PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست سرور وي پي اس وارز ساپورت!!!!

sunyboy
July 11th, 2010, 15:22
با سلام

ما يك وي پي اس ميخوايم به اين شمخصات

رم 4 گيگ
هارد 150 گيگ به بالا
ويندوز يا لينوكس!

وارز ساپورت باشه! يعني يكي از سايتهاي ما وي بي نال هست با اون مشكلي نداشته باشه!

انتقال سايتها و فايلها رايگان انجام بشه! مديريت شده باشه و پشتيباني داشته باشه!

كسي كه بهمون سرور رو با قيمت خوب بده ما در عوض خدمات و شركتش رو رايگان در سايتمان تبيلغ ميكنيم! سايت ما يكي از پر بازديد ترين سايتها است!
اينم لينك يكي از سايتهاي ما

www.pnu-club.com

لطفا قيمت ها رو بگين! شرايط بالا رو هم مد نظر داشته باشيد!

ممنونL-)

---------- Post added at 03:18 PM ---------- Previous post was at 01:44 PM ----------

---------- Post added at 03:22 PM ---------- Previous post was at 03:18 PM ----------

ما هنوز خريد نكرديم! منتظر مشخصات و قيمت ها هستم

nimafire
July 11th, 2010, 16:43
لطف کنید از جیب هزینه کنید و کیفیت و سرویس مورد نظر را داشته باشید.

اگر میخواهید هزینه کنید. به من پیام خصوصی ارسال کنید تا به شما سرو راختصاصی ارایه کنم

rn4j1m1
July 11th, 2010, 16:52
ماهیانه 110 تومن
پورت 1 گیگابیت در ثانیه
دیتاسنتر ovh
در مورد وارز هم تاوقتی شکایتی نشده مشکلی وجود نداره ! (تا حالا مشکلی نداشتم)
آی پی : 5

sunyboy
July 11th, 2010, 17:09
لطف کنید از جیب هزینه کنید و کیفیت و سرویس مورد نظر را داشته باشید.

اگر میخواهید هزینه کنید. به من پیام خصوصی ارسال کنید تا به شما سرو راختصاصی ارایه کنم

ميشه بگين ديتا سنترش كجاست؟ من شديدا تاكيدم اينكه كه با وي بي نال مشكلي نداشته باشن! در ضمن در پست بالا يادم رفت بگم كه يك هارد بك اپ هم ميخوام كه روزانه يك بك اپ براي من گرفته بشه كه خيالم راحت باشه

---------- Post added at 05:09 PM ---------- Previous post was at 05:09 PM ----------

ماهیانه 110 تومن
پورت 1 گیگابیت در ثانیه
دیتاسنتر ovh
در مورد وارز هم تاوقتی شکایتی نشده مشکلی وجود نداره ! (تا حالا مشکلی نداشتم)
آی پی : 5

مشخصات سرور رو ميشه لطف كنيد قرار بدين

rn4j1m1
July 11th, 2010, 18:30
مشخصات سرور اصلی :
Ram : 16GB DDR III
CPU : CPU Intel Xeon E5540
مجازی ساز : openvz

مشخصات پلن پیشنهادی
Ram : 4GB
HDD : 150 GB
BW : 3 TB

LoveLife
July 11th, 2010, 19:17
با سلام

ما يك وي پي اس ميخوايم به اين شمخصات

رم 4 گيگ
هارد 150 گيگ به بالا
ويندوز يا لينوكس!

وارز ساپورت باشه! يعني يكي از سايتهاي ما وي بي نال هست با اون مشكلي نداشته باشه!

انتقال سايتها و فايلها رايگان انجام بشه! مديريت شده باشه و پشتيباني داشته باشه!

كسي كه بهمون سرور رو با قيمت خوب بده ما در عوض خدمات و شركتش رو رايگان در سايتمان تبيلغ ميكنيم! سايت ما يكي از پر بازديد ترين سايتها است!
اينم لينك يكي از سايتهاي ما

www.pnu-club.com

لطفا قيمت ها رو بگين! شرايط بالا رو هم مد نظر داشته باشيد!

