PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتقال از سرور ب سرور

w.h.t
November 1st, 2014, 16:50
سلام.دوستان یه سرور لینوکسی دارم ک روش میزکار لینوسکی نصب هست.قصد انتقال اطلاعات از سرور لینوکسی به ویندوزی رو دارم.امکان نصب فایل زیلا و فایل زیلا سرور هم نیست
به نظرتون چطوری منتقلش کنم؟فایل زیلا سرور دانلود کردم روی سرور لینوکسی پسوندش tar.bz2 هست ولی هرچی روش کلیک میکنم ک باز بشه اجرا نمیشه
بروز باشید

007
November 1st, 2014, 19:29
سلام
خوب وب سرور رو استارت کنین در لینوکس فایل ها رو درمکان مناسب قرار بدین بوسیله دام در ویندوز لینک ها رو دانلود کنین
در ضمن فایل موردنظر با پسوند مورد نظرت فشرده است باید با برنامه ای بازش کنی و از حالت فشرده خارج کنی بتونی استفاده کنی
ارادت

OmidX
November 1st, 2014, 19:51
سلام.دوستان یه سرور لینوکسی دارم ک روش میزکار لینوسکی نصب هست.قصد انتقال اطلاعات از سرور لینوکسی به ویندوزی رو دارم.امکان نصب فایل زیلا و فایل زیلا سرور هم نیست
به نظرتون چطوری منتقلش کنم؟فایل زیلا سرور دانلود کردم روی سرور لینوکسی پسوندش tar.bz2 هست ولی هرچی روش کلیک میکنم ک باز بشه اجرا نمیشه
بروز باشید

از طریق FTP آپلود کنید ، اگر نمیخواید از فایلزیلا استفاده کنید ، میتونید در ویندوز سرور یک FTP Server کانفیگ کنید (از امکانات خود ویندوز سرور هست) .