PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ترفند کثیف بانک ملت

be099
November 1st, 2014, 15:30
مشکلی که برای من پیش اومده اینه که
یک اکانت توی بانک ملت دارم که 3 تا حساب توشه این سه تا حساب به یک کارت وصلن ! یعنی توی عابر بانک که میزنی موقع برداشت میتونی از همه حسابا برداشت کنی
توی سایت گفته که میتونی انتقال کارت به کارت بکنی
اما برای هر حساب به صورت جداگانه امکان کارت به کارت نیست !
خوب مشکلی نیست ! یک قسمت داره واسه انتقال شتابی ..
وقتی میری توی اون قسمت خودش اتوماتیک یکی از حسابارو انتخاب میکنه ! اما کدوم حساب ؟ حسابی که "کمترین پولو توش داری"
باشه اینم مشکلی نیست ...
میریم واسه خرید اینترنتی ...
اینجام باز حسابی که کمترین پولو توش داری به صورت پیشفرض انتخاب میشه و "موجودی کافی نیست" ...
(:|

mhiizadi
November 1st, 2014, 15:33
یک اکانت توی بانک ملت دارم که 3 تا حساب توشه این سه تا حساب به یک کارت وصلن ! یعنی توی عابر بانک که میزنی موقع برداشت میتونی از همه حسابا برداشت کنی
وقتی میری توی اون قسمت خودش اتوماتیک یکی از حسابارو انتخاب میکنه ! اما کدوم حساب ؟ حسابی که "کمترین پولو توش داری"
باشه اینم مشکلی نیست ...
اینجام باز حسابی که کمترین پولو توش داری به صورت پیشفرض انتخاب میشه و "موجودی کافی نیست" ...

کاره درست رو بانک ملت میکنه و بعید میدونم کارتی که کمترین موجودی رو داشته باشه انتخاب کنه.
بله مفهومی به اسم " حساب اصلی متصل به کارت " استفاده میشه .
شما باید برید بانک و بپرسید این موضوع رو و پیش خودتون این فکر رو نکنید که بانک چنین کاری میکنه ؛ به شخصه سه حساب وصل هست به اینترنت بانکم ؛ اما یکی حساب اصلی متصل به کارت هست .
در خودپرداز هم هر سه حساب نمایش داده میشه و حساب اصلی هم داره...
باید بررسی کنند توی بانک براتون.

be099
November 1st, 2014, 15:42
کاره درست رو بانک ملت میکنه و بعید میدونم کارتی که کمترین موجودی رو داشته باشه انتخاب کنه.
بله مفهومی به اسم " حساب اصلی متصل به کارت " استفاده میشه .
شما باید برید بانک و بپرسید این موضوع رو و پیش خودتون این فکر رو نکنید که بانک چنین کاری میکنه ؛ به شخصه سه حساب وصل هست به اینترنت بانکم ؛ اما یکی حساب اصلی متصل به کارت هست .
در خودپرداز هم هر سه حساب نمایش داده میشه و حساب اصلی هم داره...
باید بررسی کنند توی بانک براتون.

حساب اصلی متصل به کارت کجا نوشته ؟
من سه بار از این حساب به اون حساب متنقل کردم و هر دفعه برای انتقال شتابی حسابی که کمترین موجودیو داشت انتخاب کرد (یعنی عوض میشد !!!!) !
این دومین باریه که همچین بلایی سرم میاد و الاف میشم
چند وقت پیش هم برای یک تراکنش نا موفق باهاشون تماس گرفتم و وقتی تاریخ و مبلغ تراکنشو میگفتم میگفتن همچین چیزی وجود نداره و سریع قطع میکردن ، خیلی پیگیر شدم آخر سر بانک مبدا (بانکی که از کارتش خرید اینترنتی کردم) صراحتا تلفنی بهم گفت "بانک ملت دروغ میگه و میخواد کار مارو انجام نده"

sht-design
November 1st, 2014, 15:49
باشه اینم مشکلی نیست ...

من هم توی بانکداری اینترنتی ملت که استفاده میکنم 3 حساب موجوده : 2 عدد رو کارت دارم و یک عدد حساب بدون کارت
من با موبایل تست کردم و دو حسابی که ازش کارت داشتم جواب میداده موضوع کارت به کارت
از طریق بانکداری اینترنتی هر کارتی رو که بخواهید میتونین انتخاب کنید و انتقال وجه رو انجام بدید
اگر منظورتون فقط از دستگاه خودپرداز هست باید برید بانک و بگید میخوام حساب پیش فرض رو تغییر بدم
وگرنه من توی سایت بانکداری اینترنتی همچین مشکلی رو ندیدم!

