PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چه قدر طول میکشه تا صفحه هام ایندکس شه بعد از تغییر robots.txt

mamadco
October 29th, 2014, 20:26
سلام دوستان
من تیک جلوگیری از خواندن سایت تویط گوگل رو زدم ، و الان که کارهای سایت اوکی شده میخوام به خزنده اجازه دسترسی بدم . تو وب مسترم اپدیت کردم الان robots.txt رو
میخوام ببینم چه قدر طول میکشه صفحه هام ایندکس شه

cybamin
October 29th, 2014, 20:39
سایت مپ دادین به وبمسترتولز؟
خود گوگل میگه زمان مشخصی وجود نداره:
"Crawling and indexing are processes which can take some time and which rely on many factors. In general, we cannot make predictions or guarantees about when or if your URLs will be crawled or indexed. When looking at a site’s indexing in Webmaster Tools, make sure that you have both the “www” and the “non-www” versions (like “www.example.com” and “example.com”) verified and have a set a preferred domain. Keep in mind that while a Sitemap file can help us learn about your site, it does not guarantee indexing or increase your site’s ranking."

mamadco
October 29th, 2014, 22:45
سایت مپ دادم ولی بعضی از قسمت ها مثلا قسمت های ارشیوش رو میگه از طرف robots.txt اجازه دسترسی نداره در حالی که حتی پاکش هم کردم ولی بازم درس نشد :(

cybamin
October 29th, 2014, 22:58
سایت مپ دادم ولی بعضی از قسمت ها مثلا قسمت های ارشیوش رو میگه از طرف robots.txt اجازه دسترسی نداره در حالی که حتی پاکش هم کردم ولی بازم درس نشد :(

داخل تگ <head> صفحات را ببینید، متاتگ noindex داشته باشید شاید.

mamadco
October 29th, 2014, 23:23
داخل تگ <head> صفحات را ببینید، متاتگ noindex داشته باشید شاید.

نه هم فالوعه الا که دبیدم چندتاشون باز شدن تو گوگا بعضیاش مونده هنوز

mask-online
October 30th, 2014, 12:29
در وبمستر تولز قسمت روبات رو بروزرسانی کنید

mamadco
October 30th, 2014, 15:33
در وبمستر تولز قسمت روبات رو بروزرسانی کنید

سلام داداش من اونو بروز رسانی کردم ولی هنوز تغییرات اعمال نشده مثه اینکه
http://upload7.ir/imgs/2014-10/87994422767664081896.png
بعد تو گوگل که site:mysite.com میزنم اسم سایت رو میزنه و در قسمت توضیحاتش میزنه برو robots.txt رو درس کن در حالی که از دیروزه آپدیتش کردم
خواهشا کمکم کن

mask-online
October 30th, 2014, 16:31
سایت رو پ.خ کنید بررسی کنیم

- - - Updated - - -

سایت رو پ.خ کنید بررسی کنیم

صندوق ورودی شما پر است یا خالی کنید یا تماس بگیرید با مجموعه

pasargad
October 30th, 2014, 17:12
سلام دوستان
من تیک جلوگیری از خواندن سایت تویط گوگل رو زدم ، و الان که کارهای سایت اوکی شده میخوام به خزنده اجازه دسترسی بدم . تو وب مسترم اپدیت کردم الان robots.txt رو
میخوام ببینم چه قدر طول میکشه صفحه هام ایندکس شه

سلام و درود بیکران
صفحه هاتی که مد نظر هست میتونید از قسمت Crawl و گزینه Fetch as Google استفاده کنید و خزنده گوگل را فراخوانی کنید تا بررسی کند.
در سئو (http://pasargadservices.com/search-engine-optimization-بهینه-سازی-برای-موتورهای-جستجو.htm) خیلی مراحل مختلف باید انجام بشه. سایت خود را حتماً چکاپ کنید. در گوگل سرچ کنید seo site checkup وب سایت های مناسبی برای شما نمایش داده خواهد شد.
موفق و موید باشید.