PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : NGINX یا OpenLiteSpeed

Amir.Mansoury
October 25th, 2014, 02:22
دوستان یک نظر سنجی دارم میکنم و اینکه بیشتر از کدوم در سرورهای لینوکسی استفاده میکنید!

لازم به ذکر است اضافه کنم که بنده اینجا از OpenLiteSpeed نام بردم. پس دوستان لطفا بعدها صحبتی از تکراری بودن نکنن که تکراری نیست!

m.ahmadi
October 25th, 2014, 02:41
Nginx

Amir.Mansoury
October 25th, 2014, 17:07
از کاربران تقاضا میشه توی این نظرسنجی شرکت کنند.
مقایس دو وب سرور رایگان و پر طرفدار

f.saadat
October 25th, 2014, 17:18
به نظر من آپاچی ( به شرطی آدم وقت بذاره واسه کانفیگ کردنش) و بعدش هم انجین ایکس . لطفا آپاچی هم اضافه کنید :D لایت اسپید افتضاحه به نظرم!!
موفق باشید
سیگنال آی تی | معنای پشتیبانی قدرتمند (http://signalit.net)

Amir.Mansoury
October 25th, 2014, 17:52
آپاچی بسیار عالیست.
با توجه رقابت شدید این دو وب سرور که متن باز و رایگان نیز هستند، این نظر سنجی ایجاد شده است.

nginxweb
October 25th, 2014, 18:35
درود

دوست عزیز فکر نمیکنم اینجا تمامی همکاران با open litespeed کار کرده باشند پس نظر درستی نمیتوانند خدمت شما ارائه کنند ما دستکم روی 20 سرور تا الان پیاده سازی کردیم این نسخه از لایت اسپید را و باید عرض کنیم خدمتتون مشکلاتی دارد مانند 503 ارور های تصادفی و همینطور محدودیت در هندل کانکشن ها که این fباعث میشود بدرد میزبانی سنگین و پر ترافیک نخورد. nginx قویتر و کم مصرف تر است اما کانفیگ حرفه ای نیاز دارد و به تنهایی نیز مناسب هاستینگ نیست بیشار برای تک سایت ها ایده آل میباشد

amin0181
October 31st, 2014, 01:59
طبیعتا nginx
open litespeed مشکلات فروانی به همراه داد و اصلا توصیه نمی شود

da6276
October 31st, 2014, 02:32
nginx به غیر از مصرف کم و کارایی بالاتر ، در موقع حملات هم خیلی بهتر عمل میکنه.
به نظر بنده nginx بهتر هست ولی کانفیگ حرفه ای تری رو هم طلب میکنه.

djmohammad
October 31st, 2014, 02:41
nginx توصیه می شود ...
تجربه نشان داده است که استیبل تر از گزینه پیشنهادی دیگر است ...