- - - Updated - - -

من سه بار از این حساب به اون حساب متنقل کردم و هر دفعه برای انتقال شتابی حسابی که کمترین موجودیو داشت انتخاب کرد (یعنی عوض میشد !!!!) !
چند وقت پیش هم برای یک تراکنش نا موفق باهاشون تماس گرفتم و وقتی تاریخ و مبلغ تراکنشو میگفتم میگفتن همچین چیزی وجود نداره و سریع قطع میکردن ، خیلی پیگیر شدم آخر سر بانک مبدا (بانکی که از کارتش خرید اینترنتی کردم) صراحتا تلفنی بهم گفت "بانک ملت دروغ میگه و میخواد کار مارو انجام نده"
اگر تراکنشی داشتید و نا موفق بوده باید برگرده به حسابتون البته برای درگاه های اینترنتی بحث ستل و وریفای بوجود میاد که وظیفه سایت فروشنده هست که انجامش بده
اگر هم از کارتخوان یا جای دیگه بوده به راحتی میتونین از سایت www.behpardakht.com از گزینه سمت چپ سایتشون به نام گفتگوی زنده شماره کارتتون بدید تا چک کنند براتون و همونجا وضعیتش رو میگن بهتون!

Jahan Pay Co
November 1st, 2014, 15:49
جناب حساب اصلی کارت حسابی است که ملت کارت برای اون صادر شده است و مسلما به صورت پیش فرض ( در قضیه شما ) هم همون حسابی خواهد بود که موجودی کمتری دارد و در تمامی معاملات شما نیز به صورت پیش فرض نمایش داده می شود برای اینکه براتون روشن تر بشه همین حسابی که الان پیش فرض میاد یکم توش پول بریزین تا بیشترین مبلغ را داشته باشه بعد چک کنید :)
عنوان تاپیک نیز از نظر بنده درس نیست چون شما بدون اطلاع دارید یک بانک را متهم می کنید .

be099
November 1st, 2014, 15:57
2354523546

- - - Updated - - -

جناب حساب اصلی کارت حسابی است که ملت کارت برای اون صادر شده است و مسلما به صورت پیش فرض ( در قضیه شما ) هم همون حسابی خواهد بود که موجودی کمتری دارد و در تمامی معاملات شما نیز به صورت پیش فرض نمایش داده می شود برای اینکه براتون روشن تر بشه همین حسابی که الان پیش فرض میاد یکم توش پول بریزین تا بیشترین مبلغ را داشته باشه بعد چک کنید :)
عنوان تاپیک نیز از نظر بنده درس نیست چون شما بدون اطلاع دارید یک بانک را متهم می کنید .

3 بار این کارو انجام دادم و هر دفعه حساب عوض میشد ...

Jahan Pay Co
November 1st, 2014, 16:04
میشه در مورد اسکرین شات های ارسالی توضیح بدید منظورتون را متوجه نشدم

sht-design
November 1st, 2014, 16:18
http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f118/23545-%D8%AA%D8%B1%D9%81%D9%86%D8%AF-%DA%A9%D8%AB%DB%8C%D9%81-%D8%A8%D8%A7%D9%86%DA%A9-%D9%85%D9%84%D8%AA-aa-pnghttp://www.webhostingtalk.ir/attachments/f118/23546-%D8%AA%D8%B1%D9%81%D9%86%D8%AF-%DA%A9%D8%AB%DB%8C%D9%81-%D8%A8%D8%A7%D9%86%DA%A9-%D9%85%D9%84%D8%AA-b-png

- - - Updated - - -

این عکس که فرستادید جریانش چیه ؟!

