PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش انواع اسکریپت با قیمت پایین

blog
November 1st, 2014, 21:04
فروش انواع اسکریپت با قیمت پایین
کافیست به ادرسی زیر بروید و انلاین بخرید و انلاین دریافت نمایید با سه خط پشتیبانی
zipex.ir (http://zipex.ir/)

- - - Updated - - -

کد تخفیف محرم با 20 درصد تخفیف =moharam
زمان پایان =فردای عاشورا
تعداد مورد استفاده=برای هر شخص یکبار

- - - Updated - - -

محصول جدید اضافه شد

AliFatehi
November 1st, 2014, 22:31
اسکریپت آگهی ندارین؟!
برای همکاری اگر آماده هستید پ.خ بدین!

blog
November 7th, 2014, 21:28
اسکریپت آگهی ندارین؟!
برای همکاری اگر آماده هستید پ.خ بدین!

نه فعلا نداریم
چه نوع همکاریی؟

twohost
November 8th, 2014, 13:29
دوست عزيز اگر مايل بوديد ميتونيم در زمينه طراحي باهاتون همكاري كنيم اگر ميال بوديد تماس بگيريد

blog
November 14th, 2014, 00:01
دوست عزيز اگر مايل بوديد ميتونيم در زمينه طراحي باهاتون همكاري كنيم اگر ميال بوديد تماس بگيريد

دقیق تر در پ.خ توضیح دهید

blog
November 22nd, 2014, 13:27
فیلم آموزش نصب اسکریپت وبلاگدهی (http://zipex.ir/?p=354)

mr-programer
November 22nd, 2014, 13:38
سایت خیلی خوبی دارید ولی حیف وقت کافی برای مدیریت شبکه اجتماعی یا وبلاگدهی ندارم .

وگرنه یکی دو تا خرید ازتون داشتم . تو کسب و کار موفق باشید .

blog
November 25th, 2014, 13:56
سایت خیلی خوبی دارید ولی حیف وقت کافی برای مدیریت شبکه اجتماعی یا وبلاگدهی ندارم .

وگرنه یکی دو تا خرید ازتون داشتم . تو کسب و کار موفق باشید .

کاربری سایت بزودی عوض میشه - خبر های جالبی در راه است

- - - Updated - - -

محصول جدید اضافه شد

blog
December 25th, 2014, 18:13
سایتهای زیادی هستند که اقدام بفروش اسکریپت های سایت مارو کردند - لازم بذکر هست که اینگونه سایتها توسط ما تایید نمی شن

Web4
December 25th, 2014, 19:06
سایتهای زیادی هستند که اقدام بفروش اسکریپت های سایت مارو کردند - لازم بذکر هست که اینگونه سایتها توسط ما تایید نمی شن

سلام
اسکریپت ها توسط شما نوشته شدن ؟

blog
December 27th, 2014, 13:03
سلام
اسکریپت ها توسط شما نوشته شدن ؟

خیر اما ما ایراداتشونو گرفتیم - برخی سایتها اینها رو از ما خریدن و اقدام بفروش کردند بعد چند نفر به من زنگ زدن و گفتن که ما از فلان سایت خریدیم اما نمیان نصب کنن و من براشون نصب کردم- الان بالای 8 تا سایت اقدام بفروش کردن- ما اومدیم جلوی فروش گران این اسکریپتهارو بگیریم و ارزون بدیم تا وبمستران استفاده کنن حالا می بینیم سایتهای زیادی دارن همینارو میفروشن با قیمتهای بالاتر حتی متن و عکسهای دمو های مارو هم عوض نمی کنن

almandata
January 25th, 2015, 23:59
سایتتون ساسپند هستش

راه ارتباطی دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

nullfa
January 26th, 2015, 00:06
خیر اما ما ایراداتشونو گرفتیم - برخی سایتها اینها رو از ما خریدن و اقدام بفروش کردند بعد چند نفر به من زنگ زدن و گفتن که ما از فلان سایت خریدیم اما نمیان نصب کنن و من براشون نصب کردم- الان بالای 8 تا سایت اقدام بفروش کردن- ما اومدیم جلوی فروش گران این اسکریپتهارو بگیریم و ارزون بدیم تا وبمستران استفاده کنن حالا می بینیم سایتهای زیادی دارن همینارو میفروشن با قیمتهای بالاتر حتی متن و عکسهای دمو های مارو هم عوض نمی کنن

دوست عزیز شما ایرادات اسکریپت ها رو گرفتید؟؟ اصلا ایراد ندارن این اسکریپت ها فقط ما بودیم که براشون فیلم آموزشی ساختیم.
بنده خودم نصف این اسکریپت هایی که شما دارید میفروشید رو بصورت رایگان گذاشتم.نمیگم نفروختم ولی دیدم همه دارن میفروشن بنده رایگان گذاشتم تو سایت.

bolorweb
January 30th, 2015, 16:55
لطفا اسپم ندید
تاپیک قدیمی بالا نیارید

spammer_kar
February 6th, 2015, 10:03
سلام و عرض ادب
این نرم افزار حرفه ای توسط مدیر آسیا98 طراحی شده و از امروز بعد از چندین مرحله تست و آزمایش نرم افزار فروش شروع شده.
این نرم افزار کاملا خودکار طراحی شده.شما کافیه متنی که میخوایین ارسال بشه رو به نرم افزار بدین و دکمه ادامه رو بزنید
مواردی که این نرم افزار را نسبت به بقیه اسپمر ها متفاوت ساخته است
:1. جدید بودن اسپمر و بازدهی بسیار خوب
2. کاملا خودکار با سرعت ارسال بالا
اسپمرهای ساخته شده تا اکنون
اسپمر سیستم های وبلاگ دهی بلاگفا - رزبلاگ-میهن بلاگ-بلاگ اسکای-شاخه بلاگ-لوکس بلاگ در یک نرم افزار به صورت نامحدود همراه باآپدیت رایگان
اسپمر سایت های آگهی نظیرایستگاه اگهی- ایران تجارت- ایفروش .کام- آگهی ایران- شهر 24 در یک نرم افزار همراه با آپدیت رایگان و
اسپمر سایت آپارات همراه با آپدیت رایگان
با یک بار خرید دیگر نیاز به خرید چند بار نرم افزار نیستید و از آپدیت های رایگان برنامه برخوددار خواهید شد
آدرس دریافت و پشتیبانی نرم افزار هاhttp://asia98.i (http://asia98.ir)r
تلفن سفارش و پشتیبانی :09378031974