PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شروع به تجارت هاستینگ (درخواست اطلاعات) بدون دانش قبلی

Stealthy
October 28th, 2014, 14:57
سلام
من میخوام یه vps بگیرم و روش هاست ریسلر بذارم. ولی راجع به سرور و کانفیگشو نرم افزاراشو لایسنساشو امنیت و پشتیبان گیریش چیزی نمیدونم. امیدی هست که با کمک این تاپیک بتونم کارمو راه بندازم؟ ممنون میشم دوستانی که تو این زمینه منبعی دارن معرفی کنن.

twohost
October 28th, 2014, 15:01
با سلام
دوست عزيز ميتونين از مقاله هاي موجود در شركت ها استفاده كنيد كه تو قسمت اموزش گذاشتن مثلا از جايي كه خريديد ميتونيد تهيه كنيد

besthosti.com
October 28th, 2014, 15:13
با یه تاپیک نمیشه اطلاعات کامل برای راه اندازی گرفت
شما بهتر است که ابتدا زا هاست ریسلر استفاده کنید به جای اینکه از سرور مجازی شروع کنید.
همچنین نیاز است که به ویندوز سرور و لینوکس آشنایی کامل داشته باشید.
انگلیسی شما در چه سطح است؟

Stealthy
October 28th, 2014, 15:48
با سلام
دوست عزيز ميتونين از مقاله هاي موجود در شركت ها استفاده كنيد كه تو قسمت اموزش گذاشتن مثلا از جايي كه خريديد ميتونيد تهيه كنيد

خب من هنوز چیزی از جایی نخریدم. نمیدونم برای راه اندازی هاستینگ حداقل vps مورد نیاز چیه.

با یه تاپیک نمیشه اطلاعات کامل برای راه اندازی گرفت
شما بهتر است که ابتدا زا هاست ریسلر استفاده کنید به جای اینکه از سرور مجازی شروع کنید.
همچنین نیاز است که به ویندوز سرور و لینوکس آشنایی کامل داشته باشید.
انگلیسی شما در چه سطح است؟

خب حالا از اینجا شروع کردم دیگه، شما ببخشید. یه مدت از ریسلر استفاده کردم و دارم ادامه میدم با ریسلر. میخوام تا وقتی که کار کامل نیومده دستم رو همون ریسلر هم بمونم. با ویندوز سرور و لینوکس هم هیچ آشنایی ندارم. انگلیسی هم در حدی هست که فیلمارو بدون زیر نویس میبینم. کفایت میکنه؟

سرزمین
October 28th, 2014, 15:48
سلام

شما باید vps مدیریت شده بگیرید یا اطلاعات کامل رو ابتدا یاد بگیرید و بعد اقدام به خرید سرور کنید با تاپیک و چهار تا مقاله نمیشه کاری کرد اگرم بتونید یه سروری در حد معمول پیکربندی کنید بعداً دچار مشکل میشید و از لحاظ امنیتی و غیره به مشکل بر میخورین.

jahromweb
October 28th, 2014, 16:00
باسلام
اگر بخواید با وی پی اس شروع کنید برای دایرکت ادمین یک وی پی اس حداقل رم 1 جوابگو هست بهتره رم 2 باشه هارد هم بستگی به شما داره به نظر من 50 خوبه زیاد هم هست
البته بعدا میشه ارتقاداد پس خیلی مهم نیست
اگر خواستید با من درتماس باشید تا بیشتر کمک و راهنمایی کنم
میشه با حدود 35 یا 40 استارت زد البته بستگی به چیزای دیگری هم داره
راه ارتباط با بنده :
1)پیام خصوصی
2) یاهو jahromweb2012
3)اس ام اس 09172593746
4)تیکت در سایت

joomla2
October 28th, 2014, 16:03
سلام.

اگر اطلاعات کافی ندارید به هیچ وجه vps نگیرید. پیشنهاد میکنم یه نمایندگی هاست بگیرید و کم کم در این رابطه تجربه و اطلاعات کسب میکنید سپس پله پله بالا برید..

موفق باشید

cybamin
October 28th, 2014, 16:12
منابع آنلاین فارسی و انگلیسی زیاد هست ولی مهم تجربه عملی هستش، ضمن اینکه شما در مقابل مشتریانتون هم باید پاسخگو باشید. همانطور که دوستان گفتند بهتره پله پله بیاین بالا

Stealthy
October 28th, 2014, 16:45
خب من تو پله ی هاست ریسلر هستم و با پنل دایرکت ادمین و سی پنل مدتی کار کردم. پیشرفت توی ریسلر خیلی کمه و پیچیدگی نداره. الآن هم میخوام خودم رو برای پله ی بعدی که vps باشه آماده میکنم.
حالا اگه منبعی دارید که تو این راستا کمک کنه عالی میشه. یا دوره های آموزشی که میتونم شرکت کنم. یا جایی که به عنوان کارمند استخدام شم و در حین کار این چیزارو هم یاد بگیرم از همکارام.

