PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست ریسلر uk2

Mohsen
July 13th, 2010, 00:56
من تقریبا یک سالی میشه که از یکی از دوستان ریسلر uk2 گرفتم. متاسفانه ماه گذشته دچار مشکل شده و معلوم نیست چرا همه چی مشکل داره! الان چنانچه کسی هست که از uk2 ریسلر بده و به نوعی تضمین بده که مثل این دوست عزیز ثبت یه دامنه چند هفته بنده رو درگیر نکنه! یا مثلا پولی که واریز میکنم به کره مریخ نره و باش بتونم به صورت لحظه‌ای دامنه ثبت کنم! و همین طور تیکتهای مشکلات پشت گوش نیفته، قیمت‌ها و سایر شرایط رو خوشحال میشم تو تاپیک بنویسه.

Rezash
July 13th, 2010, 01:48
به نوعی تضمین بده که مثل این دوست عزیز ثبت یه دامنه چند هفته بنده رو درگیر نکنه!
اگه ممشكل دوستتون بوده كه هيچي ولي براي من چند بار در uk2 و يك بار directi چنين مشكلاتي پيش اومده...پول دامنه پرداخت شده...حساب ريسلر اصلي شارژ بوده ولي دومين تا 1 هفته هم ثبت نشده!تيكت زدم به directi بعد سه روز كه دومين ثبت شده اومده ميگه دومين شما به درستي ثبت شده است!
اگه اين مورد رو ميگيد بعيد مي دونم كسي واقعا بتونه بهتون تضمين بده چون دست خودشم نيست ولي اگه دلايلي مثل شارژ نبودن و ... از طرف ريسلر اصلي هست يك بحث جداست .

1Mizban
July 13th, 2010, 09:09
سلام
ماهانه حدودا چند تا ثبت میکنید ؟
پ. خ رو چک کنید .

Mohsen
July 13th, 2010, 15:40
اگه ممشكل دوستتون بوده كه هيچي ولي براي من چند بار در uk2 و يك بار directi چنين مشكلاتي پيش اومده...پول دامنه پرداخت شده...حساب ريسلر اصلي شارژ بوده ولي دومين تا 1 هفته هم ثبت نشده!تيكت زدم به directi بعد سه روز كه دومين ثبت شده اومده ميگه دومين شما به درستي ثبت شده است!
اگه اين مورد رو ميگيد بعيد مي دونم كسي واقعا بتونه بهتون تضمين بده چون دست خودشم نيست ولي اگه دلايلي مثل شارژ نبودن و ... از طرف ريسلر اصلي هست يك بحث جداست .

والا بحث اصلی این هست که به منم نمیگند مشکل چیه! ظاهرا خودشون با وب سرویس می‌تونند کار کنند ولی من با پنل نمی‌تونم! بعد هم بحث پشتیبانی ضعیف هست آخه نمیشه که دو هفته بعد جواب بدن که داریم پیگیری می‌کنیم!!

bijans
July 13th, 2010, 15:45
قیمت ها از 8700. نگران پشتیبانی هم نباشید. برای دریافت لیست قیمت ها پخ بزنید.

saeidj
July 13th, 2010, 16:17
قیمت ها از 8700. نگران پشتیبانی هم نباشید. برای دریافت لیست قیمت ها پخ بزنید.

من باشون كار كردم مشكلي نداشتند

NovinSite.ir
July 13th, 2010, 17:57
با سلام
در خدمتيم
در دامنه 8600 تومان

---------- Post added at 05:57 PM ---------- Previous post was at 05:56 PM ----------

با سلام
در خدمتيم
در دامنه 8600 تومان