- - - Updated - - -

اگر منظورتون اینه که یک حسابتون حواله به کارت نداره شاید براش فعال نکردید
البته من حساب جام ندارم و قرض الحسنه الکترونیک هست و ممکنه بخاطر این که براش کارت صادر نشده اینجور باشه

Jahan Pay Co
November 1st, 2014, 16:21
برای کارت به کارت از ملت به سایر بانک ها فقط از حسابی میتونید که کارت دقیقا براش صادر شده است لذا سایر حسابهای متصل فقط برای برداشت وجه یا انتقال داخلی ملت به ملت است.

majid1f
November 1st, 2014, 16:44
همان قسمتی که می زنه برات موجودی کافی نیست ، بالا یک تب داره می زنی راحت حسابی که قراره از ان کم بشه را انتخاب می کنی . من هم حساب ملت دارم. یکی جام یکی قرض الحسنه، هر موقع بخوام از هر حساب کم می کنم.
(ولی کلا همیشه شاکی هستین ها، یک بار تاپیکاتون را ببیند)

f.saadat
November 1st, 2014, 16:49

عزیز دلم اولا کدوم بانکی بهت گفته بانک ملت دروغ میگه؟ بگو ببینم . چون اصلا حق استفاده از همچین جمله هایی نسبت به سایر بانک ها اصلا ندارن!
2. الان تست کردم و کاملا اوکی بود :| اول با بانک صحبت کنید بعد تهمت بزنین :|
تنها بانکی که بنده به شخصه تو بانک های ایرانی قبول دارم بانک ملت هست!!
موفق باشید

be099
November 1st, 2014, 16:57
عزیز دلم اولا کدوم بانکی بهت گفته بانک ملت دروغ میگه؟ بگو ببینم . چون اصلا حق استفاده از همچین جمله هایی نسبت به سایر بانک ها اصلا ندارن!
2. الان تست کردم و کاملا اوکی بود :| اول با بانک صحبت کنید بعد تهمت بزنین :|
تنها بانکی که بنده به شخصه تو بانک های ایرانی قبول دارم بانک ملت هست!!
موفق باشید

بانک مهر

- - - Updated - - -

دوستان
20 بار از این حساب به اون حساب کردم الان بلخره شد !
مشکل اینجا بود
وقتی میرفتم واسه کارت به کارت حسابیو انتخاب میکرد که کمترین موجودیو داشت
بنده دروغ نمیگم و نفعی هم نمیبرم از دروغ گفتن
خودم و دوستم واقعا تعجب کرده بودیم !
یعنی هرچی هم حساب به حساب میکردیم موقع کارت به کارت حساب عوض میشد !!!
ولی الان خوشبختانه مشکل حل شد

f.saadat
November 1st, 2014, 17:31
بانک مهر

- - - Updated - - -

دوستان
20 بار از این حساب به اون حساب کردم الان بلخره شد !
مشکل اینجا بود
وقتی میرفتم واسه کارت به کارت حسابیو انتخاب میکرد که کمترین موجودیو داشت
بنده دروغ نمیگم و نفعی هم نمیبرم از دروغ گفتن
خودم و دوستم واقعا تعجب کرده بودیم !
یعنی هرچی هم حساب به حساب میکردیم موقع کارت به کارت حساب عوض میشد !!!
ولی الان خوشبختانه مشکل حل شد

به سلامتی که حل شد .

شما به همون بانک مهر که هیچ کس تاییدش نمیکنه اتکا کن حتما موفق میشی خخخ . موفق باشید

kool
November 1st, 2014, 18:33
بهتره این تاپیک حذف یا عنوانش ویرایش شود!
دوست عزیز شما اول خوب تست کن بعد تاپیک اینچنینی در مورد یک بانک با اعتبار بزن.
بانک ملت هیچ مشکلی در این مورد نداره. یا روش استفاده رو بلد نبودید و یا این امکان رو فعال نکردید.
در مورد تراکنش هم بانک ملت دروغ نمیگه ... چند حالت تراکنش موفق و ناموفق داریم که ممکنه باید داشته باشه که بانک مبدا رفع کنه و یا بانک مقصد یا همان درگاه.

mhiizadi
November 1st, 2014, 18:53
http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f118/23545-%D8%AA%D8%B1%D9%81%D9%86%D8%AF-%DA%A9%D8%AB%DB%8C%D9%81-%D8%A8%D8%A7%D9%86%DA%A9-%D9%85%D9%84%D8%AA-aa-pnghttp://www.webhostingtalk.ir/attachments/f118/23546-%D8%AA%D8%B1%D9%81%D9%86%D8%AF-%DA%A9%D8%AB%DB%8C%D9%81-%D8%A8%D8%A7%D9%86%DA%A9-%D9%85%D9%84%D8%AA-b-png

- - - Updated - - -

شما صد بار این کار رو انجام داده باشید هم مهم نیست .
یک بار به شعبه مراجعه کنید تا بررسی کنند .

yossef
November 2nd, 2014, 11:19
امکان انتخاب حساب پیش فرض نیست؟