PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نحوه کم کردن حجم فیلم

demonvictor
October 25th, 2014, 19:50
درود
دوستان کلیپ هایی با حجم بالا دارم. یه برنامه میخواستم معرفی کنین که حجم کلیپ هارو پایین بیاره اما زیاد کیفیت خراب نشه.
jahromweb
October 25th, 2014, 20:04
دوست عزیز باید ابعاد رو کم کنید
یکی از دستان یک چیزی گفت حالا درست یا غلطش نمیدونم میگفت خیلی تاثیر داره
فایل ها رو به avi تبدیل کنید
بعد rar
بعد gzip

demonvictor
October 25th, 2014, 21:55
نه با فشرده کردنشون زیاد خروجیی رو که مد نظرم بود رو نگرفتم.برای متودایی که گفتم راه حلی نبودش برای انجامشون؟

babelirani
October 25th, 2014, 23:52
با سلام

از نرم افزار هایی مثل Staxrip , Megui استفاده کنید

parax
October 26th, 2014, 00:04
سلام
از برنامه imovie استفاده کنید بهترین هست تو نوع خودش

ehsaan
October 26th, 2014, 05:33
سلام. از نرم افزار kgb archiver استفاده کنید.
یادمه ISO ویندور و آفیس رو تونستیم تا کمتر از 5 مگ فشرده سازی کینم.

#elahe#
October 26th, 2014, 05:44

نیاز به سخت افزار بالا و زمان زیادی داره !

ehsaan
October 26th, 2014, 05:47
نیاز به سخت افزار بالا و زمان زیادی داره !
درسته اما بعضی وقت ها خیلی بدرد میخوره.
مثلا اون زمان خیلی ها میتونستن با اینترنت Dial up ویندوز رو دانلود کنن ...

#elahe#
October 27th, 2014, 05:11
درسته اما بعضی وقت ها خیلی بدرد میخوره.
مثلا اون زمان خیلی ها میتونستن با اینترنت Dial up ویندوز رو دانلود کنن ...

فایل هم تا یه اندازه ای میتونه فشرده کوچک بشه
نمیدونم حالا یه ویندوز چطوری میتونه تا 4-5 مگ فشرده شده باشه

ehsaan
October 27th, 2014, 08:30
فایل هم تا یه اندازه ای میتونه فشرده کوچک بشه
نمیدونم حالا یه ویندوز چطوری میتونه تا 4-5 مگ فشرده شده باشه

دانلود ویندوز ویستا با حجم 2 مگابایت (http://s1.picofile.com/file/6371296776/Microsoft_Windows_Vista.zip.html) :105:

demonvictor
October 27th, 2014, 10:02

میشه لینک دانلود همون نسخه از برنامه ای رو که باشون کار کردین رو بهم بدین؟تشکر

ehsaan
October 28th, 2014, 09:29
میشه لینک دانلود همون نسخه از برنامه ای رو که باشون کار کردین رو بهم بدین؟تشکر

سلام. من سال 88 بااین برنامه کار کردم، اما خب آخرین ورژن رو دانلود کنید.

hassanshaikhi
October 28th, 2014, 10:25
همچین چیزی اصلا امکان پذیر نیست اون نسخه هایی که میگید بعد از اکسترکت شدن فقط حجم دارند و اصلا کار نمیکنند همگی فیک هستند.

ehsaan
October 28th, 2014, 10:44
همچین چیزی اصلا امکان پذیر نیست اون نسخه هایی که میگید بعد از اکسترکت شدن فقط حجم دارند و اصلا کار نمیکنند همگی فیک هستند.

شاید آون نسخه ای که شما دانلود کردید ناقص بوده.

البته این یک مثال بوده ، همینجور که خودتون گفتید بعد از اکسترکت حجم زیادی دارند پس نتیجه میگریم که نرم افزار به خوبی عمل فشرده سازی رو انجام میده و مشکل از فایل ها قبل از فشرده شدن بوده که برای شما کار نمیکرده.

hassanshaikhi
October 28th, 2014, 12:10
کاری به ناقص بودن نداره چون کلا اینجور فایل ها فاقد اطلاعات هستند.
درسته که همه ی فایل ها وجود دارند و حجمشون رو درست نشون میده ولی همه ی سکتور های فایل iso صفر هستند.
حتما میدونید که هر بایت یک حرف هست که میتونه بایت صفر هم باشه. یک فایل 100 بایتی میتونه شامل 100 حرف یا عدد... باشه و میتونه شامل 100 بایت صفر هم باشه در هر صورت حجم 100 بایت رو داره.
حالا فرض کنید یک فایل iso دارید که شامل 700 مگابایت صفر هست پس خیلی خیلی میتونه فشرده بشه این فایل چون به جز بایت صفر حرف دیگه ای وجود نداره.

http://8pic.ir/images/u88ypnk1qin755mvfsh2.png

http://8pic.ir/images/jra3tjflezpn0mxbs3ou.png

mhdtsq
October 28th, 2014, 14:27
با kbg اکثرا کلیپ هارو فشرده میکنن که به فرمت کلیپ هم بستگی داره
ولی خیلی عالیه این نرم افزار ;)
با 7z هم فایلای دیگرو خیلی خوب میشه فشرده کرد

cybamin
October 28th, 2014, 15:58
ابتدا با یک نرم افزار مثل Handbrake اندازه و ابعاد فیلم را تغییر بدین و در صورت نیاز در فرمت/کدک موردنیاز سیو کنید. بعد برید سراغ ابزارهای فشرده سازی. از Winrar یا 7zip هم میتونید استفاده کنید، فقط Compression Level را روی Best یا Ultra بگذارین.

