PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تولید cd و تکثیر

Wool
October 30th, 2014, 02:52
سلام دوستان . اگر ما دستگاه های تولید و تکثیر cd و dvd را داشته باشیم . و بدون هیچ مجوزی شروع به تولید پکیج های اندروید و نرم افزار و سی دی ویندوز و ...... ( مثل سی دی های لورد و گردو و ...... ) . این سی دی هارو به بازار و ویدئو کلوپ ها بفروشیم . - ایا وزارت ارشاد بهمون گیر میده ؟ - دردسره خاصی داره ؟ - برامون مشکلی ایجاد میکنه در اینده مثلا بگیرنمون بندازنمون زندان یا ببرمون دادگاه و ....... . تشکر

ULTRAWEB
October 30th, 2014, 03:18
بله مشکل دارد باید مجوز بگیرین

Wool
October 30th, 2014, 08:38
مراحلشو کسی میدونه ؟
سایت رسانه دیجیتال و مشخصاتشو خوندیم ولی یکم گنگ هستیم .
------
درواقه ما مجوز تکثیر نیاز داریم از رسانه دیجیتال .
اگر کسی این مراحلو رفته یه توضیح بده

mibfa
October 30th, 2014, 08:57
سلام

مقداری دردسر داره ولی زیاد هم سخت نیست . ما تو اوایل که تازه این مجوز ها را میدادند گرفتیم

ولی در کل بنظرم بهتر است با ناشر هماهنگ کنید اگر دنبال کار اداری و ... نیستید

cybamin
October 30th, 2014, 10:30
بستگی به تیراژتون داره. اگر میخواهید تیراژ بالا و وسیع کار کنید که نیاز به مجوز و... دارید. ولی اگر هدفتون تعداد کم هست و سراغ فیلم و موزیک و... نمیرید، دنبال مجوز رفتن ارزش نداره.

Wool
October 30th, 2014, 11:30
بستگی به تیراژتون داره. اگر میخواهید تیراژ بالا و وسیع کار کنید که نیاز به مجوز و... دارید. ولی اگر هدفتون تعداد کم هست و سراغ فیلم و موزیک و... نمیرید، دنبال مجوز رفتن ارزش نداره.

راستش میخوایم با دستگامون بزنیم . قیمت دستگامون 10 ملیونه و همه کاره هستش . و تو کاره موزیک و فیلم و ... نیستیم . فقط نرم افزار

- - - Updated - - -

سلام

مقداری دردسر داره ولی زیاد هم سخت نیست . ما تو اوایل که تازه این مجوز ها را میدادند گرفتیم

ولی در کل بنظرم بهتر است با ناشر هماهنگ کنید اگر دنبال کار اداری و ... نیستید

داداش من رفتم امروز وزارت ارشاد شهرمون . خودشون خبری از مجوز تکثیر نداشتن . بهم گفتن برو تهران . منم الان شمال هستم و نمیدونم میصرفه برم اونجا یا ن .
- ما اگر مجوز بگیریم باید بریم پیش یک ناشر برای تکثیر , درسته ؟
- ناشر برای هر سی دی همراه با کاور کردنو لیبل چقدر میگیره حدودا + هولوگرام ؟
- یه دستگاهی داریم که سی دی رو لیبل میکنه و کاور براش درست میکنه و رایت هم میکنه . بعد از مجوز گرفتن میتونیم از این دستگاه استفاده کنیم ؟ یا حتما باید بریم پیش ناشر دیجیتال ؟
- برای گرفتن مجوز چی کار کنم داداش ؟ اگر شرکتی نداشته باشیم و بخوایم حقیقی ثبت کنیم , امکان گرفتن مجوز تکثیر هست یا خیر ؟
- شمایی که این محوزو گرفتید میشه کمی توضیح بدید برای دریافتش .
delta
October 31st, 2014, 04:00
ببینید کلا بدون مجوز جنسی رو مستقیم پخش نکنید میتونید فروش اینترنتی کنید یا حتی به مغازه دارها اینترنتی بفروشید اما مستقیم پخشش نکنید.تجربه ۷ ساله دارم تو پخش.وقتی مستقیم میبرید و عرضه میکنید اماکن دنبالتون میگرده و بالاخره پیداتون میکنه و دردسر و بدبختی اما وقتی اینترنتی بفروشید کسی کارتون نداره.شاید خنده دار باشه اما قوانین حال حاظر اینو میگه.
در ظمن اگر شمال هستی و قابلیت تولید محصول ارجینال رو داری شمارتو واسم پ خ کن یک تماسی باهات بگیرم هم واسه همکاری هم مشورت.تجربه فروش و بازارشو دارم

