PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرعت پایین لپتاپ با وجود سخت افزار قدرتمند

vahidxiii
October 30th, 2014, 18:31
سلام دوستان بنده یک لپتاپ دارم
رم 8
سی پی یو i5-4200m
گرافیک 740m
اما با این وجود سرعتش چندان خوب نیست
مثلا لود کنی صفحه دسکتاپو کاملا معلوم میشه
ینی تمام ایکونها میپرن بعدش میان
درضمن انتی ویروسمم بروزه و ویروس نداره
همه چی هم ردیفه
روش ویندوز 8.1 اصلی نصب کردم
اما بازم همینطوره

cybamin
October 30th, 2014, 19:11
شاید هاردتون مشکلی داره. با HD Tune تست کنید ببینید وضعیتش چجوریه.

HPxf
October 30th, 2014, 19:18
از msconfig تمام فایل غیر نیاز رو ببندید ببینید سرعت چگونه می شود؟

nima-s
October 30th, 2014, 19:24
سلام از هارد ssd و ide همزمان استفاده میکنید؟

cybamin
October 30th, 2014, 19:26

وقتی ویندوز مجدد نصب کردن و فرقی نکرده، دیگه msconfig دردی دوا نمیکنه.

jahromweb
October 30th, 2014, 19:29
سلام به احتمال 99 درصد هارد هست
الان من یک لپتاپ سری n ایسوس دارم با سی پی یو I7 با 8 گیگ رم و 2 گیگ گرافیک
ولی سرعت راضی نیستم همش هم به خاطر هارد هست
به همین علت قصد خرید جدید دارم
دقت کنید که از هارد های با سرعت بالا 7200 ساتا و یا هارد ssd و sshd استفاده کنید
البته میتونید هارد رو عوض کنید

میزبانی کهکشان
October 30th, 2014, 20:23
همانطور که دوستان گفتند 99.9999 درصد از هارد است.

iroooni.com
October 30th, 2014, 21:21
یه ویندوز 7 32 بیتی نصب کن بیبین فرقی میکنه

sht-design
October 30th, 2014, 21:50
اگر بتونید یه هارد ssd بشه براش بگیرید و تست کنید فکر کنم بهتر باشه
اگر میخواهید ویندوز نصب کنید 8 ، 64 بیت نصب کنید یا 7، 64 بیت
بتونین یه هارد 50 گیگ بگیرید برای درایو ویندوزش و از اون فقط واسه ویندوز استفاده کنید خیلی بهتره

jahromweb
October 30th, 2014, 21:54
البته همه ی لپتاپ ها امکان اضافه کردن هارد ندارن

HPxf
October 30th, 2014, 21:58
وقتی ویندوز نصب میکنی برنامه هایی که نصب می شود هم در رجیستری و هم system 32 تغییرات انجام میدهد

sht-design
October 30th, 2014, 22:00
اگر مدل لپ تاپ مشخص بشه راحت تر میشه گفت
شاید مشکل سخت افزاری داره
شاید مشکل نرم افزاری ( البته میگن با تعویض ویندوز بهتر نشده ، البته من ویندوز 8.1 رو قبول ندارم !!)

shahinmq
October 31st, 2014, 02:19
منم رم 8 گیگ و Cpu intel i5-2410m 2.30GHz (سیستم عامل هم ویندوز 8.1 64بیتی) اما مشکل سرعت دارم ، طبق بررسی هایی که انجام دادم در نهایت مجبور به تعویض هارد شدم ، الان خیلی بهتر شده.

مدل لپ تاپ هم Hp Pavilion dv6 6050se

میزبانی کهکشان
October 31st, 2014, 09:46

سلام.
جهت اطلاع.
ویدئو رو اجرا کنید.

http://yourls.ir/WiZVZ

(http://yourls.ir/WiZVZ)ضمنا قطعه فوق برای اکثر لپ تاپ ها موجود است.

http://yourls.ir/tV1xb

vahidxiii
October 31st, 2014, 11:40
واو ممنون دوستان بابت پاسخ گوییتون . خیلی حال کردم

فایده نداره داداش این کار.چون بنده ویندوز عوض کردم حل نشد

سلام از هارد ssd و ide همزمان استفاده میکنید؟
نه داداش از این هاردها استفاده نمیکنم.5400rpm هستش

