PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : میخوام ایمیل مارکتینگ کنم ، کمک میخوام :)

drhannibal
October 29th, 2014, 12:39
سلام

بنده میخوام کمی توی ایمیل ها تبلیغ کنم ،

لیست ایمیل دارم ، اما دانش ارسال ایمیل تبلیغاتی درست رو ندارم...

چند باری خواستم با نرم افزار های موجود ایمیل ارسال کنم که smtp گوگل میخواست ، چندتا ایمیل توی جیمیل درست کردم ، اما جیمیل منو بعد از 50 تا ایمیل بلوک کرد ، دوباره خواستم توی جیمیل ایمیل درست کنم ازم شماره تلفن خواست،

در نتیجه از لحاظ اکانت جیمیل به بن بست خوردم...

میشه راهنمایی و راه حل به من بدین؟

خیلی سپاسگزارم ازتون : )

mhdtsq
October 29th, 2014, 12:50
اگه بخوایید ایمیل با تعداد بالا ارسال کنید باید سرور جدا یا هاست مخصوص رو خریداری کنید که میتونید با فاله ی زمانی به طور دائم بدون اسپم شدن ارسال کنید ایمیل هارو

drhannibal
October 29th, 2014, 12:59
اگه بخوایید ایمیل با تعداد بالا ارسال کنید باید سرور جدا یا هاست مخصوص رو خریداری کنید که میتونید با فاله ی زمانی به طور دائم بدون اسپم شدن ارسال کنید ایمیل هارو

ممنونم : )

من یک روز کامل داشتم توی اینترنت میگشتم و به نتیجه نرسیدم ، اما با یک خط راهنمایی شما کلی جلو افتادم...

توی گوگل سرچ کردم هاست ارسال ایمیل کلی نتیجه داد ،

دوستان میتونید راهنمایی کنید از کجا این سیستم رو خریداری کنم بهتره ؟ (اگه از لحاظ کیفیت و قیمت هم تفکیک بشه عالیه)...

mhdtsq
October 29th, 2014, 13:09
خواهش میکننم دوست عزیز
در ساعت به چتد ایمیل برای ارسال نیاز دارید ؟

drhannibal
October 29th, 2014, 13:23
هرچی بیشتر بهتر ، ولی خب من فکر میکنم 1000 عدد در روز برای شروع من خوب باشه...

تشکر از شما :53:

mask-online
October 29th, 2014, 13:36
سلام
بهترین تعداد ارسال برای هر دامنه ثبتی بصورت استاندارد و کمترین اسپم 10000 ایمیل در روز خواهد بود
سرور هیچگونه محدودیتی ندارد اما بیشتر از این تعداد مشکل در ارسال و اسپم زیاد در بر خواهد داشت
برای ارسال نیز از اسکریپت های معروف iem و یا acy میتونید بهره ببرید به شرط اینکه درست و کامل کانفیگ شده باشن
پنل اگر خواستین در خدمتیم

drhannibal
October 29th, 2014, 14:00
ممنونم ،

پس حتما یک دامنه هم ما احتیاج داریم ، میشه دامنه .tk هم برای ایمیل استفاده کرد؟ .ir چطور ؟

آیا دامنه تاثیری در نتایج داره یا خیر؟ :53:

mask-online
October 29th, 2014, 14:05
طبیعتا همینطوره
دامنه های رایگان به دلیل محدودیت هایی که داره تاثیر خوبی نخواهد داشت
دامنه ir نیز به دلیل تحریم شاید کمی از کیفیت کاسته شود
اما کلیه این موارد با توجه به وریفای شدن سرور نیز بستگی خواهد داشت

twohost
October 29th, 2014, 14:21
دوست عزیز اگه شما یه سرور بخرید وبدید روش ایمیل مارکتینگ نصب کنن خیلی خوب میشه در ضمن شما میتونید از دامنه های com,in,org,net استفاده کنید که بهتر هس براتون این یک پیشنهاد بود تصمیم باخودتون هس

3245
October 29th, 2014, 16:03
میتونیم بهتون وی پی اس با رم یک گیگ حدودا 33تومان+ لایسنس نامحدود دایرکت ادمین رایگان و بدون پرداخت هیچ هزینه ای توسط شما + یک ایپی پاک از اسپم ارائه بدیم
و کمکتون میکنیم تو نصب اسکریپت و تضمین میدیم بلاک نشید در دیتاسنتر.
در حال حاضر مشترکین بزرگ در این کار داریم و راضی هستند

- اسکریپت نصب خواهد شد
- تنظیمات کاملا حرفه ای برای حفاظت از اسپم انجام خواهد شد.

برای اطلاعات بیشتر این لینک رو مشاهده بفرمایید: سرورایمیل‌مارکتینگ | الماس هاستینگ (http://www.almashosting.com/server/email-marketing-vps)
اگر سوالی داشتید در ایدی یاهو موجود در امضایا در سایت درخدمتیم

drhannibal
October 29th, 2014, 16:51
خیلی ممنون ، لطفا آفرها از این به بعد توی تاپیک جدیدم بدین ، تشکر از دوستان

http://www.webhostingtalk.ir/f13/127476/