PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای کلو در ایران برای سرور دانلود

Farazvps.com
October 26th, 2014, 01:32
سلام به استید گرامی
بنده قصد دارم کار دانلود فایل های حجیم رو راه اندازی کنم اما یه سری راهنمایی نیاز دارم
ببینید دوستان تنها راهس اینه که من یه کیس کلو کنم در دیتا سنتر ایرانی و دسترسی فیزیکی بگیرم در ماه
اما من دیدم هزینه ترافیک ماهینشون بسیار گرونه
یه چند تا نکته هست که منو کاملا گیج کرده
من اکثر کسایی رو که دیدم کار دانلود میکنن تو ایران گیگ 400 تا تک تومنی دانلود میکنن که همشون با دانلود ترابایت های سنگین هم مشکلی ندارن اما اونا به چه روشی دست پیدا کردن که انگار پهنای باند واسشون رایگانه؟
و همینطور سرعت دانلودشون از سایت های خارجی بسیار بالاست نه یک مگ دو مگ نیست
سوال من اینه این دوستان چی کار کردن که ماهیی ده ترابایت هم بهشون سفارش بدی بهت میدن اونم تو یه بازه زمانی کم
اصلا پهنای باند واسشون مهم نیست منم میخوام بدونم که این دوستان چی کار کردن که انگار پهنای باند نامحدود دازن چون با یه حساب سر انگشتی میبینید که قیمت کلو به علاوه پهنای باندش ماهانه خیلی گرون در میاد اما اینا هزار ترابایت هم بخوای واست دانلود میکنن
کسی کمکم کنه سعی میکنم جبران کنم دوستان
واسم خیلی مهم منتظر نظراتتون هستم
میخوام

RoobinaServer
October 26th, 2014, 01:39
سلام به استید گرامی
بنده قصد دارم کار دانلود فایل های حجیم رو راه اندازی کنم اما یه سری راهنمایی نیاز دارم
ببینید دوستان تنها راهس اینه که من یه کیس کلو کنم در دیتا سنتر ایرانی و دسترسی فیزیکی بگیرم در ماه
من اکثر کسایی رو که دیدم کار دانلود میکنن تو ایران گیگ 400 تا تک تومنی دانلود میکنن که همشون با دانلود ترابایت های سنگین هم مشکلی ندارن اما اونا به چه روشی دست پیدا کردن که انگار پهنای باند واسشون رایگانه؟
سوال من اینه این دوستان چی کار کردن که ماهیی ده ترابایت هم بهشون سفارش بدی بهت میدن اونم تو یه بازه زمانی کم
اصلا پهنای باند واسشون مهم نیست منم میخوام بدونم که این دوستان چی کار کردن که انگار پهنای باند نامحدود دازن چون با یه حساب سر انگشتی میبینید که قیمت کلو به علاوه پهنای باندش ماهانه خیلی گرون در میاد اما اینا هزار ترابایت هم بخوای واست دانلود میکنن
میخوام

با سلام

امیدوارم ناراحت نشید. ولی عمدتا مشتریان با مصرف شما مشتریان خوبی نیستند و با 10 تا تک تومن یک سرور را جابه جا میکنند و همان میزبان قبلی که تا دیروز بهترین بوده بعد جابه جایی به بدترین تبدیل میشه!!!(این را گفتم که اگر به شرکت خاصی مراجعه کردید یا دیتاسنتر خاصی به جهت کلوکیشن و برخورد عادی نبود ناراحت نشید)

شما میتوانید از کسایی که سرور نامحدود میفروشند خرید کنید و دانلود کنید و یک سرور روی اینترانت که به آن دسترسی دارد قرار بدهید و فایل ها را مجدد از اینترنت آن سرور به اینترانت سرور خودتون ببرید. اینجوری هزینه پایین اینترانت برای شما در میاد + هزینه کلوکیشن + هزینه یک سرور مجازی نامحدود.

اما خب هر کسی معمولا سرویس کلا برای چنین مصارفی نمیده.

با تشکر

Farazvps.com
October 26th, 2014, 01:42
من متوجه منظورتون نشدم قربان کمی واضح تر میفرمایید؟
سوال من رو جواب دادید شما؟
میگم این دوستان دانلودر به چی دست پیدا کردن که اینطوری دانلود میکنن؟
از توی ایران با سرعت عالی و حجم نامحدود

RoobinaServer
October 26th, 2014, 01:45
سلام به استید گرامی
میخوام

من متوجه منظورتون نشدم قربان کمی واضح تر میفرمایید؟
سوال من رو جواب دادید شما؟
میگم این دوستان دانلودر به چی دست پیدا کردن که اینطوری دانلود میکنن؟
از توی ایران با سرعت عالی و حجم نامحدود

با سلام

شما میتوانید از کسایی که سرور نامحدود میفروشند خرید کنید و دانلود کنید و یک سرور روی اینترانت که به آن دسترسی دارد قرار بدهید و فایل ها را مجدد از اینترنت آن سرور به اینترانت سرور خودتون ببرید. اینجوری هزینه پایین اینترانت برای شما در میاد + هزینه کلوکیشن + هزینه یک سرور مجازی نامحدود.

با تشکر

.

Farazvps.com
October 26th, 2014, 01:52
خوب از کجا میتونم تهیه کنم
به نظر شما روش دانلودر های عزیز هم همینه؟

RoobinaServer
October 26th, 2014, 02:00
خوب از کجا میتونم تهیه کنم
به نظر شما روش دانلودر های عزیز هم همینه؟

اگر دقت کنید ما ارائه کننده خدمات سرویس هستیم داخل کشور و موردی که گفتم خدمتتون بر اساس نظر شخصی نبود بر اساس مشتریانی هست که روبینا سرور دارد.

برای سرور نامحدود و تمام سرویس های مورد نیاز یک تاپیک بزنید کسایی که ارائه میکنند به شما آفر بدهند.

با تشکر

Farazvps.com
October 26th, 2014, 02:41
کسی نیست کمکم کنه در مورد همین سرور نامحدود؟
چه جوری بگیرم؟
داستان چیه؟
فکر نکن زشت باشه اگه بگم چیزی نمیدونم و فقط طبق علاقم دارم میرم جلو
میشه کمکم کنید دوستان

- - - Updated - - -

خواهس میکنم اگر کسی چیزی بلده دریغ نکنه من که چیزی ندارم ازش تشکر کنم اما یه دعایی خیری در حقش میکنم یا اگه کارم راه افتاد کلی رایگان واسش دانلود میکنم

respina.net
December 19th, 2014, 23:04
ویژگی ها سرویس Co-Location رسپینا

· ارتباط بر روی درگاه 20 گیگا بیتی با اتصال فیبر نوری به اتاق داده های کشور واقع در شرکت زیرساخت

o تامين نيروی برق دائم با استفاده از UPS و ژنراتور

o امنیت محیطی نظیر استفاده از دوربین مدار بسته و راه کار اهراز هویت بطور ٢۴ ساعت

o سیستم های اعلام و اطفا حریق

o خدمات پشتیبانی بی وقفه24x7

o ارایه‌ی خدمات امنیت اطلاعات (Firewall)

o ارایه ی پنل جهت مانیتورینگ مصرف

امکان تغییر اطلاعات whois آی پی ها به شرکت شما (دارای شرایط خاص)