ممنونL-)

---------- Post added at 03:18 PM ---------- Previous post was at 01:44 PM ----------

---------- Post added at 03:22 PM ---------- Previous post was at 03:18 PM ----------

ما هنوز خريد نكرديم! منتظر مشخصات و قيمت ها هستم

سرور اختصاصی تهیه کنید بهتر هست روی مجازی باز هم محدودیت هایی خواهید داشت وارز هم باید دنبال کشور های در پیتی باشید مثل شیلی و اون طرف ها امریکای جنوبی روسیه و چین و ایران و سرعت و اپ تایم گارانتی نیست قیمت سرور ها هم بالا هست و چطور یک شبه ovh یا دیتا سنتر های اروپایی یا امریکایی وارز ساپورت شدن من نمیدونم .

NovinServer
July 11th, 2010, 19:24
85000 تومان با مشخصاتی که دادید !

SabaData
July 11th, 2010, 19:46
سرور اختصاصی تهیه کنید بهتر هست روی مجازی باز هم محدودیت هایی خواهید داشت وارز هم باید دنبال کشور های در پیتی باشید مثل شیلی و اون طرف ها امریکای جنوبی روسیه و چین و ایران و سرعت و اپ تایم گارانتی نیست قیمت سرور ها هم بالا هست و چطور یک شبه ovh یا دیتا سنتر های اروپایی یا امریکایی وارز ساپورت شدن من نمیدونم .

در مورد حرفت که فقط اون کشور ها وارز میدن و وارز آپتایم پایین داره اصلا موافق نیستم که هیچ کاملا هم مخالفم :d ( نمیگم مشکل آپتایم بخاطر مشکل تو منیج سرور یا یه همچین چیزایی باشه وگرنه اگه پول خوب بدی بابت سرور وارز کیفیت خوبی هم داره)

sunyboy
July 11th, 2010, 21:02
مشخصات سرور اصلی :
Ram : 16GB DDR III
CPU : CPU Intel Xeon E5540
مجازی ساز : openvz

مشخصات پلن پیشنهادی
Ram : 4GB
HDD : 150 GB
BW : 3 TB

قيمت؟

rn4j1m1
July 11th, 2010, 22:24
قيمت؟

ماهیانه 110 تومن
منیج اولیه و نصب کنترل پنل ها رایگان انجام میشه
پشتیبانی 24 ساعته واقعی (حداکثر یک ساعت پس از ارسال ایمیل پاسخ داده میشه)

LoveLife
July 11th, 2010, 22:34
در مورد حرفت که فقط اون کشور ها وارز میدن و وارز آپتایم پایین داره اصلا موافق نیستم که هیچ کاملا هم مخالفم :d ( نمیگم مشکل آپتایم بخاطر مشکل تو منیج سرور یا یه همچین چیزایی باشه وگرنه اگه پول خوب بدی بابت سرور وارز کیفیت خوبی هم داره)

در مورد حرف بگم ovh سرور رو خاموش میکنه و اصلا چیزی به اسم وارز و اسپم و اینجور چیزا تو این دیتا سنتر نیست اگر متوجه بشن شک نکنید سرور رو خاموش میکنند اونی که بهتون سرور فروخته و میگه قبلش اطلاع میدن بهش بگید بره تو فروم ovh و بخونه که اگه خلاف کنید چه اتفاقی برای سروتون میفته

If you are here to buy a server to use as a 'seedbox' to torrent breach of copyright material, forget it. OVH is not the place for you and your server will be shut down within minutes of torrenting breach of copyright material. See HERE for more information.
Can I order a dedicated server from OVH? A quick guide. - OVH Forum (http://forum.ovh.co.uk/showthread.php?t=608)

sunyboy
July 11th, 2010, 23:58

خب زير 100 تومن كسي سرور اختصاصي خوب ميده؟

---------- Post added at 11:57 PM ---------- Previous post was at 11:54 PM ----------

ماهیانه 110 تومن
منیج اولیه و نصب کنترل پنل ها رایگان انجام میشه
پشتیبانی 24 ساعته واقعی (حداکثر یک ساعت پس از ارسال ایمیل پاسخ داده میشه)

خب 20 تومن هم ميزارم روش يك سرور اختصاصي ميگيرم ديگه

---------- Post added at 11:58 PM ---------- Previous post was at 11:57 PM ----------

دوستان من گفتم همه شرايطي كه گفتم رو رعايت كنيد! ماشاالله همه نهايت قيمت رو ميگن و خبري از تخفيف نيست!!

sunyboy
July 12th, 2010, 09:29
خريداري شد!!