سلام به احتمال 99 درصد هارد هست
الان من یک لپتاپ سری n ایسوس دارم با سی پی یو I7 با 8 گیگ رم و 2 گیگ گرافیک
ولی سرعت راضی نیستم همش هم به خاطر هارد هست
به همین علت قصد خرید جدید دارم
دقت کنید که از هارد های با سرعت بالا 7200 ساتا و یا هارد ssd و sshd استفاده کنید
البته میتونید هارد رو عوض کنید

خب داداش هر لپتاپیو شما نگاه کنید همین مدل هارد رو دارن
مگه سه تومن قیمتش باشه
میشه لپتاپ هایی ک سرعت هاردشون بالاتره رو بدین چند مدل از لنوو یا ایسوس

همانطور که دوستان گفتند 99.9999 درصد از هارد است.
داداش من نمیدونستم اینقدر سرعت هارد مهمه
همیشه میگن سی پی یو برای سرعت هستش!

اگر بتونید یه هارد ssd بشه براش بگیرید و تست کنید فکر کنم بهتر باشه
اگر میخواهید ویندوز نصب کنید 8 ، 64 بیت نصب کنید یا 7، 64 بیت
بتونین یه هارد 50 گیگ بگیرید برای درایو ویندوزش و از اون فقط واسه ویندوز استفاده کنید خیلی بهتره
ببخشید هارد اس اس دی 50 گیگ قیمتش چقدر در میاد؟
ینی بصورت اکسترنال هستش؟اونوقت چجوری برای درایو ویندوز ینی سی بزارمش؟
وقتی ویندوز عوض میکنم و اون وصل باشه شناخته میشه ک ویندوز توی اون نصب بشه؟

لپتاپ بنده Lenovo هستش

- - - Updated - - -

اگر مدل لپ تاپ مشخص بشه راحت تر میشه گفت
شاید مشکل سخت افزاری داره
شاید مشکل نرم افزاری ( البته میگن با تعویض ویندوز بهتر نشده ، البته من ویندوز 8.1 رو قبول ندارم !!)
لنوو زد 510

منم رم 8 گیگ و Cpu intel i5-2410m 2.30GHz (سیستم عامل هم ویندوز 8.1 64بیتی) اما مشکل سرعت دارم ، طبق بررسی هایی که انجام دادم در نهایت مجبور به تعویض هارد شدم ، الان خیلی بهتر شده.

مدل لپ تاپ هم Hp Pavilion dv6 6050se

خیلی ینی چقدر فرق کرده؟
خب لپتاپ باید باز بشه این از قیمتش کم نمیکنه؟مثه گوشیه دیگه
در ضمن من با یک اسکترک کردن فایل رار دیسک رو میزنه 100%

میزبانی کهکشان
October 31st, 2014, 21:50
یکی از ملاک افزایش سرعت ، همین هارد است.

شما با همین هاردتون یک فول بک اپ بگیرید.
در صورت توان یک ssd بگیرید. و یک فول بک اپ نیز با هارد فوق بگیرید.
حتما متوجه سرعت میشوید.

ضمنا شما اگر قصد خرید ssd دارید بهتره با توجه به چیپ مادربورد اقدام به خرید ssd کنید که از نهایت سرعت هارد بهره مند شوید. و همچنین به حرف برخی از دوستانی که در زمینه فروش قطعات کامپیوتر فعال هستند زیاد توجه نکنید (جسارت نشود به کسی)
چون برخی از دوستان می گویند چون مادربورد ساتا 3 - 6گیگ هست تمام هارد ساتا 3 رو ساپورت می کنه. در حالی که برخی از مادر بورد های ساتا 3 قادر به استفاده از نهایت سرعت هارد ssd نیستند.مثلا روی جعبه هارد زده سرعت خواندن و نوشتن 500 مگ بر ثانیه در حالی که روی یک سیستم با نرم افزار تست سرعت ssd سرعت خواندن 150 مگ بر ثانیه و سرعت نوشتن هارد 80 مگ بر ثانیه است.

iran-developers
October 31st, 2014, 22:11
درود
خوب از همون اول می گفتید z510 لنوو مشکل هاردی داره و مشکل از نوع ارتباطش هست که اکثرا توی ایران دستکاری می شوند..
این مشکلیه که همه دارند تنها شما نیستید یا هارد اس اس دی با نگه دارندش بزارید رو لپتابتون با تشکر.

