PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کسی با گروه اریا بنر کار کرده

kayako
October 27th, 2014, 11:42
سلام به همه دوستان
ما در این انجمن با گروه اریا بنر اشنا شدیم و 3 تا بنر سفارش دادیم طی تماس تلفنی که با ایشون داشتیم اول خیلی خوب برخورد کردند وو گفتند هزینه رو واریز کنید و مطالبی که مد نظر شما هست ارسال کنید تا ما بنر را برای شما طراحی کنیم
بعد گفتند ما با ایمل شما در تماسیم و اسکرین شات ها رو میفرسیم که اگر مشکل جایی بود بگید ویرایش بشه ما هزینه رو پرداخت کردیم ولی متاسفانه قرار بود شنبه بنر را تحویل دهند ولی متاسفانه از روز شنبه تا به امروز نه جواب تلفن نه ایمیل نه حتی ایدی یاهوشون رو میدند تا حداقل بدونید که کار ما تحویل داده میشه
کسی از دوستان با تیم این اقا کار کرده و راضی بوده اند؟
آدرس سایتشون: طراحی بنر | طراحی بنر فلش (http://www.ariabanner.ir/)
یوزر در انجمن: tarahiha (http://www.webhostingtalk.ir/member/74952/)
اینم تایپیکشون: http://www.webhostingtalk.ir/f221/95772/
با تشکر از همه دوستان

iranwhsrver
October 27th, 2014, 13:49
احتمالا یک مشکلی واسشون پیش اومده که فعلا پاسخگو نیستن..لطفا صبوری نمایید شاید که فرجی بشه..
انشالله پاسخگو باشند
با احترام

kayako
October 31st, 2014, 17:05
احتمالا یک مشکلی واسشون پیش اومده که فعلا پاسخگو نیستن..لطفا صبوری نمایید شاید که فرجی بشه..
انشالله پاسخگو باشند
با احترام

سلام شما با ایشون کار کرده اید

- - - Updated - - -

واقعا برای این اقا بنده متاسفم نه جواب ایمیل نه جواب تلفنشون رو میده پیام هم میدیم انگار نه انگار
بعد از گذشت 7 روز تازه یام داده گفته که تا دیشب میده بنر ها رو ولی متاسفانه باز هم تحویل داده نشد
که خواستار برگشت هزینه شدیم الان 8 روز هست که میخواهند یه بنر بزنند
به هیچ وجه این اقا تایید نمیشن از مدیران درخواست بستن یوزر این اقا رو داریم که دیگران گول حرفای این ادم رو نخورند

email1414
October 31st, 2014, 17:19
سلام شما با ایشون کار کرده اید

- - - Updated - - -

واقعا برای این اقا بنده متاسفم نه جواب ایمیل نه جواب تلفنشون رو میده پیام هم میدیم انگار نه انگار
بعد از گذشت 7 روز تازه یام داده گفته که تا دیشب میده بنر ها رو ولی متاسفانه باز هم تحویل داده نشد
که خواستار برگشت هزینه شدیم الان 8 روز هست که میخواهند یه بنر بزنند
به هیچ وجه این اقا تایید نمیشن از مدیران درخواست بستن یوزر این اقا رو داریم که دیگران گول حرفای این ادم رو نخورند

سلام دوست عزیز ببینید بنده هم یه تاپیک طراحی بنر دراین انجمن دارم.
دوروزه ارسال بنرها دیرشده وبعضی ها امروز ارسال شده.

بعضی دوستان تماس گرفتند خداییش روم نشد پاسخ بدم.وبخاطر سهل انگاری شرکت پیشگامان من مجبور شدم یکم آبرویی که توی این انجمن داشتم رو ازبین ببرم.
آخه من که نمیتونم هر نیم ساعت یه باربرم کافی نت بنر ارسال کنم.

این رو مثال زدم تابدونید بعضی وقتا مشکلات زیادمیشه وواقعا امکان طراحی ویاارسال نیست.

بهانه ی ایشون واسه اینکه تاحالابنرهارو تحویل ندادن چی بوده؟

نوع بنرها چی بوده؟فلش؟

kayako
October 31st, 2014, 20:42
سلام دوست عزیز ببینید بنده هم یه تاپیک طراحی بنر دراین انجمن دارم.
دوروزه ارسال بنرها دیرشده وبعضی ها امروز ارسال شده.

بعضی دوستان تماس گرفتند خداییش روم نشد پاسخ بدم.وبخاطر سهل انگاری شرکت پیشگامان من مجبور شدم یکم آبرویی که توی این انجمن داشتم رو ازبین ببرم.
آخه من که نمیتونم هر نیم ساعت یه باربرم کافی نت بنر ارسال کنم.

این رو مثال زدم تابدونید بعضی وقتا مشکلات زیادمیشه وواقعا امکان طراحی ویاارسال نیست.

بهانه ی ایشون واسه اینکه تاحالابنرهارو تحویل ندادن چی بوده؟

نوع بنرها چی بوده؟فلش؟
خوب دوست عزیز حدقال بگه بنده این مشل رو دارم یه هفته بعد میدم بنر ها رو نه جواب پیام میده نه جواب ایمیل ها رو هیچی نمیگه فقط یه بار گفته که تا دیشب تحویل میده ولی متاسفانه تحویل ندادن بنده هم فروش سرور داریم ولی تمام تلاش رو میکنیم تا کار مشتری هرچه زودتر انجام شود و یا همیشه جوابش رو میدم که میکشل داشتیم تا x ساعت دیگه نمیتونیم تحویل بدیم نه اینکه سکوت کنیم. ما هم مشکلات خاص خودمون رو داریم الان به بخاطر نبود بنر توسط این اقا کار ما یک ماه عقب افتاده است ایشون میاد جواب ضرر های عقب افتاده ما رو میدن؟
ایشون ادم بی مسئولیتی هستن به بنده قول داده بودند که 48 ساعته الان 8 روز گزشته