PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بین 3 تا 5 درصد تخفیف زیر قیمت اسکناس - تامین ارز فروشندگان به هر میزان

e.rany
October 25th, 2014, 20:27
درود

بین 3 تا 5 درصد تخفیف زیر قیمت اسکناس برای پرداخت های پیپال شما

ویزا کارت نیز به قیمت اسکناس بدون کارمزد انجام میشود

تامین ارز روزانه فروشندگان به هر میزان

اسکایپ (پاسخگویی سریع):
parsi.pardakht

ایمیل:
parsi.pardakht@gmail.com

همراه: 09122063497

یاهو:
parsi.pardakht

مرجع دریافت قیمت لحظه ای اسکناس وبسایت: ارانیکو (http://www.eranico.com)

- - - Updated - - -

7 آبان 93

*نرخ پی پال
دلار: 3142
یورو: 3942
پوند: 5082

*نرخ ویزا
دلار: 3240
یورو: 4150
پوند: 5240

برای دریافت نرخ سایر ارزها در تماس باشید

dark_7qe
October 25th, 2014, 20:29
سلام دوست عزیز
به چه علتی داخل انجمن پرشین تولز محروم از فعالیت تجاری شدید؟؟
لطفا شفاف سازی کنید

e.rany
October 25th, 2014, 20:35
امتیاز دادن دست مشتریاست، محرومیت دست مدیر بازارچه

مشتریان همه راضی بودن و 15 امتیاز مثبت دادن و یک امتیاز منفی هم در اون انجمن در طول شش ماه به من داده نشده!

دیگه خودتون تا آخرشو حدث بزنید

dark_7qe
October 25th, 2014, 20:37
این که شما فرمودید جواب سوال بنده نبود

e.rany
October 25th, 2014, 20:50
من به اینکه از یک انجمن سطح پایین با تعدادی آدم های بی منطق عقده ای و زورگو محروم شدم افتخار میکنم

نه من و نه هیج پرداخت کننده دیگه ای برای وضعیت پرداخت pending ریال ریفاند نمیکنه. بعد از اینکه تکلیف پرداخت روشن شد ریال مشتری پس داده شد. این وسط هر کسی که عقده ی اینو داشت که من این همه ارز رو روزانه میون فروشندها پخش میکنم کار خودشو کرد

هیچکس هم نمیتونید پیدا کنید که بگه پارسی پرداخت یک ریال از من خورده یا کم فروشی کرده. اکثر فاکتورای فروشنده ها و پارتنر های آشنای شما هم مستقیم یا غیر مستقیم به من سپرده و پرداخت میشه

hadipro
October 25th, 2014, 21:45
با سلام
گفته های استارتر تایید میشود به نقل از چند یوزر معتبر و با سابقه در اونجا برخی مدیران آن انجمن از موقعیت مدیریتی استفاده کرده و اقدام به حذف تدریجی کاربران رقیب مینمایند. پارتی بازی و باند بازی مافیایی!خطاب به اون کسانی که یوزر معتبر در آن انجمن رو ملاک تایید قرار میدهند و کلا" همه چیز رو از دید آنجا میسنجند عرض شود که به خاطر سوء استفاده هایی که از این ویژگی شد ،کلاهبرداریهای بزرگی با نظارت همان مدیران انجمن صورت گرفت که پس از چندین ماه و کلی ماباخته هنوز کسی به حق قانونی خودش نرسیده است!

چند وقت پیش ایشون پرداختی با مبلغ بالا برامون انجام دادند که بخاطر بروز مشکل در درگاه کنسل شد. پول رو به همراه کارمزد بانک همان موقع برامون برگشت زدند از ایشون تشکر میکنم شخص محترم و درستکاری هستند.

موفق و پیروز باشید :53:

e.rany
October 26th, 2014, 21:02
با سلام
گفته های استارتر تایید میشود به نقل از چند یوزر معتبر و با سابقه در اونجا برخی مدیران آن انجمن از موقعیت مدیریتی استفاده کرده و اقدام به حذف تدریجی کاربران رقیب مینمایند. پاتری بازی و باند بازی مافیایی!

چند وقت پیش پرداختی با مبلغ بالا به ایشون سپردیم درگاه پراخت مشکل داشت که کنسل شد پول رو به همراه کارمزد بانک همان موقع برگشت زدند به این ترتیب از ایشون تشکر میکنم.

موفق و پیروز باشید :53:

سپاس از لطف شما هادی خان. بله واقعا باند بازی و حذف رقبا در اون انجمن توسط چند تا از مدیرانشون رو همه همکارا تایید میکنند

امیدوارم که در آینده آدمای موفقی باشن تا دیگه نیازی به این کارها پیدا نکنن

- - - Updated - - -

4 آبان 93

*نرخ پی پال
دلار: 3119
یورو: 3898
پوند: 5024

*نرخ ویزا
دلار: 3216
یورو: 4104
پوند: 5180

برای دریافت نرخ سایر ارزها در تماس باشید

sor
October 26th, 2014, 21:09
ببخشید یکم اعتماد سازی میکنید ؟

سایت دارید ؟
یا مدرکی که بتونم اعتماد کنم ( جسارت نباشه خدایی نکرده ولی توی این دورو زمونه مخصوصا کشوری مثل ما به سختی میشه به کسی اعتماد کرد (بازم قسط جسارت ندارم )

e.rany
October 28th, 2014, 20:16
سایت مرتبط با کار فروش ارز و پرداخت ارزی ندارم چون وقتی ندارم که به مدیریت سایت جدید بپردازم و ترجیح میدم به سایت ها و فروشنده های بزرگ ارز خودم رو بفروشم تا با تعداد افراد کمتر و خرید بیشتر کار خودم رو جلو ببرم

اطلاعات اضافی برای اعتمادسازی برای شما پیام خصوصی شد

iran-developers
December 1st, 2014, 21:31
درود
125 دلار پی پال نیاز هست هر دلار چقدر می زنید؟

omidppm
December 7th, 2014, 17:26
کار ایشون صد در صد تایید میشود مبالغ زیادی برای ما پرداخت کردند مطمئن باشید

nasa_de
December 8th, 2014, 16:34
با سلام،
نحوه ی اعتماد سازی رو بفرمایید، خیلی خوشحال میشم بتونیم همکاری بکنیم.

ارادتمند