nima-s
November 1st, 2014, 11:40
ببین عزیز اینطور نیست که چون cpu و رم قدرتمندی داری حتما سرعت بالایی هم باید داشته باشی.من بشخصه این مورد رو تجربه کردم. سرعت اجرای نرم افزارها و سیستم عامل یک کامپیوتر به سرعت هارد بستگی داره ، سرعت پردازش داده ها هنگام فراخوانی یک فایل یا یک نرم افزار هست که در اون cpu و رم تاثیر دارن.شما اگر از سرعت راضی نیستی باید ssd بگیری.چون هاردهای ssd کلا در یک رده قیمت گرونی هستند ، یک 64 گیگابایتش رو بگیری برای نصب یک ویندوز هم کافیه تا سرعت کامپیوترت بالا بره
تذکر خیلی جدی: اگر ssd گرفتین ، تو درایوی که روی ssd سوار شده ، هیچ فایلی (حتی 1 عکس ) هم اضافه نکنین و فقط بگذارین ویندوز و فایلهای سیستمی روش سوار باشه
برای نصب نرم افزارها و نگهداری فایلها از یک درایو دیگه استفاده کنین.اگر نرم افزار ها یا حالا هر چیزی رو روی ssd بریزین این احتمال وجود داره که در زمانی کوتاه ویندوزتون بپره و دیگه به هیچ طریقی هم بالا نیاد.چون سرعت خوانش ssd خیلی بالاتر از هاردهای دیگست و این اختلاف سرعت باعث اختلال در کار سیستم میشه و باعث میشه ارور های غیر منطقی ببینید بطوری که انگار سیستم در حد قدرت خودش ظاهر نمیشه.اگر این نکته رو رعایت کنید ، مطمئنا هیچ وقت طعم ssd رو از خاطر نمی برید! ssd یعنی لذت از رایانه نه cpu و رم بالا(هر چند این ها هم در جایگاه خودشون موثر هستند اما ssd اثر ملموستری داره.بخصوص بر روی سرعت اجرای ویندوز و نرم افزارها)
اینها فقط تجربیات شخصیم بود و برای من اتفاق افتاد شاید برای شما موثر نباشه.من نمیتونم در این زمینه توصیه موکد بکنم و مسئولیتی قبول کنم.صرفا انتقال تجربه کردم.تصمیم با شماست بدرود

vahidxiii
November 1st, 2014, 12:59
یکی از ملاک افزایش سرعت ، همین هارد است.

شما با همین هاردتون یک فول بک اپ بگیرید.
در صورت توان یک ssd بگیرید. و یک فول بک اپ نیز با هارد فوق بگیرید.
حتما متوجه سرعت میشوید.

ضمنا شما اگر قصد خرید ssd دارید بهتره با توجه به چیپ مادربورد اقدام به خرید ssd کنید که از نهایت سرعت هارد بهره مند شوید. و همچنین به حرف برخی از دوستانی که در زمینه فروش قطعات کامپیوتر فعال هستند زیاد توجه نکنید (جسارت نشود به کسی)
چون برخی از دوستان می گویند چون مادربورد ساتا 3 - 6گیگ هست تمام هارد ساتا 3 رو ساپورت می کنه. در حالی که برخی از مادر بورد های ساتا 3 قادر به استفاده از نهایت سرعت هارد ssd نیستند.مثلا روی جعبه هارد زده سرعت خواندن و نوشتن 500 مگ بر ثانیه در حالی که روی یک سیستم با نرم افزار تست سرعت ssd سرعت خواندن 150 مگ بر ثانیه و سرعت نوشتن هارد 80 مگ بر ثانیه است.

خب داداش لپتاپ بنده گفتم زد 510 هستش شما بگین چه مدل بخرم
و قیمتش چقدر میشه

- - - Updated - - -

درود
خوب از همون اول می گفتید z510 لنوو مشکل هاردی داره و مشکل از نوع ارتباطش هست که اکثرا توی ایران دستکاری می شوند..
این مشکلیه که همه دارند تنها شما نیستید یا هارد اس اس دی با نگه دارندش بزارید رو لپتابتون با تشکر.