Yas-Host
October 31st, 2014, 09:25
کدوم شهر هستید ؟

talait
October 31st, 2014, 11:26
سلام دوستان . اگر ما دستگاه های تولید و تکثیر cd و dvd را داشته باشیم . و بدون هیچ مجوزی شروع به تولید پکیج های اندروید و نرم افزار و سی دی ویندوز و ...... ( مثل سی دی های لورد و گردو و ...... ) . این سی دی هارو به بازار و ویدئو کلوپ ها بفروشیم . - ایا وزارت ارشاد بهمون گیر میده ؟ - دردسره خاصی داره ؟ - برامون مشکلی ایجاد میکنه در اینده مثلا بگیرنمون بندازنمون زندان یا ببرمون دادگاه و ....... . تشکر

بله کار شما اگر بدون مجوز از سازنده باشه

از همه مهم تر از نظر شرعی هم حرام هست

Wool
October 31st, 2014, 15:42
ببینید کلا بدون مجوز جنسی رو مستقیم پخش نکنید میتونید فروش اینترنتی کنید یا حتی به مغازه دارها اینترنتی بفروشید اما مستقیم پخشش نکنید.تجربه ۷ ساله دارم تو پخش.وقتی مستقیم میبرید و عرضه میکنید اماکن دنبالتون میگرده و بالاخره پیداتون میکنه و دردسر و بدبختی اما وقتی اینترنتی بفروشید کسی کارتون نداره.شاید خنده دار باشه اما قوانین حال حاظر اینو میگه.
در ظمن اگر شمال هستی و قابلیت تولید محصول ارجینال رو داری شمارتو واسم پ خ کن یک تماسی باهات بگیرم هم واسه همکاری هم مشورت.تجربه فروش و بازارشو دارم

سلام .
راستش ما سرمایه 10 ملیونی براش میخواستیم بریزیم . طی تماسی که با ویزیتور ها داشتیم متوحه شدیم که بازار حقیقی برای قروش این نوع محصولات پول نمیده چون ویدئو کلوپ ها زیاد مفت میخوان بخرن و انتظار دارن که هر سی دی رو ارزون تر بخرن - به همین دلیل چون سیدید ها همشون به رایگان میتونی در سایت های دانلود دریافتشون کنی ارزش خرید ان چنانی ندارن . چون اگه شما با ویدئو کلوپ راه نیای اون میره با یه ویزوتور دیگه کار میکنه و اینظوری میشه که بازار روز به روز رقابتی و سخت و کم در امد تر میشه .
- در ضمن بعد درییافت مجوز شما باید برید پیش یک ناشر تا براتون به تعدادی که نرم افزار رو میخواین چاپ کنین , هلوگرام و کارتون و سی دی نقره ای ( یکی از سی دی های ناب تو بازار که فقط وزارت ارشاد داره و گرون هم هست و کیفیتش مهشره ) رو اماده کنه . و هرچه بیشتر سفارش بدید براتون ناشر ارزونتر میزنه .
شماره تماس پ خ شد

- - - Updated - - -

کدوم شهر هستید ؟
محمود اباد

- - - Updated - - -

بله کار شما اگر بدون مجوز از سازنده باشه

از همه مهم تر از نظر شرعی هم حرام هست

حرفتون کاملا درسته و حرام میشدو ما هم نمیخواستم این کارو بکنیم . ما مشکل پ.ل ناشر رو داشتیم بیشتر چون اگه دستگه ناشر هارو خودت داشته باشی خیلی ارزون برات میفته .