#elahe#
December 8th, 2014, 22:58
دانلود ویندوز ویستا با حجم 2 مگابایت (http://s1.picofile.com/file/6371296776/Microsoft_Windows_Vista.zip.html) :105:

همانطور که جناب شیخی گفتند این فایلها فاقد اطلاعات هستند :)

demonvictor
January 7th, 2015, 11:05
خب با این تفاسیر الآن من باید چیکار کنم دقیقا؟

peymankazemi
January 10th, 2015, 16:15
با سلام شما میخواید رو سرور حجم کم کنید یا تو پیسی
من قبلا تو پیسی با یولید این کار رو میکردم البته کدها رو دستی وارد می کردم کیفیت و صدا و ابعاد تا به اندازه و کیفیت دلخواهم برسم شما هم باید این کار رو بکنید یه فایل کم حجم با کیفیت رو دانلود کنید و رو این برنامه تست کنید چند بار

demonvictor
January 10th, 2015, 17:35
خب میشه یه برنامه معرفی کنین که جدا یه فایل صوتی رو به یه فایل تصویری بچسبونه؟

sajjadsec
January 10th, 2015, 18:07
عزیز اون avi رو تست کردم درست هست حجم زیادی کم میشه اما تاثیری نمیذاره چون شما یه فایل رو وقتی به avi تبدیل کنید خودش کلی حجم اضافه میگیره.
من رو centos 7 در لب تاپم از pitivi استفاده میکنم شما هم میتونید همین کارو کنید بعد مجبورید تراکم پیکسلی رو کم کنید که باعث کاهش کیفیت میشه اما بعد از کاهش کیفیت حجم هم کاهش پیدا میکنه و بعدا دوباره قابل بازگشت هست اما برای بازگشتش از کیفیت کم به زیاد باید سخت افزارتون در حد قوی باشه (لب تاپ من که جواب داده) بین کدک های موجود dirac به نظر من حجم کمتری مصرف میکنه (طبق تجربه میگم ) که با فرمت mkv و mp4 و ogv یتونید از این کدک استفاده کنید.
همین فایل ها رو هم رو لینوکس بنده زیپ میکنم با فرمت xz هم باعث کاهش حجمشون میشه مثل من یه فایل 180 مگی رو با کاهش کیفیت و زیپ کردن به همین شکل تونستم به 40 مگ برسونم.

kagora
January 10th, 2015, 19:09
درود
دوستان کلیپ هایی با حجم بالا دارم. یه برنامه میخواستم معرفی کنین که حجم کلیپ هارو پایین بیاره اما زیاد کیفیت خراب نشه.
سلام
تو گوگل جستجو کنید
آموزش انکود فیلم با نرم افزار MeGUI

با این نرم افزار میتونید صدا را هم جدا و یا صدا اضافه کنید و خجم را هم کم کنید در ضمن نرم افزار را انکودرهای معروف جهان استفاده میکنند

demonvictor
January 12th, 2015, 11:18
سلام
تو گوگل جستجو کنید
آموزش انکود فیلم با نرم افزار MeGUI

با این نرم افزار میتونید صدا را هم جدا و یا صدا اضافه کنید و خجم را هم کم کنید در ضمن نرم افزار را انکودرهای معروف جهان استفاده میکنند

دانلودش کردم اما فایل نصبیشو که میخوام باز کنم این اررور رو میده.
24611
بعدا رفتم این فریم ورک هم دانلود کردم
dotNetFx40_Full_x86_x64.exe
بعدا میخوام نصب بشه وقتی دابل کلیک میکنم روش باز نمیشه چیزی که نصب کنمش که شاید پیش نیازش این باشه.نمیدونم

ویندوزم مایکس پی هستش.
ممنون میشم راهنماییم کنین.

hack2hacker
January 12th, 2015, 11:26
خب میشه یه برنامه معرفی کنین که جدا یه فایل صوتی رو به یه فایل تصویری بچسبونه؟

ulead video studio

demonvictor
January 15th, 2015, 13:45
http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f43/24611-%D9%86%D8%AD%D9%88%D9%87-%DA%A9%D9%85-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D8%AD%D8%AC%D9%85-%D9%81%DB%8C%D9%84%D9%85-hygdkhe2-png
بعدا میخوام نصب بشه وقتی دابل کلیک میکنم روش باز نمیشه چیزی که نصب کنمش که شاید پیش نیازش این باشه.نمیدونم

ویندوزم مایکس پی هستش.

ممنون میشم کسی علت بوجود اومدن این اررور رو بگه.
- - - Updated - - -

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f43/24611-%D9%86%D8%AD%D9%88%D9%87-%DA%A9%D9%85-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D8%AD%D8%AC%D9%85-%D9%81%DB%8C%D9%84%D9%85-hygdkhe2-png

ویندوزم مایکس پی هستش.

کسی نبود بابت راهنمایی؟

- - - Updated - - -

اون برنامه ای که معرفی کردین برای سیستم عامل ایکس پی قابل نصب نیستش.چونکه منم از ایکس پی استفاده میکنم نمیشه استفاده کنمش.ممنون میشم اگه یه نرم افزار دیگه برای چسبوندن فایل صوتی به یه فایل ویدیویی رو بگین برای ساخت فیلم اموزشی میخوام.ممنونم.