارد و رحمتش صد در صد می شود و تمام رحمتش بر بندگان شایسته اش عطا می کند. تا جایی که ابلیس به راه می افتد تا شاید شامل او هم بشود اما دورش می کنند.
پیامبر(ص) فرمود: وقتی خداوند جان را آفرید، در کتابش که بر عرش پیش خود می باشد نوشت رحمت من بر قهر و غضبم غلبه دارد و بیشتر ازآن است.
انسان در این دنیای عظیم در میان این همه خلایق موجودی کوچک است اما پر مدعا و در عین حال نیازمند، در مقابل خالق بزرگ و مهربان، که در یک سوم آخر شب از هفت طبقه آسمانها به آسمان زمین می آید تا نالۀ بنده ای که خدا را صدا می زند بدون هیچ مانعی به او برسد و بندگان خود را ندا می دهد، چه کسی است مرا بخواند تا شنوایش باشم، چه کسی است درخواست کند تا از او قبول کنم، چه کسی نیازمند است تا عطایش کنم.
کدامین پادشاه را می شناسیم که با زیر دستان این گونه رفتار کند، چرا صدایش نزنیم و محبتش را طلب نکنیم.
شیطان در ماجرای خلقت انسان گفت: خداوندا چرا من بر این موجود خاکی که از گل بد بو آفریده ای سجده ببرم، اما انسان تنها از گل نبود بلکه خداوند از بدو حیات آدمی دوست داشتن او را خود را با دمیدن روح پاکش در کالبد انسان به ما نشان داد و ابلیس را که دشمنش بود از بهشت و درگاه خود راند، کدامین حامی اینگونه حمایت می کند؟
پروردگار نیکی را یک به ده حساب می کند یعنی یک حسنه ده برابر می شود، اما بدی را به اندازه خودش ثبت می کند. می پرسیم چرا؟
چون دوستمان دارد و می خواهد در بهشت نزدیکش باشیم. در حدیث آمده اگر بنده نصف خرمایی را در راه خدا انفاق کند خداوند با دست راستش آن را می گیرد و هفتصد برابر پاداش می دهد.
پروردگار می فرماید: بنده تمام اعمالش را به خاطر خودش انجام می دهد به جز روزه که برای من انجام می شود و من نیز پاداشی به او می دهم با ارزش.
اگر انفاق هفتصد برابر می شود، پس ثواب روزه چگونه خواهد بود؟ سبحان الله.

انسان در قیامت وقتی کارنامه اش را می بیند با حیرت می گوید: معبودا این همه خوبی مال من است؟ جواب می شنود: تو یکی دادی و من چندین برابرش کردم.

حال امیدوارم دوستان خرده نگیرند و تاپیک رو به انحراف نکشند
همه ما مشغله های زیادی داریم و تنها زمانی که کارمان گیر می شود یاد خدا میکنیم
حال چه خوب است که امشب همه با این داستان زیبا به درگاه احدیت شفای همه بیماران و سلامتی پدر و مادر و همچنین خوش بختی و دلی عاری از کینه و حسرت و بدی از خدا طلب کنیم
این شب ها شبهای عزیزی هست
امیدوارم انجمن تخصصی رو بهانه ای برای دوری از یاد خدا قرار ندهیم

قضاوت با خودتون

وهاب عزیز امیدوارم ناراحت نشده باشی من فقط نظر شخصیم رو بیان کردم اما بنظرم واقعا هر موضوعی انجمن خاص خودشو داره ! ولی شمام یهویی خیلی عجیب زدی تو خط کتابت احادیث :d

sht-design
November 1st, 2014, 23:35
سلام داداش

منم تشکر کردم ازتون و گفتم که اومدم اینو بگم اما وقتی خوندم یه حالی شدم

بعضی چیزا مثل تلنگره یه چیز خوبه
فکر کنید وقتی اشکتون در میاد یه دل سیر گریه میکنید چقدر سبک میشید
گریه که فقط واسه خانوما نیست مردا مگه دل ندارند

شبتون خوش
مارو هم دعا کنید

vahab00
November 1st, 2014, 23:40
وهاب عزیز امیدوارم ناراحت نشده باشی من فقط نظر شخصیم رو بیان کردم اما بنظرم واقعا هر موضوعی انجمن خاص خودشو داره ! ولی شمام یهویی خیلی عجیب زدی تو خط کتابت احادیث :d
میگن : هرگز به خدایت نگو مشکلات بزرگی دارم بگو : مشکل ، خدایی دارم هزار برابر بزرگتر از تو و به لطف و کرم او امیدوارم

منم تشکر کردم ازتون و گفتم که اومدم اینو بگم اما وقتی خوندم یه حالی شدم

بعضی چیزا مثل تلنگره یه چیز خوبه
فکر کنید وقتی اشکتون در میاد یه دل سیر گریه میکنید چقدر سبک میشید
گریه که فقط واسه خانوما نیست مردا مگه دل ندارند

شبتون خوش
مارو هم دعا کنید

استاد بنده قصد جسارت نداشتم
ببخشید اگه بد منظورمو رسوندم
زنده باشید

HPxf
November 1st, 2014, 23:43
بعضی وقتها بعضی چیز ها لازم است

sht-design
November 1st, 2014, 23:46
استاد بنده قصد جسارت نداشتم
ببخشید اگه بد منظورمو رسوندم
زنده باشید

شما سرور مایی آقا وهاب
هر چی باشه توی انجمن هم سابقه ات هم از لحاظ طرفدار خیلی از من یکی جلوتری ;)
خیلی دوست دارم رابطه دوستیمون بیشتر بشه تا رابطه سرد کاری !! البته میدونم سرت خیلی شلوغه به خاطر فشار کار
امیدوارم همیشه موفق باشی

ali0000
November 2nd, 2014, 00:10
امان از دست این انگلیسیا :75: دایی جان درست میگفت ...
آرزو میکنم مشکلات همه حل بشه و دلی پر غصه نباشه
آرزو میکنم همه بیمارا بهبود پیدا کنن چه با واسطه چه بی واسطه ...
آرزو میکنم که آرزوهای تکت تکتون محقق بشه :53:
و یه آرزوی اختصاصی برای اون عزیزی که این تاپیک رو زد و باعث شد حداقل چند لحظه خوب فکر کنم به خوبی ها به بخشش ها به زیبایی ها ( آرزوم اینه که همیشه سلامت باشی و دلت شاد باشه )

yossef
November 2nd, 2014, 11:10
قربونت برم یا ضامن آهو.
این مهندس با قلب شکسته و از ته قلب خواسته.

mehrdad2
November 2nd, 2014, 22:06
الله اکبر

besthosti.com
November 2nd, 2014, 22:39
یا امام حسین، خودت همه رو نجات بده...

Mr.Te0
November 2nd, 2014, 22:59
گنبدت از هر کجای شهر سوسو می کند
دست هر آشفته ای را پیش تو رو می کند
در لباس خادمان مهربانت، آفتاب
صبح ها، صحن حرم را آب و جارو می کند