وقتی لپتاپ روشن میکنم از هاردش صدا میاد خرت خرت میکنه
هارد اس اس دی با نگه دارندش چقدر میشه؟
ینی علاوه بر هارد 1 ترابایتم یک هارد 32 گیگ اس اس دی روش بزارم حله؟
درضمن ینی لپتاپ ایسوس هم ک 5400دور هست هاردش این مشکلاتو نداره؟

- - - Updated - - -

ببین عزیز اینطور نیست که چون cpu و رم قدرتمندی داری حتما سرعت بالایی هم باید داشته باشی.من بشخصه این مورد رو تجربه کردم. سرعت اجرای نرم افزارها و سیستم عامل یک کامپیوتر به سرعت هارد بستگی داره ، سرعت پردازش داده ها هنگام فراخوانی یک فایل یا یک نرم افزار هست که در اون cpu و رم تاثیر دارن.شما اگر از سرعت راضی نیستی باید ssd بگیری.چون هاردهای ssd کلا در یک رده قیمت گرونی هستند ، یک 64 گیگابایتش رو بگیری برای نصب یک ویندوز هم کافیه تا سرعت کامپیوترت بالا بره
تذکر خیلی جدی: اگر ssd گرفتین ، تو درایوی که روی ssd سوار شده ، هیچ فایلی (حتی 1 عکس ) هم اضافه نکنین و فقط بگذارین ویندوز و فایلهای سیستمی روش سوار باشه
برای نصب نرم افزارها و نگهداری فایلها از یک درایو دیگه استفاده کنین.اگر نرم افزار ها یا حالا هر چیزی رو روی ssd بریزین این احتمال وجود داره که در زمانی کوتاه ویندوزتون بپره و دیگه به هیچ طریقی هم بالا نیاد.چون سرعت خوانش ssd خیلی بالاتر از هاردهای دیگست و این اختلاف سرعت باعث اختلال در کار سیستم میشه و باعث میشه ارور های غیر منطقی ببینید بطوری که انگار سیستم در حد قدرت خودش ظاهر نمیشه.اگر این نکته رو رعایت کنید ، مطمئنا هیچ وقت طعم ssd رو از خاطر نمی برید! ssd یعنی لذت از رایانه نه cpu و رم بالا(هر چند این ها هم در جایگاه خودشون موثر هستند اما ssd اثر ملموستری داره.بخصوص بر روی سرعت اجرای ویندوز و نرم افزارها)
اینها فقط تجربیات شخصیم بود و برای من اتفاق افتاد شاید برای شما موثر نباشه.من نمیتونم در این زمینه توصیه موکد بکنم و مسئولیتی قبول کنم.صرفا انتقال تجربه کردم.تصمیم با شماست بدرود

فعلا میخام روش ویندوز 7 نصب کنم شاید بهتر بشه
ممنون بابت توضیحات کاملت از همتون تشکر میکنم
اره داداش اون لذترو اصلا نمیبرم من خودم میرم دانشگاه وقتی کامیپیوتره اونا ک سی پی یو i3 و رم 4 هستش نگاه میکنم روی صفحه دسکتاپ رفرش میکنی
اصلا عین خیالش نیست
اما مال من با رم 8 و سی پیو بالاتر اینقدر کند عمل میکنه ادم میخاد سکته کنه تازه گرافیک من 2 هستش اونا 1 گیگ
ادم زورش میاد :|

kool
November 1st, 2014, 13:20
سلام
به احتمال 99% از هارد باید باشه. مخصوصا اگه سالم هم باشه باز 5400 دور زیاد جالب نیست. پیشنهاد میکنم یه ssd بگیرید یا یه هارد از برندهای خوب و 7200 دور با کش بالا.

میزبانی کهکشان
November 1st, 2014, 13:54
شما بهتره برید از یک متخصص بپرسید.یا در انجمن هایی که بنام کلوپ لپ تاپتون هست بگردید و ببینید کسی ssd روی این لپ تاپ نصب کرده یا خیر.اگر بله مدل رو ازشون بپرسید و بگویید یک تست سرعت برای شما بزارن (اسکرین شات).

جستجو در گروه حافظه SSD (http://yourls.ir/qNL1U)

mh.saneei
November 1st, 2014, 14:08
یه ویندوز 7 32 بیتی نصب کن بیبین فرقی میکنه

رم های 6GB به بالا باید ویندوز 64بیتی نصب کنید تا کامل ساپورت کنند
منم فک میکنم مشکل از ویندوز شماست - اول ببینید خود سازنده ش چه ویندوزی پیشنهاد کرده 7 یا 8.1 ؟!
بعدش برید یه نسخه خوب 64بیتی گیر بیارید نصب کنید و دست به سخت افزارش اصلا نذارید

وبکاست - مرجع هاستینگ ایران (http://webcost.ir)

vahidxiii
November 1st, 2014, 15:31
سلام
به احتمال 99% از هارد باید باشه. مخصوصا اگه سالم هم باشه باز 5400 دور زیاد جالب نیست. پیشنهاد میکنم یه ssd بگیرید یا یه هارد از برندهای خوب و 7200 دور با کش بالا.