AvalinHost
October 28th, 2014, 16:56
با مطالعه مقالات فارسی (در این انجمن و ...) و همچنین انگلیسی (سرچ در گوگل و یا webhostingtalk.com) می توانید به مرور زمان تجربه کسب کنید.

novin-web
October 28th, 2014, 17:06
سلام
بهتر هست با ریسلر شروع کنید و بعد بیاید رو سرور
برای اینکه تو کار هاستینگ اعتبار و اپتابم بودن حرف اول رو میزنه

bamahost
October 28th, 2014, 17:18
با درود

دوست عزیز اگر میخواید خودتون سرور داشته باشید و خارج از ایران باشه همچنین امنیت قابل قبولی داشته باشه باید اول از همه به فکر تامین هزینه ها باشید که حدود ماهی 150-60 تومن میشه البته با ماهی 100 هم میشه کار کرد.
در مورد لینوکس هم بر خلاف نظر دوستان آدم باید تو کار باشه تا یاد بگیره و اینکه هی فیلم ببینه یا مطلب بخونه به جایی نمیرسه تا مشکل پیش نیاد و اعصاب آدمو بهم نریزه یادگیری بدست نمیاد
زبان انگلیسی هم اگر وقتی تو فیلم که میبینید همه جملات رو راحت متوجه میشید و میتونید دست و پا شکسته یه متن انگلیسی بنویسید کافیه
برای آموزش مقدماتی لینوکس و cpanel و موارد دیگه هم میتونید با من در تماس باشید تا جایی که بتونم کمکتون میکنم
موفق باشید:53:

Mr.Te0
October 28th, 2014, 18:14
با توجه به میزان تجربه و توانایی شما بهتر است برای یاد گیری از یک نمایندگی خوب شروع کنید.
خرید سرور و راه اندازی و کانفیگ کنترل پنل امری نیست که بتوان 1 روزه و با مطالعه چند مقاله صرفا یادگرفت.
در اینگونه کار ها تجربه حرف اول را میزند و باید انقدر تلاش کرده و با مشکلات پیش رو دسته و پنجه نرم کنید تا بتوانید سرویس مناسب ارائه دهید.

Stealthy
October 28th, 2014, 18:48
خب یه وی پی اس گرفتم و دوستی داره برای راه اندازیش کمک میکنه. دوره های rhcsa و rhce برای این منظور کارایی داره برم بگذرونم؟

mehrangta
October 28th, 2014, 20:33
اگه زبانت خوبه همین الان یه وی پی اس سفارش بده با آموزش کارتو شروع کن
4 تا آموزش بخونی زرنگ باشی زود یاد می گیری

company_hosting
October 28th, 2014, 20:55
سلام
من میخوام یه vps بگیرم و روش هاست ریسلر بذارم. ولی راجع به سرور و کانفیگشو نرم افزاراشو لایسنساشو امنیت و پشتیبان گیریش چیزی نمیدونم. امیدی هست که با کمک این تاپیک بتونم کارمو راه بندازم؟ ممنون میشم دوستانی که تو این زمینه منبعی دارن معرفی کنن.

سلام

با توجه به این داش

از ریسلری شروع کنید
و در کنارش اموزش های انگلیسی بخونید توی یوتیوب هست و گوگل

اما تمام دانش شما بعد از تجربه بدست میاد و این آموزش ها فقط جهت پیشرفت و کوتاه کردن زمان هست

Stealthy
October 28th, 2014, 21:20
سلام

با توجه به این داش

از ریسلری شروع کنید
و در کنارش اموزش های انگلیسی بخونید توی یوتیوب هست و گوگل

اما تمام دانش شما بعد از تجربه بدست میاد و این آموزش ها فقط جهت پیشرفت و کوتاه کردن زمان هست

خب ریسلری رو که دارم عزیز، 20 گیگ! وقتشه که برم روی VPS.
حالا یه دوستی هم برام نصبش کرد. دایرکت ادمین NULL. این لایسنس اگه نخرم و کلا بخوام از null استفاده کنم چه مشکلی داره؟