PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل امنیتی سرور

ardalan5090
November 1st, 2014, 10:55
سلام دوستان
من یک سرور دارم که سایتهایی که دارم روش فعالن ، جدیدا گویا سرور بامشکل امنیتی مواجه شده و بد افزارهایی روی سیستم نصب شده ، خواستم ببینم چه کارهایی باید انجام بدم ؟
یا راهنمایی کنین یا از دوستان کسی بتونه زحمتشو بکشه ممنون میشم و از خجالتش هم در میام .

سرور لینوکس هست و Kloxo به عنوان میزبان هاستها نصبه .

موفق باشید

RoobinaServer
November 1st, 2014, 11:24
سلام دوستان
من یک سرور دارم که سایتهایی که دارم روش فعالن ، جدیدا گویا سرور بامشکل امنیتی مواجه شده و بد افزارهایی روی سیستم نصب شده ، خواستم ببینم چه کارهایی باید انجام بدم ؟
یا راهنمایی کنین یا از دوستان کسی بتونه زحمتشو بکشه ممنون میشم و از خجالتش هم در میام .

سرور لینوکس هست و Kloxo به عنوان میزبان هاستها نصبه .

موفق باشید

با سلام

اولین قدم گرفتن بکاب از اکانت ها و نصب مجدد سیستم عامل جدید
دومین قدم استفاده از پنل های تجاری هست نه رایگان مثل کالکسو
سومین قدم دادن سرور به یک کانفیگر جهت کانفیگ صحیح سرور میباشد.

با تشکر

nginxweb
November 1st, 2014, 11:34
درود

دوست گرامی ابتدا باید حتما یک کانفیگ امنیتی مناسب روی سرور انجام دهید سپس سایت ها را اسکن کنید و شل ها و فایلهای خطرناک شناسایی و حدف گردد

سپس بکاپ ها را برگردونید که باز مشکل امنیتی نداشته باشید

RoobinaServer
November 1st, 2014, 11:39
موقعی که سرور کانفیگ امنیتی انجام شده باشد وقتی بکاب ها بخواهد رستور شود تماما در داخل خود سرور اسکن میشود !!!!!! :39:

ardalan5090
November 1st, 2014, 11:52
از دوستان کسی فرصت داره این کارو واسه من انجام بده ؟ پیغام خصوصی بدین ممنون میشم .

سوال بعد آیا تامین کننده سرور هیچ تعهدی نسبت به انجام امنیت سرور و اقدامات پیشگیرانه نداره ؟

موفق باشید

nginxweb
November 1st, 2014, 11:55
از دوستان کسی فرصت داره این کارو واسه من انجام بده ؟ پیغام خصوصی بدین ممنون میشم .

سوال بعد آیا تامین کننده سرور هیچ تعهدی نسبت به انجام امنیت سرور و اقدامات پیشگیرانه نداره ؟

موفق باشید

درود

اگر سرور بصورت مدیریت شده تهیه کرده اید مسلما ارائه دهنده سرویس مدیریت شده مسئولیت تمامی کانفیگ و موارد انجام شده روی سرور شما را بر عهده خواهد داشت اما اگر سرور بصورت خام و مدیریت نشده تهیه کردید مسئولیتی بر عهده انها نیست. در مورد کانفیگ حرفهای امنیتی نیز در خدمت هستیم مایل بودید در سایت ما با بخش فنی تماس بگیرید و درخواستتونو ارسال نمایید

ardalan5090
November 1st, 2014, 12:07
من این سرورو که 6 ماه پیش تهیه کردم هم برای کارهای دامنه ها بود هم برای اجراشدن یک نرم افزار کم حجم که به عنوان سرور یک شبیه ساز فعالیت کنه ، مورد دوم منتفی شد و الان این سرور برای من فقط حکم میزبانی چند دامنه رو داره .

الان اگر بخوام از سرورهای مجازی استفاده کنم به نظر شما بهتر نیست ؟ که دغدغه امنیت و ... هم نداشته باشم ؟ من پنلی می خوام که 10 دامنه رو بتونه میزبانی کنه و 20 گیگ هم فضا در اختیار بزاره .

ahsanjan
November 2nd, 2014, 00:05
سلام من به شما کاربر secure_host (http://www.webhostingtalk.ir/member/165/) را پیشنهاد می کنم ایشون در کانفیگ سرور فوق العاده اند به جرات میتوانم بگویم به خوبی ایشون تو این 7 سال شخصی را ندیدم سرور را کانفیگ کند و 3 سال حدودا زحمت سرور ما را میکشند از زمانی که سرور را کانفیگ کردن حتی 1 حمله dos هم نداشتیم و از بابت امنیت خیالمون راحت

faracms
November 2nd, 2014, 11:57
با سلام
من هم برای کانفیگ ، بررسی امنیتی و پشتیبانی سرور کاربر secure_host (http://www.webhostingtalk.ir/member/165/)
رو پیشنهاد می دهم/
بر اساس تجربه همکاری شش ساله ای که در رابطه با ( پشتیبانی انواع سرور ها، مشکلات از طرف سرور و مسائل پیرامون)باایشون داشتیم مشکلات به حداقل ممکن رسیده و نگرانی از طرف سرور و مسائل اون نداریم/

Mr.Te0
November 2nd, 2014, 22:19
من این سرورو که 6 ماه پیش تهیه کردم هم برای کارهای دامنه ها بود هم برای اجراشدن یک نرم افزار کم حجم که به عنوان سرور یک شبیه ساز فعالیت کنه ، مورد دوم منتفی شد و الان این سرور برای من فقط حکم میزبانی چند دامنه رو داره .

الان اگر بخوام از سرورهای مجازی استفاده کنم به نظر شما بهتر نیست ؟ که دغدغه امنیت و ... هم نداشته باشم ؟ من پنلی می خوام که 10 دامنه رو بتونه میزبانی کنه و 20 گیگ هم فضا در اختیار بزاره .

تهیه سرور اولین گام برای اطمینان خاطر شماست.
موارد مهتری همچون کانفیگ مناسب سرور و همینطور مانیتور مداوم نیز نیاز سرور هستند.