اره داداش والا فک کنم مشکل همین باشه
فقط 7200 دور چه مدل بخرم؟
میشه یک سایت بدین قیمتاشو ببینم
در ضمن لپتاپ 7200 دور زیر 3 میلیون هست؟؟

- - - Updated - - -

شما بهتره برید از یک متخصص بپرسید.یا در انجمن هایی که بنام کلوپ لپ تاپتون هست بگردید و ببینید کسی ssd روی این لپ تاپ نصب کرده یا خیر.اگر بله مدل رو ازشون بپرسید و بگویید یک تست سرعت برای شما بزارن (اسکرین شات).

جستجو در گروه حافظه SSD (http://yourls.ir/qNL1U)

ممنون بابت کمکتون
اما یک حافظه 32 هستش 150 تومن!
خوده ویندوز 7 حدود 20 گیگ رو میگیره!
میشه خب یک انجمن خوب معرفی کنین

- - - Updated - - -

رم های 6GB به بالا باید ویندوز 64بیتی نصب کنید تا کامل ساپورت کنند
منم فک میکنم مشکل از ویندوز شماست - اول ببینید خود سازنده ش چه ویندوزی پیشنهاد کرده 7 یا 8.1 ؟!
بعدش برید یه نسخه خوب 64بیتی گیر بیارید نصب کنید و دست به سخت افزارش اصلا نذارید

وبکاست - مرجع هاستینگ ایران (http://webcost.ir)

الان روش 7 نصب کردم بهتر شده
اما بازم همچین چنگی به دل نمیزنه!!!!!!!!!!
مثلا 20% بهتر شده

f.saadat
November 1st, 2014, 16:34
تا جایی که من میدونم از ویندوز احتمالش بیشتره و احتمال هارد نزدیک به 0% هست :|
کسایی که مشکل سرعت دارین ویندوز عوض کنین اگه اوکی نشدین بگین مشکل از هارد هست

yossef
November 2nd, 2014, 11:25
یک قطعه معیوب معمولا این طوری میکنه. با بیش از حد نرم افزار نصب کردید

vahidxiii
November 2nd, 2014, 14:42
تا جایی که من میدونم از ویندوز احتمالش بیشتره و احتمال هارد نزدیک به 0% هست :|
کسایی که مشکل سرعت دارین ویندوز عوض کنین اگه اوکی نشدین بگین مشکل از هارد هست

همه دوستان گفتن از هارده شما چرا مخالفین؟دلیل خاصی دارین
هرچند ویندوز 8.1 واقعا اشغال بود
من ویندوز اورجینال 7 روش نصب کردم سرعت 20-30 درصد بهتر شده!

sht-design
November 2nd, 2014, 15:01
لپ تاپ لنوو z510 داشتید ؟!
یه چیز بگم بهتون من لپ تاپ z510 یه بار تست کردم سی پی یو واسه سرعتش خیلی عالی بود ویندوز 7 نسخه 64 بیتی رو نصب کردم برنامه ای که واسه بقیه لپ تاپ ها مثلا 6-7 دقیقه طول میکشید واسه نصب توی همین لپ تاپ توی 2 دقیقه نصب شد ، از لحاظ سرعت کار کردن عالیه
اما حالا که شما میگین کنده ممکنه از هارد باشه ، هارد شاید بد سکتور فیزیکی و یا نرم افزاری داشته باشه
شاید به خاطر پارتیشن بندی بد باشه
اگر گارانتی داره به نظرم بفرستین به گارانتی خیلی بهتره
اونها چک میکنن و دقیق تر مشکل رو پیدا میکنند

f.saadat
November 2nd, 2014, 15:07
همه دوستان گفتن از هارده شما چرا مخالفین؟دلیل خاصی دارین
هرچند ویندوز 8.1 واقعا اشغال بود
من ویندوز اورجینال 7 روش نصب کردم سرعت 20-30 درصد بهتر شده!

من طبق تجربم گفتم . به احتمال 99.9% از ویندوز هست!

میزبانی کهکشان
November 2nd, 2014, 15:22
دوست عزیز
اگر گارانتی داره به عیچ عنوان باز نکنید و بدید بره گارانتی.
لپ تاپ کلی گارانتی میشه و مثل دسکتاپ نیست هر قطعه گارانتی داشته باشه.

sht-design
November 2nd, 2014, 15:29
دوست عزیز
اگر گارانتی داره به عیچ عنوان باز نکنید و بدید بره گارانتی.
لپ تاپ کلی گارانتی میشه و مثل دسکتاپ نیست هر قطعه گارانتی داشته باشه.

اگر منظورتون با حرف بنده هست باید بگم منظور من هم لپ تاپشون بوده که کامل با کارتون و کارت گارانتیش ارسال کنند
وگرنه اکثر افرادی که لپ تاپ دارن میدونن که برای لپ تاپ یک کارت گارانتی فقط وجود داره!

اگر پشت لپ تاپ هم باز بشه که گارانتی اصلا اونو قبول نمیکنه!!
اگر من منظورمو بد رسوندم عذر خواهی میکنم اگر هم قصدتون شفاف سازی بیشتر بود هم ازتون تشکر میکنم:)

میزبانی کهکشان
November 2nd, 2014, 15:55
اگر منظورتون با حرف بنده هست باید بگم منظور من هم لپ تاپشون بوده که کامل با کارتون و کارت گارانتیش ارسال کنند
وگرنه اکثر افرادی که لپ تاپ دارن میدونن که برای لپ تاپ یک کارت گارانتی فقط وجود داره!

اگر پشت لپ تاپ هم باز بشه که گارانتی اصلا اونو قبول نمیکنه!!
اگر من منظورمو بد رسوندم عذر خواهی میکنم اگر هم قصدتون شفاف سازی بیشتر بود هم ازتون تشکر میکنم:)

بنده با استارتر بودم ، که قصد تغییر سخت افزار هارد را دارند.
خ.م

kool
November 2nd, 2014, 16:59
من طبق تجربم گفتم . به احتمال 99.9% از ویندوز هست!

دوست عزیز ما هم با کامپیوتر و ویندوز بزرگ شدیم و انواع ایراد ها رو دیدیم و الان از روی تجربه میگیم این مشکلی که کاربر اعلام میکنه از طرف هارد احتمالش بیشتره.
حال میتونه هارد ایراد داشته باشه - بد سکتور باشه - پارتیشن بندی و فرمت نامناسب - وجود ویروس خاص - احتمالش از ویندوز خیلی کم هست درحالی که تاز ویندوز هم عوض کردن.

(برای داشتن کامپیوتر روان، تنها ویندوز سالم و تازه نصب شده به هیچ عنوان کافی نیست! یک سیستم خوب باید مادربرد و رم و پردازنده و یک پاور با کیفیت و هارد سالم و مچ داشته باشه. اگه یک قطعه هم درست عمل نکنه یا با بقیه مچ نباشه سیستم بازده قابل قبول حال نسبت به کانفیگ سخت افزاریش نمیتونه ارائه بده.)

@استارتر
در کل بهتره از اطلاعات خود بکاپ تهیه کنید و ارسال کنید برای گارانتی.

mostafaahmadi52
October 1st, 2018, 16:45
سلان دوستان من مشکل جدی تری دارم
لبتاب قدرت مند ولی با سرعت بسار پایین حتی فیلم hd رو با لگ پخش میکنه
مشخصات :
3.6:cor i7- 4720hq
گیگا هرتز
کارت گرافیک :gtx 980m
16 گیگابایت رم
یک ترا حافظه خالی
والا انقدر کند شده که کلافم کرده تو ویندوز 10 2018 موندم چه کنم ممنون میشم کمک کنید

Farzad90
October 1st, 2018, 17:50
سلان دوستان من مشکل جدی تری دارم
لبتاب قدرت مند ولی با سرعت بسار پایین حتی فیلم hd رو با لگ پخش میکنه
مشخصات :
3.6:cor i7- 4720hq
گیگا هرتز
کارت گرافیک :gtx 980m
16 گیگابایت رم
یک ترا حافظه خالی
والا انقدر کند شده که کلافم کرده تو ویندوز 10 2018 موندم چه کنم ممنون میشم کمک کنید

اگر از هارد ssd استفاده می کنید به احتمال زیاد کدی هارد ایراد دارد.